999 rezultate për

neymar

ZYRTARE: Mësohet sa do të mungojë Neymar Neymar pas një lëndimi që e mori është vlerësuar nga ekipet mjekësore të klubit se për sa javë do të mbetet jashtë fushë
Situata e Neymar është shqetësuese, flet mjeku i tij Neymar vazhdon të vuaj nga lëndimet dhe e fundit i ndodhi sot. Ylli i PSG u largua vetëm pas 12 minutësh në ndeshjen
Neymarin e pret një kontratë e re nga PSG-ja Paris Saint-Germian është duke punuar në kontratën e re të Neymarit dhe shpreson që lojtari ta nënshkruajë atë. Sulmu
Nuk ka qetësi për Neymar, dëmtohet sërish me Brazilin Brazili u ndal me një barazim 1:1 nga Nigeria, në një ndeshje miqësore fatkeqe për sulmuesin Neymar, i cili e braktisi f
Brazili ndalet nga kombëtraja e Peter Olayinka-s (VIDEO) Miqësoret ndaj kombëtareve afrikane kthehen në tabu për Brazilin. Kombëtarja Selecao u ndal sërish në barazim 1-1, këtë
Neymar nuk gjen qetësi, dëmtohet sërish (VIDEO) Futbollisti brazilian, Neymar është dëmtuar përsëri. Në ndeshjen miqësore që Brazili po luan ndaj Nigerisë, Neymarit i ë
Zhegrova sfidon Neymar, dhuron spektakël në stërvitje (VIDEO) Njëri prej futbollistëve më të talentuar në përfaqësuesen e Kosovës padyshim është 20 vjeçari, Edon Zhegrova. Zhegrov
Neymar,më i mirë se Messi, Ronaldo e Ibrahimovic Neymar Junior po vazhdon të vendosë rekorde. Sulmuesi i Paris Saint Germain është bërë futbollisti më i ri në histori
PSG fiton bindshëm, Neymar e Icardi gjejnë rrugën rrjetës (VIDEO) Paris Saint-Germain ka arritur të shënojë fitore të lehtë ndaj Angersit duke e mposhtur me rezultat bindës 4:0. Ishte
Bashkëlojtarët te PSG të gatshëm të falin Neymarin Lojtarët e klubit francezë, Paris Saint Germain janë të gatshëm ta falin Neymarin. Braziliani kishte shprehur dëshirë
PSG-Galatasaray, formacionet zyrtare: Neymar lihet jashtë Paris Saint Germain pritet që të luajë sonte ndeshjen e dytë në Stamboll kundër Galatasaray E në këtë ndeshje Thomas
Neymar: Tifozët janë si e dashura, grindesh por më pas e përqafon Sulmuesi brazilian Neymar u zotua të shtunën se “do t’ia jap jetën time për PSG” menjëherë pas fitores 0-1 të kampionëve
Neymar bën premtimin e madh: Do të jap jetën në fushë për PSG-në Neymar ka deklaraur se do të japë jetën në fushë për PSG-në. Brazilani ishte gjatë verës i përfolur në mendia se do t’i
Neymar vendos ndeshjen, PSG merr kreun (VIDEO) Paris Saint Germain ka hedhur shumë shpejt pas krahëve disfatën e mesjavës ndaj Reims. Kampionët e Ligue 1 fituan me rez
Neymar e bën rrugë, realizon në të 3 ndeshje radhazi (VIDEO) PSG ka gjetur golin e avantazhin në transfertën e Bordeaux në minutën 70’. Ka qenë Neymar që nuk e ka patur të vësht
Neymar zbarkon në Barcelonë, nesër gjyqi përballë ish-klubit të tij Neymar ka mbërritur në Barcelonë, ku nesër do të paraqitet në gjyq kundër ish-klubit të tij në orën 9:00. Ai kishte p
Rrëfehet Neymar: Kam probleme psikologjike, shpërthej disa herë Neymar dihet se ka pasur disa momente shpërthyese ndër vite, por sulmuesi ka pranuar se po përpiqet të përmirësohet në k
Gabigol ndahet nga motra e Neymar-it (FOTO LAJM) Rafaella Santos, motra e Neymar Junior dhe futbollistin brazilian Gabigol kanë prishur përsëri marrëdhëniet mes tyre (ës
Neymar shpëtuesi i PSG, i siguron sërish fitoren në frymën e fundit (VIDEO) PSG ka fituar derbin e Francës, duke e mposhtur Lyonin me rezultat 0-1 në ndeshjen e xhiros së gjashtë të Ligue 1. Go
Nuk përmbahen, Neymar dhe Mbappe festojnë në tribunë triumfin ndaj Realit (VIDEO) PSG ka mposhtur Realin me rezultat 3-0 në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampioneve. Francezët në kë