999 rezultate për

neymar

Zbulohet oferta që bëri Juventusi për Neymar Saga e Neymar filloi me hapjen e afatit kalimtar dhe përfundoi pa ndonjë zgjidhje. Braziliani mbeti në Paris, në ekip
Neymar ka qarë kur mësoi se do të qëndrojë te Paris Saint-Germain Braziliani ishte i lidhur me një rikthim te Barcelona këtë verë, vetëm dy vjet pasi u largua nga Camp Nou. Por kjo ma
Neymari do të rikthehet të luajë aty ku e quajtën "biri i kurv*s" Futbollisti më i përfolur gjatë afatit kalimtar ishte Neymar. Braziliani ishte shënjestër e transferimit nga dy gjiga
Valverde tjetër mesazh për Rakitic, kroati drejt PSG Ditët e fundit të merkatos e kanë futur në lojë edhe mesfushorin kroat, Ivan Rakitic. Ylli i Barcelonës po lidhet m
E BUJSHME/ PSG pranon ofertën e frikshme të Barças: Neymar, 200 milion euro dhe 3 lojtarë Neymar sezonin e ardhshëm do të veshë fanellën e Barcelonës. Sipas medieve italiane, presidenti i Barçës, Josep Maria
Çfarë po ndodh? Dembele bllokon transferimin e Neymarit Gjatë ditës së sotme është raportuar se Barcelona ka arritur marrëveshje me Paris Saint-Germainin për transferimin e Ney
"E konfirmoj, është firmosur marrëveshja: Neymar kalon në Spanjë" Barcelona tashmë ka arritur marrëveshje për rikthimin e Neymarit në “Camp Nou”. Eksperti i merkatos, Gianluca di Marz
E PADËGJUAR/ "Barcelona nuk e do Neymar-in, thjesht po tallet me PSG-në" Frank Leboeuf, kampioni i botës më Francën në vitin 1998, beson se Barcelona nuk ka gjasë të transferojë Neymar-in, por
U bë telenovelë: PSG i përgjigjet ofertës së radhës së Barças për Neymarin Sipas një transmetuesi francez, klubi parisien i ka thënë jo përsëri ofertës së radhës të Barcelonës për Neymarin. PSG-j
Merr fund dilema, Rivaldo zbulon klubin e ri të Neymar Ish-sulmuesi i Barcelonës, Rivaldo, ka zbuluar klubin e ri të Neymarit. Legjenda braziliane thekson se Neymar nuk mun
Arrihet akordi, Neymar zyrtarizohet sot te Barcelona Marrëveshja Neymar JR-Barcelona është e kryer. Ylli brazilian është bindur nga projekti i ndërtuar në "Camp Nou", me spa
Barcelona dorëzohet, dështon transferimi i Neymarit? Barcelona ka probleme serioze për transferimin e Neymarit. "El Chiringuito" ka dhënë si lajm të fundit qëndrimin e dr
Çudit legjenda e Barças: Nëse flas për Neymarin më largojnë nga puna! Portieri brazilian Victor Valdez është një nga ikonat e skuadrës së Barcelonës, ekip me të cilin luajti në La Liga për 1
Neymar aktor, futbollisti bëhet pjesë e kastit të serialit më të njohur (VIDEO) Ylli brazilian i futbollit, futbollisti Neymar është konfirmuar se do të jetë pjesë e kastit të një prej serialeve më të
Presidenti i La Liga-s "çmend" Spanjën: Messi i nevojshëm, Ronaldo dhe Neymar, jo Presidenti i La Ligës, Javier Tebas, ka thënë se Neymari dhe Cristiano Ronaldo nuk janë aq të rëndësishëm në ligë sa Lio
"Nuk po duroj dot..." Silva zbulon ekipin e ri të Neymar-it Qendërmbrojtësi brazilian, Thiago Silva, thotë se Neymar do të qëndrojë tek Paris Saint-Germainit dhe beson se ai mund t
Barcelona mbledhje urgjente, vendoset e ardhmja e Neymar dhe 2 të tjerëve Barcelona mori fitoren e parë në La Liga duke mposhtur Real Betis-in me rezultatin 5-2. Drejtuesit e klubit katalanas
PSG publikon listën e të përzgjedhurve për përballjen ndaj Toulouse, Neymar jashtë (FOTO LAJM) Paris Saint Germain, sapo ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen e javës së tretë në Ligue 1. PSG d
Tuchel jep lajmin e madh për Neymar Neymar është i gatshëm të startojë këtë sezon me për Paris Saint-Germain kundër Toulouse të dielën. Është vetë trajner
Neymar kërkon 175 milionë euro, Reali nis zyrtarisht negociatat me brazilianin Real Madrid është gati të bëjë një çmenduri për të siguruar Nejmar nga radhët e PSG dhe për të fituar duelin e merkatos