999 rezultate për

neymar

Neymar me shokë mposhtin bindshëm Cervena Zvezdën (VIDEO) Paris Saint-Germain ka arritur një fitore binddëse me rezultatin 1-4 kundër Crvena Zvezdës në Beograd, fitore kjo që ka
Neymar bëhet ambasador i "Katar Bank" Për të larguar zërat që e lidhnin Nemyar lagr PSG-së, klubi e ka emëruar ambasdor të Bankës Kombëtare të Katarit, një i
PSG do të shesë Mbappe ose Neymarin L’Equipe, revista e njohur sportive franceze, është hapur sot me një lajm bombastik, teksa shkruan se PSG ka në plan të
Neymar mund të përfundojë në Premier League E ardhmja e Neymar te Paris saint Germain mbetet ende në dyshim, braziliani kërkon largimin nga PSG-ja verën e ardhshme
Neymar Jr lojtari i 12 në listën e Topit të Artë Neymar Jr është një lojtar fantastik te skuadra franceze, PSG. Ai është nominuar si lojtari i 12-të në listën e Topi
Van Dijk: Nuk ka nevojë që Neymar me shokë të bëjnë gjeste të tilla Mbrojtësi holandez është frustruar me Neymar dhe aktet e tij teatrale gjatë mposhtjes në Ligën e Kampionëve në Parc des
Neymar tenton të injorojë Shaqirin, por shqiptari i jep një mësim të mirë (VIDEO) PSG tiumfoi 2-1 ndaj Liverpool duke u ngjitur në vëndin e 2 me 8 pikë. Neymar ishte progatognist teksa shënoi dhe një go
Neymar dhe Dani Alves festojnë në dhomat e zhveshjes triumfin ndaj Liverpool (VIDEO) Neymar dhe Dani Alves e kanë festuar më së miri triumfin ndaj Liverpool, duke hedhur një hap të sigurtë drejt kualifikim
Robertson: Simulimet e Neymar janë irrituese Mbrojtësi i Liverpool Andy Robertson nuk e ka kapërdirë dot humbjen 2-1 që i shkaktoi PSG. Roberton mbeti më i zhgënj
Neymar dhuron show ndaj Liverpoolit (VIDEO) Derisa PSG kishte arritur pothuajse të siguronte fitoren kundër Liverpoolit, Neymar gjeti kohë që të bënte pak spektakël
Neymar Jr bëhet golashënuesi më i mirë brazilian në Champions League PSG është duke fituar me rezultatin 2-1 kundër Liverpoolit në "Parc des Princes". Autori i golit të dytë është sulmue
Super Neymar, PSG dyfishon rezultatin ndaj Liverpoolit (VIDEO) PSG ka dyfishuar rezultatin ndaj Liverpoolit në "Parc des Princes". Ai që ka shënuar është sulmuesi brazilian, Neyma
Klopp: Lojtarët e mi e dinë si ndalet Neymar dhe Mbappe Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë se është më e vështirë të përgatitesh për një ndeshje kur nuk e njeh kund
Thiago Silva tallet me Neymarin (VIDEO) Neymar dhe Kylian Mbappe kanë qenë çështja e ditëve të fundit në lidhje nëse do të luajnë apo jo në ndeshjen e sotme për
Mbappe dhe Neymar, gati për përplasjen me Salah dhe Firminho Sot në mbrëmje duke nisur prej orës 21:00 do të luhet supersfida PSG-Liverpool e vlefshme për grupin C. Të dyja skuadrat
E konfirmon Tuchel, Mbappe dhe Neymar luajnë ndaj Liverpoolit PSG do të luaj nesër kundër Liverpoolit në "Parc des Princes", e vlefshme për UEFA Champions League. Por siç raporto
Tuchel flet për aktivizimin e Neymar dhe Mbappe në sfidën kundër Liverpool PSG dhe Liverpool do të luajnë të mërkurën mbrëma në ‘’Park de Princ’’ në supersfidën e parafundit të ‘’Ligës së Kampio
Dembele kërkon largimin nga Barcelona Ousmane Dembel iu ka bër të ditur drejtueseve të Barcelonës se dëshiron të largohet nga Barcelona që në merkaton e Jan
PSG i vendos klauzolën e lirimit Neymarit Sipas mediave me bazë në Barcelonë, Beteve, nëse dëshira e yllit të PSG për tu kthyer në LaLiga është e tillë, atëherë a
E bujshme / Neymar bie dakord me PSG që të largohet në fund të sezonit Neymar Jr po bëhet një temë diskutimi te PSG, pasi kohët e fundit është raportuar se ai do të largohet nga kampionët e F