999 rezultate për

nevzat

RDK: Nevzat Bejta do të japë llogari në gjykatë për shpifjet e tij RDK përmes një deklarate për media thekson se Nevzat Bejta ka hedhur baltë mbi figurën e pastër të Rufi Osmanit, i cili
Revanshizmi politik i Nevzat Bejtës një precendet i paparë juridik dhe politik Kryetari i Rilindjes Demokratike Kombëtare Rufi Osmani sot mbajti konferencë për shtyp në Gostivar, në lidhje me revansh
Bejta: Gostivarin do t'a nxjerrë nga izolimi Nevzat Bejta, merr sot nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor vendimin si kryetar i sapozgjedhur i komunës së Gostivarit. Bejt
Bejta: Gostivari në duart e gostivarasve Kandidati i BDI-së për Gostivarin, Nevzat Bejta, i cili ka fituar besimin për të udhëhequr këtë komunë, ka vlerësuar kul
Nevzat Bejta fiton Gostivarin UPDATE- Nevzat Bejta ka siguruar fitoren në Gostivar. Sipas të dhënave nga KSHZ, Nevzat Bejta ka fitur ndaj kandidatit t
Ahmeti: I dalim zot asaj që kemi shkruar Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka mbajtur sonte tubim në qytetin e Gostivarit. Të pranishëm kanë qenë i gjithë k
Bejtja: Do të zgjidh problemet e banorëve të Koritës Një ditë para mbajtjes së tubimit qendror të BDI-së në Gostivar, kandidati i për kryetar komune nga radhët e kësaj parti
Ali Ahmeti: Gosivari duhet të dalë nga izolimi Kandidati i BDI-së për kryetar të Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta prezantoi Programin zgjedhor në fshatin Forinë. I
BDI në Çegran të Gostivarit BDI prezanton programin e saj para banorëve të fshatit Çegran të Gostivarit. Bashkë me prezanitmin e Nevzat Bejtës kand
Ahmeti: Bejta, arkitekti i ndryshimeve në Gostivar Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) në Gostivar, mbajti Konventën promovuese të kandidatit për kryetar të Kom
Arifi dhe Bejta japin sot dorëheqjen Update - Kandidati i BDI-së për komunën e Gostivarit në zgjedhjet lokale të 24 marsit, Nevzat Bejta, aktualisht Ministër
Ja kush zëvendëson Teuta Arifin, Nevzat Bejtën dhe Fatmir Besimin! Portali Albeu.com ka siguruar emrat të cilët do të zëvendësojnë kandidatët për kryetar komunash të cilët në ditët në vaz
BDI në hall për riformimin e qeverisë Krerët e Bashkimit Demokratik për Integrime (BDI) këtyre ditëve duket të jenë në hall të madh se si t’ia bëjnë me rikons
Ku përfunduan kryetarët e PPD-së? Partia për Prosperitet Demokratik, e cila tani ekziston vetëm formalisht, është partia e vetme shqiptare që ka ndërruar
Nevzat Bejta, kandidat i BDI-së për Gostivarin Nevzat Bejta, aktualisht ministër i Pushtetit lokal, është kandidati i BDI-së për komunën e Gostivarit. Këshilli vendor,
Bejtja fton në "mejdan" Osmanin Vazhdojë ta mbajë të njëjtin qëndrim për atë që pata deklaruar para disa ditëve se ja i gatshëm për debat publik me krye
Edhe Nevzat Halili mbështet BDI-në Nevzat Halili, në cilësinë e kryetarit të "Republikës së Iliridës" ka deklaruar sot se mbështet BDI-në në përpjekjet për
Mashtrimet e Nevzat Bejtas nuk kanë të mbaruar Nevzat Bejta, vazhdon të jetë përfaqësues i një strukture politike që në vazhdimësi manipulon opinionin publik me inform
BDI i kundërpërgjigjet Osmanit Lideri i Rilindjes Demokratike Kombëtare (RDK) Rufi Osmani ka provokuar kreun e BDI Ali Ahmeti për zgjedhjet e ardhshme
Nevzat Halili kërkon referendum për bashkim me Shqipërinë Kryetari i Iliridës, Nevzat Halili, ka bërë sërish thirrje për bashkëpunim të partive politike shqiptare, për mbështetje