999 rezultate për

nenkryetari

Pushimi i 70 punonjësve nga bashkia, Panariti: Shkurtuam shpenzimet Mbi 70 punonjës të Ndërrmarjes së Shërbimit Funeral të pushuar nga puna kanë protestuar gjatë ditës së mërkurë para Bash
Dorëhiqet KSHR-ja, dështon regjistrimi në Maqedoni UPDATE - Anëtarët e Komisionit Shtetëror të Regjistrimit (KSHR) kanë dhënë mbrëmë dorëheqje, pas problemeve të procesit
AAK plane për pushtet Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Blerim Shala, ka hedhur një ide që përmes një plani për ristrukturimin
Protesta, Suhareka mbron Blerim Kuçin Mijëra qytetarë të suharekës dhe të prizrenit kanë dalë në protesta të enjten në mbrojtje të kryetarit të Suharekës Bler
Spahiu: Masat e arresteve shtëpiake, skandaloze Nënkryetari i KLD-së Kreshnik Spahiu ka lëshuar sërish akuza të ashpra ndaj gjykatave të vendit. Duke folur në analizën
Spahiu: Ligjet për regjistrimin duhet të ndryshohen Aleanca “Kuq e zi” ka vijuar turin e saj kundër regjistrimit të popullsisë mbi baza etnike dhe fetare në qytetin e Korçë
Infrastruktura gjyqësore, në kushte të mjerueshme Nënkryetari i KLD-së, Kreshnik Spahiu mori pjesë në analizën vjetore të Gjykatës së Elbasanit. Gjatë fjalës së tij ai ka
Lesi: Partitë të pozicionohen për regjistrimin Kryetari i Lidhjes Demokristiane dhe zëvendësministri i Kulturës, Nikoll Lesi ka kërkuar sot nga klasa politike që të mb
Delegacioni i KLD-së vizitë në Prishtinë, takohet me Pacollin Një delegacion i Këshillit të Lartë të Drejtësisë i kryesuar nga nënkryetari Kreshnik Spahiu ka zhvilluar një vizitë zyr
Milan interesohet për Van der Wiel Milan ka hapur bisedimet me Ajaxin për mbrojtësin e djathtë Gregory van der Wiel, kanë njoftuar mediet italiane të hënën
Partitë mirëpresin fitoren e Isa Mustafës Zgjedhja e Isa Mustafës, kryetar i LDK-së është mirëpritur nga Lidhja Demokratike e Dardanisë (LDD) dhe Iniciativa Qytet
AAK e PDK sërish bisedime Ende pa kaluar një muaj nga takimi i parë ndërmjet kryeministrit Hashim Thaçi dhe nënkryetarit të parë të AAK-së, Blerim
Rexhepi: Largimi tinzar i Hysenit, bllokoi njohjet Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Bajram Rexhepi akuzoi ditën e sotme ish ministrin e Punëve të Jashtme, Skë
Pas akuzave, reagon nenkryetari i LDD-se, Berim Ramosaj Nënkryetari i LDD-së, Berim Ramosaj, i quan të pakuptimta deklaratat e krerëve të partisë
Haradinaj rizgjidhet kryetar i AAK, Kosumi humbet postin e nënkryetarit të partisë Ramush Haradinaj është rizgjedhur kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) me 455 vota në Kuvendin ku morën pje
PD ne kerkim te nenkryetarit, Topi dhe Rusmajli do te zevendesohen Kalimi i disa zyrtareve te larte te PD ne poste ministrore dhe institucione te tjera te rendesishme te shtetit, do te sj
Partitë maqedonase kundërshtojnë propozimin për formimin e postit të nënkryetarit të Maqedoni Në Shkup partitë maqedonase kundërshtojnë propozimin BDI-së për formimin e postit të nënkryetarit të Maqedonisë, që do t