E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

nenkryetari

Nënkryetari i ASH-së krahason Milikijen me Linda Morinën “Si të të kritikojë Milikija, si të të këndojë Linda, është punë e njejtë, nule” – ka shkruajtur nënkryetari i ASH-së, R
Nënkryetari i KQZ nën hetim për tenderin 60 milionë lekë Nënkryetari i KQZ-së dhe kandidati për në Gjykatën Kushtetuese, Denar Biba, është vënë nën hetim administrativ nga Agjen
Demarkacioni, nënkryetari i AAK-së paralajmëron javë vendimtare Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj, ka paralajmëruar se java e ardhshme do të jetë vendimtare pë
Çudi, babai i nënkryetarit të Kuvendit së Kosovës shet cigare rrugve (FOTO LAJM) Në komunën e Leposaviqit thuajse çdo ditë mund ta shihni një person, të moshuar, teksa shet cigare nëpër rrugët e kësaj
Qytetarët fyejnë nënkryetarin e Prishtinës, Selim Pacolli Nënkryetari i Prishtinës, Selim Pacolli ka qëndruar “Te Rrethi” në kohën kur u vendos flamuri i Kosovës. Ai është pritur
Nënkryetari i Prishtinës del në terren për të monitoruar gjendjen (FOTO LAJM) Kanë hyrë në fuqi sot masat e ndërmarra nga Komuna e Prishtinës sëbashku me ministritë e qeverisë së Kosovës për paranda
Isa reagon nga spitali në Gjermani, përkujton ndarjen nga jeta të një nënkryetari Ish kryeministri i Kosovës, njëherësh lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka përkujtuar kryetarin shumëvjeçar të Ist
Nënkryetari i OVL-së është i krimbur në para, shikoni sa miliona euro ka Deklaratat ofenduese të Nasim Haradinajt, në drejtim të ambasadorit amerikan në Kosovë, Greg Delawie, nuk po dalin të je
Veliu: Po e rrezikojnë Kosovën duke tentuar të shpëtojnë lëkurën nga Specialja Iniciativat e udhëheqësve të shtetit të Kosovës për shfuqizimin e Gjykatës Speciale, i ka akuzuar Nënkryetari i LDK-së A
Nënkryetari i LDK-së thotë se dëshmitari nuk është i besueshëm Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në Debat, në RTK, komentuar deklarimet e mbrëmshme të dëshmitarit të mbrojtur të Prok
Nënkryetari i OVL-së i vërsulet me akuza Veselit, e tall me ciu ciu Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasim Haradinaj, i ka reaguar ashpë
Nënkryetari i PDK-së Albin Kurtin e quan `Kalorës të Lirisë` Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Rexhep Hoti, pas vendimit të lirimit nga paraburgimi të Albin Kurtit, u ku
A do të distancohet LSI nga recidivizmi i nënkryetarit të saj? Nga akademiku Artan Fuga Pres nga zonja Monika Kryemadhi dhe nga zoti Petrit Vasili të distancojnë LSI-në nga qendri
Çfarë po kurdiset?! Nënkryetari i LSI takon Putin në Rusi Zv/kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama ka postuar një foto së bashku presidentin e Rusisë Vladimir Pu
Arrestohet nënkryetari i Kllokotit Është arrestuar në Beograd Millosh Stojkoviq, nënkryetar i Komunës së Kllokotit dhe këshilltar i posaçëm i Aleksandër Vu
Nënkryetari i AKR-së: Drejtësia ta kryejë punën deri në fund për Ministrin Rikallo Nënkryetari i Aleanca Kosova e Re, Rrahim Pacolli ka mirëpritur deklaratën e kryeprokurorit Aleksandër Lumezi në lidhje
Zgjidhet kryetari dhe nënkryetari i grupit parlamentar të PD-së Grupi i ri Parlamentar i PD-së ka zgjedhur ditën e sotme Edmond Spahon, si kryetar të grupit. Zgjedhja është bërë gj
PDK: Vetëvendosje rrahu bashkëshorten e Stavilecit Partia Demokratike e Kosovës në një konferencë të jashtëzakonshme për media ka bërë të ditur se Lëvizja Vetëvendosje ësh
Aksidentohet nënkryetari i LDK-së, thuhet se ishte i dehur (FOTO LAJM) Kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova ka pësuar një aksident me makinën e tij zyrtare sot në mesditë. Ai është
PAN merr pjesë në mbledhjen e ftuar nga Mikullovci (FOTO) Nënkryetari i parë i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, nënkryetari i AAK-së, Pal Lekaj dhe Sekretari i Nismë