999 rezultate për

nenshtruar

Aksidenti, Noizy: Maunia më zuri rrugën "Maunia më zuri rrugën. Më vonë nuk e di se çfarë ka ndodhur se kam humbur ndjenjat". Këto janë fjalët e rreperit të fam
Ja VIP-at që i janë nënshtruar bisturisë (FOTO LAJM) Ndërhyrjet që kanë realizuar VIP-at, jo gjithmonë i aprovojnë e ndërsa në të shumtën e rasteve ato i mohojnë. Por po të
Kinezi me qafën më të gjatë në botë i nënshtrohet operacionit (FOTO LAJM) Në moshën 6 vjeçare ai është diagnostikuar me strukturë jonormale të qafës, e ndërsa sot që ai është 15 vjeç, i është në
Mbytet një person tek liqeni artificial Një ngjare e rëndë ka ndodhur tek liqeni artificial në Tiranë, si pasojw një person është mbytur. Trupi i përket seks
Fëmija me lëkurë peshku drejt shërimit, familja mbledh fonde Një djalë 5 vjeçar po lufton çdo ditë e më shumë, pasi është prekur nga një sëmundje e rrallë, që e ka transformuar lëku
Elbasan, 58-vjeçari pret fytin në sy të mjekëve Një 58-vjeçar nga Elbasani ka prerë dje fytin në sy të familjarëve dhe të mjekëve. Madrit Arapi, pas një debati me famil
Thaçi: BDI është nënshtruar përpara interesave maqedonase Partia Demokratike Shqiptare ka bërë një fushatë elektorale në Dibër. Në këtë fushatë është prezantuar edhe kandidati pë
Barça, Bartra injoron Neymar-in (VIDEO) Neymar njihet si një futbollist që dhuron spektakël në fushën e lojës, falë teknikës së përsosur që zotëron. Por, këtë r
Brazil-Itali, "vitrinë" për brazilianët (FOTO LAJM) Një ndeshje që cilësohet si "derbi i Botës" dhe një rivalitet që zgjat me dekada. Brazili dhe Italia do të zbresin sot n
Operacioni, Puyol mungon në ndeshjet me PSG-në Kapiteni i Barcelones Carles Puyol pritet të mungojë në dy takimet kundër Paris Saint-Germainit në çerekfinale të Ligës
Femrat që nuk u rezistuan dot operacioneve plastike Ato janë të bukura, të suksesshme dhe të famshme. Pamja e tyre përherë të befason. Të qenit në formë dhe sidomos lufta n
Lamtumirë "Pocho" Pas një telenovele të zgjatur disa muaj, eksperienca e Ezequiel Lavezzi te Napoli duket se po merr fund. Sipas asaj që r
Test anti-doping për CR7 Përfaqësues të agjencisë anti-doping të UEFA-s, kanë vizituar kampin stërvitor të Portugalisë për Euro 2012 për të zhvil
Qerimaj, pozitiv në testin anti-doping (VIDEO) Peshëngritësi shqiptar Ekand Qerimaj ka rezultuar pozitiv në testin antidoping që i është nënshtruar në europianin e Ant
Gjinushi: Opozita e nënshtruar në Kuvend Kryetari i Partisë Social Demokrate (PSD), Skënder Gjinushi ka akuzuar kuvendin se me mënyrën e votimit të anëtarit të K
Lartësia e të nënshtruarve Kaluan nëntë vite nga nënshkrimi i Marrëveshjes së Ohrit. Në fillim, ajo ishte shpresë e madhe për shqiptarët e këtushëm