999 rezultate për

nepermjet

Nuk do e besoni: Ky person përdor dronin për të depiluar këmbëve (VIDEO) Përbërësit të cilët personi në fjalë do përdorë për largimin e qimeve të këmbës janë dylli dhe droni. Në një video të
"Mini Kejvina", kështu dukej modelja më e përfolur kur ishte fëmijë (FOTO LAJM) Gjatë verës jemi mësuar ta shohim Kejvinën më bikini dhe goxha të ekspozuar në rrjetet sociale. Çdo dalje e saj ka bë
Dëmtohet Hazard, sa do të rrijë jashtë fushës Eden Hazard do t’i duhet që ta shtyjë debutimin e tij në La Liga Belgu nuk do të udhëtojë në me skuadrën në Vigo. Pë
Liverpool super-kampion i Europës nëpërmjet penalltive (VIDEO) Liverpool ka arritur ta fitoj finalen e Superkupës së Evropës duke e mposhtur Chelsean. U deshën 120 minuta plus pena
Ricky Martin prezanton për herë të parë imazhin e të bijës (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti këngëtari i njohur, Ricky Martin dhe partneri i tij Jwan Yosef u bënë prindër të një vajzë. Në
Dani Alves nuk mjaftohet vetëm me publikimin e CV-së, kërkon punë edhe për të tjera profesione (FOTO LAJM) Pak javë më parë, Dani Alvesh u largua nga PSG duke qenë se i përfundoi kontrata dhe nuk iu ofrua rinovimi për sezonin t
17 vjeçarja tregon nëpërmjet fotove fëmijërinë me nënën e droguar (FOTO LAJM) Një vajzë 17-vjeçare ka ndarë fotografitë tronditëse të fëmijërisë së saj, të cilat nxjerrin në sipërfaqe realitetin e r
Si të kujdesemi për lëkurën gjatë verës Në mënyrë që lëkura e zhveshur të duket e bukur, është e nevojshme përgatitja e saj dhe rikthimi i dëmeve që mund t’i je
Tiede: Në Krujë ka magazinë me drogë që kontrollohet nga kryetari i bashkisë Gazetari i gazetës gjermane “Bild” Piter Tiede i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” u pyet në lidhje me
Khehet pas 20 vitesh në Kosovë ushtarakja kanadeze që ndihmoi fëmijët Sot në Aeroportin e Prishtinës organizohet mikpritje për veteranen e ushtrisë kanadeze Sophie Levesque Boisvert, ushtarj
Gruevski heq dorë nga mandati i deputetit Nikolla Gruevski ka dhënë dorëheqjen nga posti i deputetit. Ai njoftoi vendimin nëpërmjet profilit të tij në Facebook dh
Protesta e opozitës nëpërmjet fotografive (FOTO LAJM) Këtë të hënë opozita protestoi përmes marshimit në 5 institucione shtetërore, teksa momentet e para të tensionit u regji
Edhe UEFA dënon menaxherin Mino Riola Liga Italiane e Futbollit vendosi të dënojë për 3 muaj super agjentin e futbollit, Carmine (Mino) Raiola dhe dy muaj kus
Vendi ku mund të ankoheni për parregullësitë gjatë votimit Komiteti i Helsinkit i njofton qytetarët së sot në zyra e komitetit do të hapet gjatë gjithë ditës me qëllim që t’u mund
Macja 15 kg e cila u bë famshme nepërmjet "Instagramit" (FOTO & VIDEO) Duke parë fotografitë e kësaj mace gjigante, mund të mendojmë se imazhet janë mbase të modifikuara apo të fotoshopuara.
Grushti në Venezuelë nëpërmjet fotografive, gjak dhe lot (FOTO LAJM) Pas videove ku dukeshin autoblindat qeveritare që shtypnin protestues, pamje të tjera tronditëse vijnë nga Venezuela, ku
Tayna nuk ia pranoi faljen, Melinda nxehet keq (FOTO LAJM) Pas ofendimeve e thumbimeve me vargje këngësh, reperja Melinda Ademi vendosi që nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale
Momentet që njerëzimi ka kaluar nëpërmjet fotografive (FOTO LAJM) Fotoreporterët e dinë më mirë se kushdo, se një foto mund të vlejë më shumë se 1.000 fjalë. Por, kur bëhet fjalë për fot
Donte të rriste të pasmet, modelja vdes në operacion Kirurgjia plastike në Nigeri po bëhet gradualisht një prirje në vend, veçanërisht në Lagos. Ndërkohë që ka mjekë të kua
Alban Dudushi përlotet në mes të emisionit Surpriza që programi “Dua të të bëj të lumtur” kishte rezervuar për një ndër ikonat e Top Channel, Alban Dudushin ishin