999 rezultate për

nevzat

Rasti Monstra, Zaev zbulon të vërtetën se çfarë biseduan Nevzat Bejta dhe Fejzi Aziri Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka komentuar pretendimet mbi bisedën që është zhvilluar mes ish kryetarit të Gosti
Rasti "Monstra", Aziri: Të publikohet biseda me Nevzat Bejtën Pas seancës së rastit “Monstra”, vëllai i të akuzuarit Fejzi Aziri, Bejdiu kërkoi që publikisht të publikohet biseda mes
Bejta sulmon Taravarin për borxhin: Mosaftësinë e tij e mbulon me akuza të pabaza Kryetari i ri i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari akuzoi dje se ish kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta,
Taravari: Komuna e Gostivarit nuk ka buxhet as për rroga Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari ditën e parë si kryetar i Komunës shprehet se komuna nuk ka buxhet as p
Pas humbjes, Nevzat Bejta largohet nga politika Nevzat Bejta sot ka deklaruar në një konferencë se tërhiqet përfundimisht nga politika pas humbjes në zgjedhjet vendore
Bejta pranon humbjen: Uroj Taravarin për fitoren Kandidati i BDI-së për kryetar të Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta ka pranuar humbjen dhe ka uruar kundërshtarin Arbe
Fitoi Gostivarin, sa vota mori Arben Taravari kundrejt Nevzat Bejtës Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka fituar në garën për Gostivarin kundrejt Nevzat bejtes me një diferencë prej
Taravari vazhdon të kryesojë bindshëm në Gostivar Arben Taravari i Aleancës për Shqiptarët vazhdon të kryesojnë bindshëm ndaj Nevzat Bejtës i BDI-së në Gostivar. Albe
Bejta pranon humbjen në Gostivar, i uron fitoren Taravarit (VIDEO) Kandidati i BDI-së, Nevzat Bejta ka pranuar humbjen në komunën e Gostivarit. Bejta gjithashtu i ka uruar fitoren kun
Taravari kryeson bindshëm ndaj Bejtës në Gostivar Arben Taravari i Aleancës për Shqiptarët vazhdon të kryesojnë bindshëm ndaj Nevzat Bejtës i BDI-së. Albeu.com mëson
Zoran Zaev: Kryetar në Gostivar do të jetë Nevzat Bejta Kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev ka dhënë mbështetje të fuqishme për Nevzat Bejtën dhe për Komunën e
Konfirmohet lajmi, BDI dhe TDP vazhdojnë koalicionin në Gostivar Partia Demokratike Turke – TDP e cila aktualisht është në koalicion me BDI-në në Pushtetin Lokal në Gostivar, do të vazh
Zaev: Nevzat Bejta ka vizion për Gostivarin dhe ne përkrahim atë “Koncepti i vetëm që ka të ardhme në Maqedoni është bashkë, të bashkuar dhe të shoqëruar. Vetëm kështu mundet Gostivari
Taravari- Bejtës: Ne votat i kemi të pastra shqiptare! Kandidati i Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Gostivarit, Arben Taravari, në një intervistë të dhënë për Alsat-M, th
Bejta -Taravarit: Kam dokumente nga ministria e Financave se ti je mashtrues Tre kandidatët kryesorë për numrin një në Komunën e Gostivarit, Nevzat Bejta nga BDI, Arben Taravari nga Aleanca për Shq
Taravari: Jam i vetmi që mund ta mposht Nevzat Bejten Kandidati i Aleancës për Shqiptarët në komunën e Gostivarit Arben Taravari në një intervistë për lajm.tv shprehet se pse
Ky është skuadra e Nevzat Bejtës për Gostivarin “Në bashkëpunim me Këshillat Vendore, Forumin e Gruas – FG , Forumin Rinor – FR dhe strukturat e tjera të Bashkimit Demo
Nevzat Bejta, zyrtarisht kandidat i BDI-së për Gostivarin Anëtarët e Shtabit Komunal Zgjedhor të degës së BDI-së në Gostivar të udhëhequr nga kryetari, z. Bashkim Hasani, duke r
Nevzat Velii kandidat i APSH për komunën e Tearcës Nevzat Velii do të jetë kandidat i Aleancës për shqiptarët në komunën e Tearcës, në zgjedhjet e 15 tetorit. Velii që
Nevzat Bejta i bindur për fitoren e mandatit të tretë në Gostivar Nevzat Bejta kryetari aktual i Komunës së Gostivarit dhe kandidati për një mandat të tretë nga rradhët e BDI-së shprehet