999 rezultate për

nepermjet

Operacione plastike? Bleona Qereti acarohet keq me faqen e njohur Shumëkush konsideron se Bleona Qereti ka bërë gjithcka për të rënë në sy, derisa ka kërkuar rrugët për famë ndërkombëtar
Trajneri i Serbisë: Dikur e mallkuara Hagë, tani VAR Mladen Krstajiç ka shprehur ankesën e tij ndaj gjyqtarit Felix Brych nëpërmjet një postimi në Instagram. Mladen Krsta
Botërori nëpërmjet "ironisë" së karikaturave (FOTO LAJM) Sot luhet dita e tetë e Botërorit "Russia 2018" dhe deri më tani kemi parë shumë surpriza. Botërori i 21-të na ka tr
Kërkonte lekë për bamirësi, 43-vjeçari hetohet për bamirësi Policia e qytetit të Pogradecit ka nisur një procedim penal ndaj një personi i cili siç duket nëpërmjet mashtrimit u kër
Maleski: Aleat me grekët, historinë ta lemë anash Ish ministri i jashtëm Denko Maleski në një intervistë për radion Evropa e lirë thotë se me marrëveshjen e firmosur në P
Kanë qenë të gjitha gënjeshtra, këto mite i dini gjithë jetës gabim (FOTO LAJM) Ekzistojnë disa mite nëpër botë, gjëra të cilat askush nuk i ka provuar shkencërisht apo nëpërmjet eksperimenteve por që
12 stadiumet e Botërorit nëpërmjet fotove (FOTO LAJM) Vetën katër ditë na ndajnë nga hapja e Botërorit me datë 14 qershor, kurse finalja 31 ditë më vonë. 12 stadiumet përr
Fadil Vokrri në vitet e 80-të nëpërmjet fotove (FOTO-LAJM) Kosova humbi sot një legjendë të futbollit, Fadil Vokrrin. Vokrri mësohet se ka humbur jetën pas një sulmi kardiak, k
Botërori ndër vite nëpërmjet fotove (FOTO LAJM) Kupa e Botës do të mbledh bashkë 32 skuadra nga e gjithë bota në Rusi. Ky është trofeu më i rëndëshishëm për sa i për
Mallrat falso turke nëpërmjet Shqipërisë tregëtohen në Evropë Shqipëria është një ndër 4 vendet që furnizojnë me mallra të falsifikuar kontrabandë Bashkimin Evropian, dhe një ndër 2
Xhavit Drenori padit Thaçin në Gjykatën Kushtetuese Rrugës për në Gjykatën Kushtetuese është nisur një lëndë, nëpërmjet së cilës presidenti Hashim Thaçi pandehet për pasoja
Mësoni ngjarjet e ditës nëpërmjet Kimetes Kimete Berisha ka komentuar ngjarjet e fundit aktuale në vend. Berisha ka shkruar se nuk është mirë për familjen Rugo
Detajet e fundit, cila është çështja e bujshme që po trajtonte prokurori i vjedhur Janë zbuluar detajet e reja nga grabitja e Prokurorisë së Durrësit. Persona të pa identifikuar kanë shqyer dyert dhe
Punëtori i Postës keqpërdor të dhënat personale, ngacmon klienten nëpërmjet telefonit Një punëtor i Postës së Kosovës ka keqpërdorur pozitën duke marrë të dhëna personale prej një kleinteje. Ia kishte marrë
Dhuna e Izraelit ndaj protestuesëve nëpërmjet fotografive (FOTO LAJM) Tetëmbëdhjetë protestues palestinezë janë vrarë nga zjarri izraelit gjatë demonstratave përpara përurimit të ambasadës s
Kanë qenë të gjitha gënjeshtra, këto mite i dini gjithë jetës gabim (FOTO LAJM) Ekzistojnë disa mite nëpër botë, gjëra të cilat askush nuk i ka provuar shkencërisht apo nëpërmjet eksperimenteve por që
Bosi i drogës kishte pasion rrjetet sociale, si e kapi policia nëpërmjet Internetit Edhe pse kishte një flet-arrest ndërkombëtar bosi i drogës Arbër Çekaj përsëri përdorte rrjetet sociale. E megjithatë as
E keni menduar ndonjëherë? Ja çfarë ndodh me dhjamin kur dobësoheni Për disa njerëz, rënia në peshë kalon kufijtë e fiksimit. Për disa të tjerë, rënia në peshë është objektiv i arritshëm n
Tronditet Salah, ky gjest i turpshëm mund t'i japë fund sezonit (VIDEO) Mohamed Salah rrezikon të dënohet për dy ndeshjet e fundit të Liverpool në Premier League. Sektori disiplinor i FA pr
Trafikonin kokainë nëpërmjet "Call Center", arrestohen 3 shqiptarët në Itali Policia italiane ka vënë në pranga 3 persona të cilët akuzohen për krijimin e një rrjeti të gjërë droge. Mediat ital