999 rezultate për

nenes

Pse ndaloi së kënduari?, Shkëndije Muja rrëfen ngjarjet e "errëta" (FOTO LAJM) E mësuar me jetën e bukur të luksit, Shkëndije Mujaj provoi dhimbjen më të rëndë, atë të humbjes së nënës, ngjarja e cil
Prifti torturon foshnjen duke e pagëzuar, nënës nuk i durohet më (VIDEO) Prifti Vasily Neceporenko, i njohur në qarqet e kishave dhe si Photios, u pezullua për një vit pas një riti shqetësues p
Haradinaj i pikëlluar nga lajmi për vrasjen e nënës së këshilltares së tij Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj për vrasjen nënës së këshilltares së tij, Armenda Aliut. 42 vjeçarja dys
Si e morën emrin “Bjeshkët e Namuna” (FOTO LAJM) jeshkët shqiptare kanë një natyrë mrekullisht të bukur në Alpet e vendit tonë. Ato vizitohen në çdo stinë nga turistë të
Burri i mori dy fëmijët dhe i çoi në Siri, lufta e nënës shqiptare për t’i kthyer (VIDEO) Një nënë nga Tirana ka mbi pesë vjet që po mundohet t’i kthejë dy fëmijët e saj nga Siria. Në vitin 2014, burri i saj mo
Kushëri i Loshit të Karbunarës, hakmarrja e frikshme e Lul Cakës për vrasjen e nënës Lulzim Caka, ose i njohur shkurt si Lul Caka, tashmë po shijon lirinë pasi kreu dënimin për akuzat e vërtetuara nga prok
Dje u lirua, sot shpallet në kërkim Lul Caka: Gjithçka nisi pas përdhunimit të nënës Lulzim Caka do të duhet të rikthehet sot në burg, për shkak se llogaritja e dënimit të tij është kryer në mënyrë të gabu
Prekëse, Rozana Radi i kushton poezi nënës së saj të ndjer per ditën e lindjes (FOTO LAJM) Rozana Radi ka publikuar mbrëmjen që shkoi një foto dhe një poezi të shkurtër dedikuar nënës së saj. Këngëtarja e njohur
Dafina Zeqiri flet për jetën e vështir të nënës së saj, luftoi për vajzat (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një ditë nga publikimi i këngës "Lule Lule" të cilën Dafina e risolli në bashkpunim me Lumi B dhe duket
Rrëfimi i frikshëm i nënës shqiptare, pa 6 vdekje në ëndërr, të gjitha u bënë realitet Tragjedi pas tragjedie, historia e Bardhës i ngjan një filmi të frikshëm. Ndarja nga jeta e gjashtë pjestarëve të familj
Demi Rose i futet punës pas vdekjes së nënës, pozon me bikini të arta (FOTO LAJM) Demi Rose ka treguar se ka filluar reklamimin e bikineve në bikine të arta…derisa ajo është kthyer në punë pas vdekjes s
I humbi nënës nga sytë, varroset në Ferizaj 4 vjeçari që vdiq në Zvicër Gati një javë nga vdekja e tij, dje në fshatin Kosine të Ferizajit është varrosur 4 vjeçari kosovar, Zenel M. Lajmi r
19 vite me të zeza, vajza i kërkon nënës që t’i shtojë ngjyra jetës së saj Historia e dytë që u trajtua në programin “Dua të të bëj të lumtur” këtë mbrëmje ishte ajo e Izaurës dhe nënës së saj Lu
Senati i Alabama miraton ligjin kunër abortit Së fundmi falë një projektligji aborti bëhet një akt i paligjshëm në Alabama. Senati i këtij shteti votoi me 25 vota pr
"Po më vdes djali”, nënës i bie të fikët kur i biri del nga operacioni i rëndë (FOTO LAJM) I sëmurë që 8 vjeç dhe në pamundësi për t’u çuar në këmbë prej mëse një dekade për shkak të skoliozës që sot i rrezikon
Ronaldo ka një mesazh prekës për Georginën dhe nënën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ua ka uruar Ditën e Nënës me një mesazh emocionues nënës së vet, Dolores Aveiro dhe të dashurës, Georg
Papa Francesku pritet të vizitojë Maqedoninë: Ia kushtoj Nënës Terezës Shkupi po përgatitet për vizitën e Papa Françeskut, i cili do të qëndrojë në Maqedoninë e Veriut pas një vizite treditor
"Luajti dhe shënoi pas vdekjes së nënës", njihuni me 10 faktet interesante të ish-bomberit të Përtizanit Goli në kualifikueset e Kupës së Afrikës e ka kthyer Caleb Ekuban në njeriun e momentit në futbollit botëror. Ish-su
Nuk dihet fati i shokut të ngushtë të Alket Rizait, misteri i luleve në varrin e nënës (VIDEO) Delfin Musai emigroi që herët drejt tokës helene, bashkë me vëllanë e tij Qazimin. Pasi u kapën herën e parë nga policia
"E filmuan vajzën dhe ja vendosën nënës në gji", familjarët protestojnë pas vdekjes së Rexhinës Një ngjarje e rëndë ndodhi para dy ditësh në maternitetin e Elbasanit. Rexhina Debrova 25-vjeç, ndërroi jetë në sall