999 rezultate për

news

Njihuni me zëdhënësen seksi të Departamentit amerikan të Shtetit (FOTO LAJM) Ish-drejtuesja e një emisioni në televizionin Fox News, Heather Nauert, është bërë zëdhënësja e re e Departamentit ameri
Kur Ilir Meta vendos të jetë deri në fund Ilir Meta Ilir Meta ka zbuluar diçka esenciale për ekuilibrin e koalicionit me Edi Ramën. Nuk është ndo
Pamje të tmerrshme, ja pasojat e shpërthimit në metronë e Shën Petersburgut (FOTO & VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në stacionin e një metroje në Shen Petersburg në Rusi. Sipas m
Diplomati amerikan në Fox News: Ja arsyet pse Shqipëria u mbush me drogë Çështja e drogës në Shqipëri tashmë shtë kthyer në një problem jo vetëm për fqinjët të cilët çdo ditë kapin tonelata me
FoxNews: A ka rrezik që kriza në Maqedoni të përhapet në të gjithë rajonin? Kriza politike e cila po zgjat më shumë se sa ishte menduar në Maqedoni, ajo po thellohet edhe më tej, duke u zgjeruar e
Rikthehet Armand Shkullaku. Do të drejtojë TV Klan dhe ABC News? Armand Shkullaku duket se do të rikthehet sërish në një bashkëpunim me Aleksandër Frangajn, kësaj radhe në një televizio
Tre tornado godasin SHBA-të, disa persona të plagosur (VIDEO & FOTO) Tre tornado kanë goditur SHBA-të gjatë ditës së sotme Luizianën jugore, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur disa perso
Basha sulmon Top Channel: Jeni "fake news" Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka sulmuar televizion kombëtar Top-Channel për analizën që ka bërë se Edi Ra
QEVERIA E RE / Ja pse dështoi pakti i Ali Ahmetit me Gruevskin BDI i ka thënë Jo koalicionit me VMRO – DPMNE pas shumë orësh debate të nxehta pro dhe kundër. Në një lidhje telefon
Debati për ABC News, Lesi i shkruan Bushatit: Frangaj hyri në gazetari me këpucë të grisura... (FOTO LAJM) Botuesi i gazetës "Koha Jonë" njëkohësisht rrugëtues në profesionin e gazetarit sëbashku me Aleksandër Frangajn dhe Andi
PREKËSE/ Vogëlushit të sëmurë i plotësohet dëshira e fundit (VIDEO) Pas apelit në News24, 11-vjeçari i sëmurë rëndë, Rei Roçi tashmë do t’i gëzohet krevatit të lëvizshëm, por edhe material
Zbulohet paga e Alfred Pezës tek "Ora News" dhe gazeta "Korrieri" (FOTO LAJM) Aranita Braha drejton “Open Data Albania”, projekt i cili publikon një serë statistikash, përfshi edhe pasurinë e deklar
INTERVISTA/ Shkullaku largohet nga drejtimi i "AbcNews" Armando Shkullaku është larguar përfundimisht nga drejtimi i AbcNews. Ai ka zbuluar se vendimi për të lënë AbcNews nuk k
Euronews: Haradinaj po udhëtonte me pasaportë diplomatike "Euronews" ka raportuar arrestimin e liderit të AAK-së Ramush Haradinaj, ndërsa Kosova ka bërë thirrje për lirimin e men
Kokëdhima: Kam 10 mbështetës në Asamblenë e Partisë Socialiste Koço Kokëdhima ka deklaruar se ka 10 bashkëpunëtorë që do të përcjellin mesazhet e tij për reformën e PS në asamble.
Ja si duket Irina Shayk shtatzënë (FOTO LAJM) E mërkura për Irina Shayk ka qenë me plot të papritura. Ajo jo vetëm që ka shfaqur barkun e saj të shtatzënisë e vesh
“Kthehu të të shikoj nga mbrapa”/ Gazetarja shqiptare padit për ngacmim seksual bosin e 'Fox News' Një shqiptaro-amerikane është bërë gazetarja e radhës që ka paditur ish-kryetarin e Fox News Channel, për ngacmim seksua
Mariam Ndroqi emërohet drejtorja e re e përgjithshme e RTV Ora News Presidenti i Ora News, Ylli Ndroqi gjatë ditës së sotme ka prezantuar drejtuesen e re të grupit mediatik “Yldon Media gr
ALARMI/ Lopët e ngordhura po bëhen sallam në Tiranë (FOTO & VIDEO) Gjedhet e prekura nga dermatoza nodulare po shiten nga fshatarët, ndërsa mishi i tyre po përdoret nga fabrikat e sallami