999 rezultate për

nenkryetari

Rexhepi: Largimi tinzar i Hysenit, bllokoi njohjet Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Bajram Rexhepi akuzoi ditën e sotme ish ministrin e Punëve të Jashtme, Skë
Pas akuzave, reagon nenkryetari i LDD-se, Berim Ramosaj Nënkryetari i LDD-së, Berim Ramosaj, i quan të pakuptimta deklaratat e krerëve të partisë
Haradinaj rizgjidhet kryetar i AAK, Kosumi humbet postin e nënkryetarit të partisë Ramush Haradinaj është rizgjedhur kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) me 455 vota në Kuvendin ku morën pje
PD ne kerkim te nenkryetarit, Topi dhe Rusmajli do te zevendesohen Kalimi i disa zyrtareve te larte te PD ne poste ministrore dhe institucione te tjera te rendesishme te shtetit, do te sj
Partitë maqedonase kundërshtojnë propozimin për formimin e postit të nënkryetarit të Maqedoni Në Shkup partitë maqedonase kundërshtojnë propozimin BDI-së për formimin e postit të nënkryetarit të Maqedonisë, që do t