999 rezultate për

nenes

Pamje mbreslënëse, ngrin Kroi i Nënës Mbretëreshë në Qafshtamë (FOTO LAJM) Temperaturat e ulta që kanë kapluar Shqipërinë javën e parë të Janarit, kanë sjellë edhe problematikat e para në vend.
Përgjërimi i nënës së Anxhelinës: Nuk duan të më japin trupin, kërkoj ndihmën e shtetit Vrasja e 29- vjeçares shqiptare Anxhelina nga babai i saj, Aleko Petro mbrëmjen e 2 Janarit në Korfuz trondit Greqinë, p
Foto që po mahnit botën, mjekja shqiptare filmon fenomenin e rrallë nga barku i një nëne (FOTO LAJM) Një mjeke obstetër-gjinekologe shqiptare në maternitetin e një prej spitaleve të Michiganit në SHBA, ka kapur në foto nj
I vdiq nëna, por kjo greke nuk e deklaroi për një arsye të çuditshme Nëna i kishte vdekur që në vitin 2002, por vajza e saj nuk e kishte deklaruar në organet kompetente për 9 vite me radhë
Jeta e mjerueshme e nënës që rrit mes varfërisë 4 fëmijët jetimë (VIDEO) Pesë anëtarë të familjes Gjikola në fshatin Sopot të Bulqizës jetojnë me vetëm një ndihmë 100 mijë lekë të vjetra. Ma
Historia që ju bën të qani, djali para vdekjes i kërkon falje nënës (FOTO LAJM) Gjithkush ka një lloj lidhjeje me kancerin. Shumica prej nesh janë prekur nga ajo në një farë mënyre ose nëpërmjet një t
28 vjet në burg edhe pse i pafajshëm, fotoja e 60-vjeçarit përlot tërë rrjetin “Isha 29 vjeç, duke kositur para shtëpisë së nënës sime në Birmingham, në Alabama. Ishte një ditë e nxehtë vere, e vitit
I shiti nënës unazën e martesës, djali bën pas shumë vitesh gjestin e rrallë E ftuar në pjesën e dytë të “Ka një mesazh për ty” ditën e sotme ishte Tefta e cila kishte bërë gjithçka për të realizua
Po qan nëna e një terroristi në vend të nënës së një polici, e ëma e Kaçifas flet për mediat greke Vrasja e terroristit grek ka sjellur reagime te forta nga shteti fqinj, ku para ambasadës shqiptare në Athinë është mbaj
Anita Haradinaj rrëfehet për herë të parë mbi betejën e nënës së saj me kancerin Anita Haradinaj ka treguar një histori të veçantë jetësore që ka të bëjë me nënën e saj. Ajo këtë rrëfim e ka bërë në
Pak kohë më parë humbi nënën, Ardit Gjebrea i prek të gjithë me dedikimin e ndjerë Gentiana ishte pjesë e rubrikës "Ka një mesazh për ty”, ku kishte ardhur për ti dhënë një mesazh nënës së saj pasi prej
U kalbsh në ferr! Nëna dhe motra trondisin me deklaratat pas vdekjes së të riut (FOTO LAJM) Shokuese deklaratat e nenes dhe motres se ciklistit britanik qe u vra gabimisht nga nje gjahtar teksa ishte ne Alpet fra
Rrëqethëse, Luigji i vogël fjeti gjithë natën në krahët e nënës së vdekur, qau se ajo nuk kishte më gji Dëshmitë dhe rrëfimet e ndryshme për Kampin e tmerrshëm dhe famëkeq të Tepelenës duket se nuk kanë të sosur….!? Një ndër
I thanë se fëmija i lindi i vdekur, historia e dhimbshme e nënës shqiptare Një histori jo fort e zakontë u bë publike në rubrikën “Kam një mesazh për ty”. Jorida rrëfeu gjithë kalvarin e dhimbjev
Fjalët e fundit të nënës që humbi vajzën “Të dua kaq shumë. Do të jem me ty së shpejti. Unë do të jem me ty”. Këto kanë qenë fjalët e fundit të një nënë britanke
Pretendimi i frikshëm i nënës së Dafinës, prokuroria dhe mjekësia fshehin vrasjen Nëna e Dafina Zhubit, Ganimetja ka hedhur dyshime se Prokuroria Themelore dhe mjekët që hartuan një ekspertizë se vajza
Letra prekëse e nënës nga Tirana: Më shpëtoni djalin e vetëm që më ka mbetur! Një nënë nga TIrabna ka prekur të gjithë me letrën e saj publike pasi ka humbur djalin e saj. Nëna nga Tirana shkruan se
Video e mrekullueshme, fëmija vallëzon në barkun e nënës Kjo pamje e mahnitshme tregon sesi një fëmijë, i cili ende nuk ka lindur “vallëzon” në barkun e nënës. Fëmija shihet
Ky vogëlush i ka shpëtuar jetën nënës së tij me kancer Për shumë nëna të reja, mund të jetë shqetësuese nëse foshnjat e tyre refuzojnë të ushqehen me gji, ndërsa në rastin e S
A mund të kenë alergji foshnjat nga qumështi i nënës? Qumështi i nënës përfaqëson një ushqim të quajtur specifik dhe të projektuar nga natyra për të dhënë zhvillimin më të mi