999 rezultate për

nenkryetari

LSDM-ja paralajmëron qeveri teknike Lidhja Social-Demokrate e Maqedonisë ka paralajmëruar se do të formohet një qeverie teknike për zbatim të reformave të n
Anëtarët e KSHZ: Nuk ka bazë për zgjedhje Pesë anëtarë të KSHZ i janë drejtuar me një letër kryetarit të Kuvendit, Trajko Vejanoski, duke i thënë se nuk ka kushte
Japin dorëheqje kryetari dhe nënkryetari i LHK “Ali Hadri” në Deçan Kryetari dhe nënkryetari i Lidhjes së Historianëve të Kosovës “Ali Hadri” në Deçan, Selim Lokaj e Shkodran Imeraj, kanë
Braçe shpërthen ndaj Palokës, ndërpritet seanca Një situatë e tensionuar është krijuar në Kuvend, ndërsa Braçe nuk ka mundur të përmbajë dot fjalorin sapo është përball
Dorëhiqet nënkryetari i Mediut Alfred Deshati ka dhënë doreheqjen nga posti i nënkryetarit të Partisë Republikane, pasi sipas tij, partia po drejtohet
Ja kush është kryetari dhe nënkryetari i ri i Këshillit Gjyqësor të Maqedonisë Anëtarët e Këshillit Gjyqësor me 12 vota zgjodhën kryetarin e ri, Zoran Karaxhovski, shkruan Portalb. Kryetari i ri p
Nënkryetari UNITETIT, "Komandant Qufa" uron 7 Marsin Të nderuar e të respektuar,mësuesit tonë,kudo që jetoni e punoni,gëzuar 7 Marsin ditën tuaj. Në këtë ditë unë ju nder
Shpërbërja e Kuvendit, nënkryetari Haliti dorëzon kërkesën për shtyrjen e afatit Nënkryetari i Kuvendit nga radhët e BDI-së, Rafis Haliti, i ka dorëzuar kryeparlamentarit Trajko Veljanovski nismën për
Mazniku: Protesta e PD ishte një pseudo protestë Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbian Mazniku, ka reaguar pas protestës së organizuar nga Partia Demokratike kundër
Nënkryetari i LSDM-së: Gruevski, cili është roli yt në shoqërinë kriminale? (VIDEO) "Ish kryeministri dhe kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, ende nuk gjendet në publik që të deklarojë se cili ësh
Arian Çani shpërthen ndaj Veliajt: Fshij b... me mortjen (VIDEO) Drejtuesi i emisionit "Zonë e Lirë" në TV Klan, Arian Cani shpërthey me akuza dhe fyerje ndaj kryebashkiakut Erion Velia
Nënkryetari i FRESSH-it hedh poshtë lajmin për trafik droge Pas përhapjes së lajmit paraditen e sotme se është gjetur drogë në autobusin me të rinjtë e PS, një reagim është përcjel
Drogë në autobusin me të rinjtë e PS, mes tyre edhe nënkryetari Artur Micko Policia Kufitare e Turqisë, ka gjetur drogë në autobusin me 40 studentë të FRESSH. Mbremë është gjetur një sasi droge në
Bashkia angazhon 1260 persona për të administruar situatën prej reshjeve Për të administruar situatën e shkaktuar nga reshjet e shiut, Bashkia e Tiranës ka angazhuar 1260 veta në terren. Nënkry
Policia e godet, Shpend Ahmeti: Nuk ju bëra asgjë (VIDEO) Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, dhe nënkryetari Dardan Sejdiu, kanë polemizuar më policinë e Kosovës para pak çaste
Kur do të zgjidhet problemi i pallateve pa hipotekë në Tiranë? (VIDEO) Problemi i pallateve pa hipotekë në Tiranë është një çështje që ka vite që pret për tu zgjidhur. Por, pavarësisht premti
Mungesa e ligjit për deputetët bllokon Kuvendin Ish-nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Naim Maloku deklaron se pengesa e punws sw kwtij institucioni lidhet me mungesën
Nënkryetari i LR-PDSH: Maqedonia të jetë një njësi zgjedhore Nënkryetari i Lëvizjes për reforma PDSH, Agon Ferati, ka lëshuar një deklaratë në lidhje me diskutimet për ndryshimin e
Nënkryetari i Vetëvendosjes: Kosova më shumë universitete se Berlini Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Driton Çaushi, ka krahasuar Berlinin me Kosovës përsa i përket numrit të universite
Athina e pakënaqur për zgjedhjen e Idrizit në Kuvend Ministria e Jashtme greke ka reaguar sot në lidhje me emërimin e Idrizit në postin e nënkryetarit të Kuvendit, duke bërë