999 rezultate për

neuer

Shifrat: Bayerni nuk ka nevojë për portier Nëse Milan, Manchester City apo United duhet të bëjnë paraqitje historike për të kaluar në çerekfinalet e Champions Leag
Hoeness: Nuk ka çmim për Neuer Admirim dhe vlerësim maksimal për Manuel Neuer. Për presidentin e Bayernit të Mynihut, Uli Hoeness ka vetëm elozhe në ad
Neuer dhe Ozil, miq të vjetër (FOTO LAJM) Update - Manuel Neuer dhe Mesut Ozil janë miq të vjetër. Përveçse janë të dy pjesë e kombëtares së Gjermanisë prej disa
Neuer: Ter Stegen është i mahnitshëm Manuel Neuer beson se portieri i Borussia Monchengladbach, Marc-Andre ter Stegen, ka një të ardhme të ndritur para tij,
City, ofertë faraonike për Neuer Manchester City po përgatit një maxi-ofertë për të bindur kampionët e Europës dhe Gjermanisë Bayern Munchen të shesin po
Ribery-Neuer, gjuajtje e pritje nga dera e autobusit (VIDEO) Franck Ribery, kandidat për "Topi i Artë 2013", argëtohet në autobusin e Bayern Munchen së bashku me shokët e skuadrës.
Itali-Gjermani, formacionet zyrtare Kanë dalë formacionet zyrtare të super sfidës Itali-Gjermani, ndeshje e cila do të luhet në “Giuseppe Meazza”, në orën 2
Neuer: Jam më rehat me taktikat e Guardiolës Manuel Neuer përshtatet më mirë me udhëzimet e trajnerit Pep Guardiola, sesa me taktikat e parardhësit Jupp Heynckes. Kë
Neuer: Te Schalke, një pjesë e zemrës sime Supersfida e së shtunës në Bundesligës nuk është delikate vetëm për Bayern Munchen. Dueli mes Schalke 04 dhe gjigandëve
Tafarel: Casillas-it i iku koha, Neuer më i miri Ish-portieri i Brazilit beson se Iker Casillas nuk është më më i miri në botë në këtë rol dhe se koha e tij tashmë ka ka
"E fitoj Superkupën edhe pa Neuer e Ribery" Superkupa e Gjermanisë do të jetë ndeshja e parë zyrtare për sezonin e ri futbollistik. Në tempullin e Borussia Dortmund
Neuer kujdes! Mandzukiç super-portier (VIDEO) Sulmuesi kroat i Bayern Munchen Mario Mandzukiç është shndërruar në pak çaste në portierin e skuadrës. Gjatë fazës përga
Neuer tremb Bayernin: Një ditë mund të largohem Portieri i kampionëve të Europës dhe Gjermanisë, Bayern Munchen, Manuel Neuer në një intervistë për gjermanen "Bild" poh
Adler "qetëson" Neuer: Mbetet numri 1 Teksa portieri i Bayern Munchen, Manuel Neuer kishte frikë se mos kolegu i tij, Rene Adler, do t’i zinte vendin në kombë
Manuel Neuer kundër Joachim Low Portieri i Bayern Munchen, Manuel Neuer, nuk e ka pritur mirë vendimin e trajnerit të kombëtares gjermane, Joachim Low,
Fule në Shkup për të "pajtuar" VMRO dhe LSDM Pasi të marrë sinjale pozitive nga bashkëpunëtorët e tij, Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Evropian, Stefan Fule prit
Barça, 6 emra për të zëvëndësuar Valdes (FOTO LAJM) Pas refuzimit të Victor Valdes për të rinovuar kontratën me Barcelonën, klubi katalanas ka nisur punën për të gjetur zëv
Neuer: Me Borussian për prestigj Portieri i Bayern Munchzen, Manuel Neuer, supersfidën e sotme kundër kampionëve në fuqi të Borussia Dortmund e vlerëson
25 mln euro plus Casillas për Neuer Ndonëse vazhdon të jetë një titullar i padisktueshëm, pozitat e Iker Casillas tek Real Madrid janë më të lëkundura se ku
Neuer: Suedia është vetëm Ibra Portieri i Gjermanisë, Manuel Neuer, pasi i ka përgëzuar mbrojtësit e kombëtares së tij për lojën e shkëlqyer ndaj Irlan