999 rezultate për

nevojshem

KOMENT/ Ishte i panevojshëm Nëse ka ikje të ndonjë partie nga koalicioni që nuk ka shqetësuar aspak liderët përkatës, ajo është ikja e Vangjel Dules
Pse është i nevojshëm gjumi? Studime të shumta tregojnë se kohëzgjatja e gjumit varet në varësi të përsonave janë disa persona të cilët kanë nevojë p
Peshku, një produkt i nevojshëm për sytë dhe trurin Peshku është një ndër produktet ushqimore që ndihmon në zhvillimin e trurit dhe syve. Këshillohet që fëmijët dhe të rrit
Ndalohen 61 kosovarë pa letra në trenin, Hungari-Gjermani Policia gjermane ka ndaluar rreth 61 kosovarë në një tren, të cilët kanë hyrë pa dokumentacionin e nevojshëm dhe po udhë
Kurti: Koalicioni me Listën Serbe, i panevojshëm Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti tha se shkarkimi i ministrit Aleksandër Jabllanoviç është një leksion i mirë për të
Gruevski: Provimi shtetëror i nevojshëm për breza me dije Kryeministri Gruevski ka theksuar se në Maqedoni nuk ka vend për diploma pa dije dhe se provimi shtetëror është i nevojs
Skrabi ndihmon në qarkullimin e gjakut Skrabi është padiskutim i nevojshëm për çdo stinë, e ndërsa ndihmon në qarkullimin e gjakut dhe përmirëson pamjen e lëku
Merkel nuk e mohon përgjimin ndaj Shqipërisë Kancelarja gjermane, Angela Merkel në një intervistë për televizionin publik, ARD ka folur edhe për çështjen e përgjimit
Kualifikimi historik, ja festa e Greqisë në autobus (VIDEO) Greqia mban lart flamurin ballkanas në "Brazil 2014". Përfaqësuesja helene arriti një kualifikim dramatik në minutën e f
Memorandum bashkëpunimi mes Malit të Zi e Kosovës për hekurudhat Autoriteti i Rregullativ Hekurudhor i Kosovës ka nënshkruan memorandum bashkëpunimi me Hekurudhat e Malit të Zi. Drejtor
Shtëpi të mrekullueshme në natyrë (FOTO-LAJM) Keni pushuar ndonjëherë në një hotel në mes të natyrës me të gjithë komoditetin e nevojshëm, ku luksi mungon por spektak
PDSH e PL nuk firmosin memorandumin për BE-në Sot u nënshkruan në Parlament Memorandumi mes partive politike për përmbushjen e qëllimit strategjik për anëtarësimin në
Gjykimi për Limajn, i panevojshëm Mbrojtja e Fatmir Limajt ka paraqitur të premten ankesë në Gjykatën e Apelit nëpërmjet së cilës ka kërkuar të mos ketë g
Ndarja e mandateve, Lleshi: KQZ nuk ka kuorumin e nevojshëm Update- Kryetarja e KQZ-së Lefterie Lleshi u shpreh sot se institucioni që ajo drejton nuk ka kuorumin e nevojshëm për t
Reeker kërkon miratimin e ligjit për amnisti Zëvendësi i ndihmësit amerikan i shtetit, Philip Reeker ka deklaruar se është e domosdoshme që Kuvendi i Kosovës sa më p
Top 10 blerjet e vitit në Angli (FOTO LAJM) Klubet e Premier League kanë investuar shumë para në merkaton e verës së shkuar dhe janarit për të afruar në skuadrat e
Dialogu, funksioni i Shalës i panevojshëm Opozita dhe shoqëria civile janë skeptikë në lidhje me angazhimin e Blerim Shalës si koordinator në dialogun politik me
Wollfarth: Vullneti politik, i nevojshëm për të rritur numrin e grave në udhëheqje Fuqizimi i politikaneve shqiptare për të garuar për pozicione drejtuese në zgjedhjet parlamentare të 2013-s është synimi
Ivanov nuk e sheh të nevojshëm takimin e liderëve Presidenti i Republikës së Maqedonisë Gjorgje Ivanov ka deklaruar so se nuk e sheh të nevojshëm një takim të liderëve pë
Anullohet debati për "Branitellat" Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë sot u anulua vazhdimi i 22-të e Komisionit për Punë dhe Politikë Sociale në të ci