999 rezultate për

nevojshem

Sulmi i SHBA në Siri, reagon Bushati: I nevojshëm! Ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë Ditmir Bushati ka reaguar në lidhje me sulmin e SHBA-së në Siri pas sulmit me
Kongresmeni meksikan i tregon Trump-it se pse muret ndarëse nuk janë të nevojshëm (VIDEO) Një kongresmen meksikan ka vendosur të sfidojë Presidentin amerikan Donlad Trump duke u ngjitur mbi murin e kufirit që e
"Treni serb, provokim dhe budallallëk i panevojshëm" Provokimi me trenin ishte “budallallëk”, thuhet në Beograd. Mediat qeveritare thonë se vetëm politika e “urtë” e kryemin
Austria bllokon integrimin e Turqisë në BE Ministri i Jashtëm austriak, Sebastian Kurz kërkon të bllokojë vendimin e Këshillit të ministrave të Jashtëm të Bashkimi
Veliaj: Nuk e kontrollojmë dot shiun ndaj shmangni qarkullimin e panevojshëm Rreth 1800 punonjës të Bashkisë së Tiranës po punojnë në të gjitha rrugët e kryeqytetit, për shmangien e pasojave nga re
“Fshesa” te Unitedi, Mourinho heq 8 lojtarë të panevojshëm Jose Mourinho ka shpenzuar 145 milionë euro për të sjellë katër lojtar te Manchester United, në afatin kalimtar veror.
Haxhiu: Thaçi bën mirë të mos ndërhyjë në diçka që s’është kompetencë e tij Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, në një prononcim për Telegrafin ka deklaruar se takimi për reformë z
Prokurorët e Speciales mbi 24 orë në DSK: Nuk do të largohemi pa mbaruar punë Hetuesit e Prokurorisë Speciale Publike të Maqedonisë vazhdojnë të ndodhen në ambientet e DSK prej më tepër se 24 orë n
Autokritika e Muller: Në Europian sillesha kot në fushë Thomas Muller ka qenë një ndër zhgënjimet më të mëdha të Europianit në Francë, një fakt që e pranon edhe vet futbollisti
Stojanovic: Policia e paaftë, KFOR-i nevojshëm Zëvendëskryeministri i Kosovës, Branimir Stojanovic, është shprehur se; policia është e paaftë dhe e painteresuar, andaj
22-vjeçarja nga Lezha pret damarët pasi nuk mori provimin Një 22 vjeçare, studente në degën e infermierisë në Shkodër, mbrëmjen e djeshme ka prerë damarët pasi nuk kishte marë pr
Haradinaj e Limaj: EULEX-it i vazhdohet mandati sepse dështuan institucionet vendore Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe kryetari i NISMA-s, Fatmir e Limaj, kanë komentuar gjithashtu vazhdimin e mandat
Trump fiton votat e nevojshme si kandidat republikan për zgjedhjet presidenciale Donald Trump këtë të enjte ka siguruar numrin e mjaftueshëm të delegatëve të nevojshëm për të siguruar nominimin republi
Ja kush është ekipi i ri i Costas “Sky Sport” ka raportuar se sulmuesi i Chelseat, Diego Costa ka arritur një marrëveshje me klubin e Atletico Madridit.
Ndryshimi i politikave financiare në Maqedoni, i nevojshëm Borxhi publik i Maqedonisë vazhdon të rritet dhe sipas të dhënave të qendrës kërkimore të Akademisë së Shkencave, ai arr
Maska me kos dhe piper të zi kundër zbokthit Zbokthin është një fenomen shqetësues për një pjesë të madhe të popullsisë për këtë shpesh lind nevoja për të përdorur m
Maska ideale për eleminimin e zbokthit Zbokthin është një fenomen shqetësues për rreth 50% të njerëzve dhe vetëm 2% e popullsisë kanë problem të vazhdueshëm me
Nuk votohet Rezoluta për EULEX-in, nuk ka kuorum Kuvendi i Kosovës ka përfunduar debatin mbi Rezolutën për EULEX-in, të thirrur nga deputetja e Lëvizjes Vetëvendosjes Al
Nga Madridi në Madrid (FOTO LAJM) Nga Madridi në Madrid. "Galaktikët" kanë shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Atletico Madridit, Mario S
KOMENT/ Ishte i panevojshëm Nëse ka ikje të ndonjë partie nga koalicioni që nuk ka shqetësuar aspak liderët përkatës, ajo është ikja e Vangjel Dules