999 rezultate për

nepermjet

E doni shumë por kujdes, qenin nuk duhet ta puthni Qentë mund të përbëjnë rrezik tepër serioz për shëndetin e njerëzve. Ky është përfundimi që kanë arritur disa veterinerë
Leximi me fëmijët, sekreti i një familjeje të lumtur Çfarë e bën një familje të lumtur? Përgjigjet e kësaj pyetje janë të pafundme dhe ndryshojnë në kohë. Shëndeti, mirëqeni
Autokraci që duhet frenuar nga Erion Muça - Prej kohësh maxhoranca qeverisëse është duke ndërmarrë një serë reformash të cilësuara domosdoshmër
Thaçi më i fuqishëm se Haradinaj, nuk lejon shkarkimin e drejtorit të AKI-së Ramush Haradinaj nuk është më ai njeriu të cilit i shkon fjala, ani se është kryeministër. Pavarësisht kërkesës së tij p
AMF: Kjo kompani po mashtron shqiptarët me gjoja bursa online Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare (AMF) paralajmëron investitorët për rrezikun ndaj shërbimeve të shoqërisë që operon
Shtohen problemet për Yonghong Li, tani akuzohet për pastrim parash Gazeta e njohur italiane La Gazzetta dello Sport raporton se ka një hetim tjetër mbi blerjen e Milanit nga Yonghong Li,
CNN nepërmjet një videoje, përmbledh seancën e gazit në Kuvendin e Kosovës (VIDEO) Në seancën e së mërkures në Kuvendin e Kosovës ku u ratifikua marrëveshja për demarkacionin me Malin e Zi, pas disa muaj
Kujdes! Mos e puthni qenin tuaj sepse është shumë e rrezikshme Qentë mund të përbëjnë rrezik tepër serioz për shëndetin e njerëzve. Ky është përfundimi që kanë arritur disa veterinerë
Majlinda uron ditën e gruas nëpërmjet kësaj fotografie (FOTO LAJM) Edhe ish e dashura e Majk ka ndarë urimin e saj për 8 Mars. Ajo nuk ka publikuar foto me nënën e saj por ka zgjedhur
Make-up-i që mund dhimbjen, transformime që të lënë pa fjalë (FOTO LAJM) Të ndjerit bukur rrit vetëvlerësimin. Ato janë femra të sëmura me kancer apo patologji të rënda në lëkurë. Kjo ka bërë q
Ylli Baka tregon momentin e sikletshëm: Si ma futi me pazarin aktori shqiptar Këngëtari Ylli Baka, i ftuar në Xing foli ndër të tjera për pazaret që artistët bëjnë herë pas here në kurriz të njëri-t
Smartfonët zëvendësojnë kujdestarët për të moshuarit Smartfoni mund të lehtësojë së shpejti mbajtjen në shtëpi të të moshuarve duke paralajmëruar të afërmit apo personelin m
Tirana, Prishtina, Ulqini, Presheva dhe Tetova lëshojnë një deklaratë të përbashkët Kryetarët e Komunave të Prishtinës, Preshevës, Tetovës, Ulqini , Gostivarit, Prizrenit dhe Bashkive të Tiranës dhe Fieri
Grabitjet e bankave, përse grabitësit zgjedhin ditën e premte Grabitja e bankave nuk është një fenomen i ri, por është shqetësues fakti se, pas një periudhe “pushimi”, grabitja e ban
4 kg drogë, kapen mat shqiptari dhe greku në Janinë Policia ka vënë në pranga një shqiptar dhe një grek pasi u kapën me 4.3 kg kanabis. Arrestimi i tyre është bërë në ak
Ambasada e Gjermanisë nga 1 shkurti bën ndryshime në procedurat për viza Ambasada e Gjermanisë në Kosovë ka njoftuar se prej 1 shkurtit të këtij viti në ambasadë do të shtohet mundësia që për p
Françeska Jaçe e mbushur plot dashuri, bëhet teze për herë të parë (FOTO LAJM) Ish-banorja e ''Big Brother 5'', Françeska Jaçe nëpërmjet një postimi në ''InstaStory'' ka dhënë lajmin e gëzueshëm se ë
Vitaminat dhe rëndësia e tyre Ndonëse në sasira të vogla ato janë thelbësore për të gjitha funksionet e organizmit. Trupi ynë përdor vitaminat çdo
Shpëtimi i nxënsëve nga FSK-ja nëpërmjet fotografive Njësia Ndërlidhëse për Reagim në Kriza e FSK-së, pas vlerësimit dhe rishikimit të zonës në Brezovicë se mos ka mbetur nd
Ilegalisht dhe nëpërmjet korrupsionit, 33-vjeçari që ka vizituar 197 vende të botës (FOTO LAJM) Ai është arrestuar dy herë, është shtuar në spital në 20 vende dhe ka korruptuar zyrtarët. Ai ka hyrë ilegalisht për