999 rezultate për

neymar

Shikoni si riaftësohet Neymar pas dëmtimit ( VIDEO) Neymar u dëmtua rëndë pak ditë më parë gjatë ndeshjes së Kupës së Francës ndaj teksa do të mungojë 10 javë, shkruan Alb
Neymar sulmon gazetarët: Mos më çani tra*in Neymar do të mungojë 10 javë PSG dhe për të pothuajse sezoni mund të quhet i mbyllur. Por mediat vijojnë ta ngacmojë yll
Tërmet te PSG-ja, Neymar mungon gjatë Lajme aspak të mirë vijnë nga skuadra e PSG-së. Bëhet fjalë për Neymar i cili do të mungojë në të dyja ndeshjet kundër M
Gazeta franceze: Neymar do të mungoj 3 muaj për PSG Paris Saint-Germain pritet që të jetë pa sulmuesin e tyre Neymar deri në fund të marsit. Ai pësoi një lëndim në këmbë
Neymar pranë operimit, përplasje mes PSG-së dhe Brazilit E përditshmja franceze "L’Equipe" ka zbuluar një lajm të hidhur rreth kohës së rikuperimit të yllit brazilian të PSG-së,
"Dua të luaj përkrah Neymarit" Njëra prej synimeve në listën e talentit të ri brazilian Vinicius është të luajë përkrah Neymarit. Ai s’e ka problem nës
A do të luaj në Champions League? Kjo është gjendja e Neymar Një lëndim në shputën e këmbës duket se do ta mbajë për disa kohë jashtë fushës së blertë ulline PSG, Neymar. Sulmu
Neymar Jr mungon kundër Manchester United? Ylli i Paris Saint Germain, Neymar pësoi një lëndim të rëndë në ndeshjen kundër Strasbourg. Nuk dihet akoma nëse ylli
Tërmet te PSG-ja, Neymar dëmtohet rëndë (VIDEO) Neymar u dëmtua sërish ditën e djeshme në ndeshjen e Kupës së Francës kundër Strasburgut. Ai doli doli nga fusha duke lo
Neymar flet për kritikat e Peles Futbollisti brazilian, Neymar, i është përgjigjur Peles për kritikat që ky i fundit i kishte dërguar në adresë të yllit
Neymar flet për të ardhmen e tij Spekulimet që e lidhin kalimin e yllit të Paris Saint-Germain Neymar në futbollin spanjoll duke ju bashkuar Real Madridi
Nga Neymar te Ronaldinho, 20 shitjet më të shtrenjta të Barcelonës Barcelona ka arritur që prej vitesh të jetë një nga klubet më të mëdha në historinë e futbollit. Kjo ka ardhur falë
Neymar sulmon Pelen: Nuk i miratoj kritikat e tij Sulmuesi i Brazilit, Neymar, ka thënë se nuk e miraton kritikën e fundit të Pele ndaj tij. Ish-fituesi i Kupës së Botës
Neymar me shokë shkatërrojnë Guingampin në Paris (VIDEO) PSG ka shkatërruar me rezultatin 9-0 Guingampin në "Parc des Princes". Goleada e PSG filloi me Neymar në minutën e 11
Nga Pogba te Neymar, shikoni si kanë qënë 10 vite me parë (FOTO LAJM) Në ditët e fundit rrjetet sociale ka nisur një fushatë ku shumë futbollistë kanë shpërndarë foto se si dukeshin 10 vite
Dy kushtet që Barcelona i ka vendosur Neymarit për rikthim në Camp Nou Ylli i PSG, Neymar duhet të sakrifikojë një pasuri nëse do të kthehet në Barcelonë. Megjithatë, shefi kryesor i Ok Di
Al Khelaifi flet për Neymar: Ai është shumë i lumtur këtu, nuk do të largohet Presidenti i klubit të Paris Saint Germain Al Khelaifi ka hedhur poshtë thashethemet e mundshme reth shitjes së Neymar
Shikoni supergolin magjik të realizuar nga Neymar në stërvitje (VIDEO) Paris Saint-Germain po zhvillon fazën përgatitore në Katar duke shfrytëzuar pushimet dimërore. Por ajo që ra në sy të
Neymar i shpreh dashurinë Leticia Bufonit, shikoni si ja kthen ajo (FOTO LAJM) E dashura e re për Neymar quhet Leticia Bufoni. Ylli i sulmit të PSG-së shkroi në Instagram për të : "Unë të dua e dash
Sportiste edhe ajo, kush është "zjarri" i ri për Neymar (FOTO LAJM) Neymar i dha fund fejesës me Bruna Marquezine pak kohë më parë, por nuk ka kaluar shumë dhe braziliani ka filluar një ma