999 rezultate për

neymar

Rrëfehet Neymar: Kam probleme psikologjike, shpërthej disa herë Neymar dihet se ka pasur disa momente shpërthyese ndër vite, por sulmuesi ka pranuar se po përpiqet të përmirësohet në k
Gabigol ndahet nga motra e Neymar-it (FOTO LAJM) Rafaella Santos, motra e Neymar Junior dhe futbollistin brazilian Gabigol kanë prishur përsëri marrëdhëniet mes tyre (ës
Neymar shpëtuesi i PSG, i siguron sërish fitoren në frymën e fundit (VIDEO) PSG ka fituar derbin e Francës, duke e mposhtur Lyonin me rezultat 0-1 në ndeshjen e xhiros së gjashtë të Ligue 1. Go
Nuk përmbahen, Neymar dhe Mbappe festojnë në tribunë triumfin ndaj Realit (VIDEO) PSG ka mposhtur Realin me rezultat 3-0 në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampioneve. Francezët në kë
UEFA i ul dënimin Neymarit Ylli i PSG-së, Neymar ishte dënuar nga Gjykata e Arbitrazhit Sportiv me tri ndeshje moslojë në garat evropiane. Ai is
Neymar le pas vërshëllimat e tifozëve, argëtohet në ritmet e muzikës (VIDEO) Është tip që e shijon jetën, dhe do të vazhdojë ta bëjë pa marrë parasysh se çfarë ndodh. Pak ditë pas vërshëllimeve
Fërshëllyen 90 minuta ndaj Neymar, Trajneri i PSG-s i del në krah tifozëve Neymar JR është rikthyer dje në skuadër, në ndeshjen kundër Starsbourg, por tifozët nuk e kanë pritur aspak mirë brazili
Neymar e pranon hapur: Doja të largohesha, por nuk më lejuan Neymar ishte një nga emrat më të përfolur në merkaton e verës, teksa kërkonte largimin nga PSG-ja. Pasi ka vendosur q
Neymar i jep fitoren PSG në frymën e fundit (VIDEO) Neymari, që u prit nga disa tifozë me shumë fishkëllima e nga disa me duartrokitje, arriti t’ia sigurojë Paris Saint-Ger
Tuchel: Jam i bindur se Neymari do të bëjë gjithçka, Icardi do luajë Thomas Tuchel ka folur para ndeshjes së ekipit të tij kundër Strasbourgut. Ai ka konfirmuar nga konferenca për shtyp
Barcelona u tall me Neymarin? Ky është ylli që synohet kundrejt 300 milion eurove Ylli francez, Kylian Mbappe thuhet se është bërë objektivi kryesor merkatos së verës për klubin e Barcelonës. Kampion
Messi tremb Barcelonën: S'bënë gjithçka për Neymar, do e pranoja një darkë me CR7 Lionel Messi ka dhënjë një intervistë për gazetën spanjolle "SPORT", ku diskutoi për çështjet me të nxehta. Argjentin
Telenovela Neymar, ky është vendimi i fundit i PSG Neymar qëndroi tek Parisi pavarësisht se dëshira për tu larguar ishte e madhe. Por sipas asaj që raporton e përditshm
Akuzoi Neymar për përdhunim, modelja akuzohet për mashtrim (FOTO LAJM) Najila Trindade dhe ish-partneri i saj do të akuzohen për rastin e akuzës për përdhunim ndaj yllit të futbollit, Neymar.
Thiago Silva kritikon Neymarin për kthimin tek Barça: Ka gabuar gjatë merkatos Thiago Silva mendon se shoku i skuadrës te Paris Saint Germaini, Neymar, është shumë i vetëdijshëm për gabimet që i ka b
Neymar kthehet fuqishëm, por nuk i mjafton Brazilit (VIDEO) Brazili nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2 në miqësoren e zhvilluar në Majemi ndaj Kolumbisë. Takimi u ndoq prej m
As Pogba e as Neymar, ky është objektivi i madh i Real-it PSG i ka thënë Barcelonës se presin që Real Madridi të bëjë një ofertë për Kylian Mbappe verën e ardhshme. Kështu bën me
"Neymar do të pleqëroje tek PSG nëse nuk ndodh kjo" Presidenti i La Ligës, Javier Tebas, e ka paralajmëruar Neymarin se ai do të detyrohet ta mbyllë karrierën në Paris Sain
Zbulohet oferta që bëri Juventusi për Neymar Saga e Neymar filloi me hapjen e afatit kalimtar dhe përfundoi pa ndonjë zgjidhje. Braziliani mbeti në Paris, në ekip
Neymar ka qarë kur mësoi se do të qëndrojë te Paris Saint-Germain Braziliani ishte i lidhur me një rikthim te Barcelona këtë verë, vetëm dy vjet pasi u largua nga Camp Nou. Por kjo ma