999 rezultate për

nepermjet

A transmetohet koronavirusi nëpërmjet marrëdhënieve intime? Koronavirusi ka infektuar shumë njerëz nga mbarë bota duke shënuar mbi 4 mijë viktima. Por, një pyetje që padyshim ka ka
Man Utd shkatërron LASK (VIDEO) Manchester United ka fituar ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Evropës. "Djajtë e Kuq" kanë fituar në udhët
A transmetohet koronavirusi nëpërmjet ushqimit? Ja si qëndron e vërteta Nëse i bëni vetes pyetjen a është më mirë të qëndroni larg restoranteve dhe ushqimeve të hapura, këtu është gjithçka duh
Kush është zyrtari në takimin me Çilin?! Reagon Sokol Sadushi Sokol Sadushi ka reaguar pas deklaratës së Partisë Demokratike ku i kërkonte të japë shpjegime publike për pozicionin e
"M'u duk djalë simpatik dhe i sinqertë", e dashura e grabitësit flet si e njohu 27 vjeçarin Gjykata e Durrësit vendosi ditën e djeshme masën e sigurisë arrest me burg për 27-vjeçarin Astrit Thaçi, i cili dyshohet
Nëpërmjet këtij testi ADN, kapi "mat" partnerin që e tradhtonte Tradhtia është një nga betejat më të vështira në jetën e një çifti. Në kohën e rrjeteve sociale, me shumë mënyra komunik
Mes yjeve të futbollit italian, edhe kuqezinjtë e Shqipërisë në videon e Serisë A (VIDEO) Nëpërmjet një video në faqen e saj zyrtare në rrjetet sociale, Serie A ka vendosur të urojë të gjithë për festat e fundv
Spiropali ka dy standarde për "mbrojtjen e identitetit të viktimave" Shkelja e privatësisë ishte një nga argumentat e përdorur nga maxhoranca për të mbrojtur paketën antishpifje në Kuvend.
Astrologja Meri Shehu jep një mesazh për të gjitha shenjat këtë fundjavë, 21-22 dhjetor Dashi Kërkime të reja shpirtërore në vende të reja dhe përvoja nëpërmjet marredhënieve bashkëpunuese. Kujdes në tendenc
Shtiret si Edi Rama dhe kërkon fonde për tërmetin, arrestohet lezhjani Policia e Shtetit është tërësisht e angazhuar në operacionet e kërkim-shpëtimit dhe në dhënien ndihmë të çdo qytetari në
Mushkonjat tigër sterilizohen nëpërmjet rrezatimit Mushkonjat-tigër mbeten një sfidë globale për përhapjen e viruseve tropikale në mbi 130 shtete. Organizata Botërore e Sh
Rreziku për paratë në bankomate, si të ruheni nga vjedhja Grabitja e fundit e një bankomati i takon datës 26 gusht të këtij viti, ku, sipas medias, vazhdohet me paragrafin; “Pers
Dënoi Skëndërbeun, kompania që punon për UEFA-n dhe FIFAN-n punonte për mafian italiane Kompania e cila punon për llogari të UEFA-s dhe FIFA-s, "Sportradar" është përfshirë në një skandal tepër të rëndë. "
Momenti i çuditshëm bëhet viral, vajza detyron me dhunë të dashurin të hapë celularin (VIDEO) Ok, sot çmenduritë që njerëzit arrijnë të bëjnë për teknologjinë janë vërtete të një niveli që ndoshta as nuk ishte imag
Po transportonin drogë me gomar në Maqedoni, bien në pranga 2 persona Policia ka sekuestruar 55 kilogramë droge në fshatin Rrajcë-Sutaj mbrëmjen e së premtes. Lënda po transportohej me ka
Ankth dhe stres? Reduktoni nëpërmjet këtyre mënyrave Çrregullimet e ankthit, janë grupi më i zakonshëm i çrregullimeve psikologjike. Rreth 19 për qind e popullsisë amerikane
Një mesazh "smart" nga Shqipëria, për të gjithë botën Çfarë mund t’i motivojë dy vajza nga Çekia për të përshkuar, në këmbë, alpet nga Mali i Zi, Thethi e për të mbërritur në
Shqiptarët nuk ndalen në burgjet e Britanisë, flasin hapur me familjarët dhe miqtë nëpërmjet telefonit Të burgosurit shqiptarë në burgjet e Mbretërisë së Bashkuar përdorin celularë për të komunikuar me miqtë dhe familjet e
Mos e besoni po deshët, gruaja lind binjakë në moshën 74-vjeçare (FOTO LAJM) Një grua 74-vjeçare ngeli shtatzënë nëpërmjet procedurës së fertilizimit in vitro dhe mori titullin e nënën më të vjetër
I zhvati 60 milion lekë drejtorit të Postës nëpërmjet Facebook, del nga burgu "Analia" Gjykata ka liruar me kusht Enertila Beqjan, e njohur ndryshe si "Analia". Në 2017-tën Beqaj nëpërmjet një llogarie të