999 rezultate për

nenes

Kastro Zizo rrëfim prekës për humbjen e nënës: Dha shpirt në duart e mija Këngëtari Kastro Zizo mori pjesë në Festivalin e 58 me një këngë dedikuar nënës së tij me titullin “Asaj”, ndërsa për “P
Eliminuan policin malazez, zbulohet emri i nënës dhe djemve Tre shtetas shqiptarë mësohet të kenë eliminuar me armë zjarri policin e Malit të Zi Millutin Lekovi. Ngjarja ka ndod
Një vajzë i ndërroi jetë, historia prekëse e nënës së katër fëmijëve “Ka një mesazh për ty”, ka sjellë ditën e sotme historinë e dhimbshme të një familjeje nga Peja, e cila ka përjetuar nda
Humbi jetën në krahët e nënës nën rrënoja, mësuesja e Esielës së vogël përlot rrjetin Ditën e sotme, në qarkun e Durrësit ka rinisur mësimi pas tërmetit të 26 nënëtorit. Por ka pasur një nxënëse që mung
Historia u bë shoshë, historia e nënës së re që më 26 nëntor solli në jetë vajzën e saj Për një nënë të re, në mëngjesin e 26 nëntorit, fati ka qenë me të pasi ajo ka arritur të sjellë në jetë vajzën e saj pi
Historia e Rolejd Vatës, si u gjet i vdekur vogëlushi pasi i humbi nënës Nëna e Rolejd Vatës, mendoi se djali i saj do të ishte i sigurt, nëse do ta nxirrte jashtë pallatit 6-katësh në Thumanë.
Bukuritë e nënës natyrë (FOTO LAJM) Në momentin kur mendoni se natyra nuk mund t’ju befasojë më, ajo kthehet dhe bëhet më magjike se kurrë. Edhe pse ësht
Si e morën emrin “Bjeshkët e Namuna” (FOTO LAJM) Bjeshkët shqiptare kanë një natyrë mrekullisht të bukur në Alpet e vendit tonë. Ato vizitohen në çdo stinë nga turistë t
Manikin me flokët e nënës, djali nuk e lëshon nga dora (FOTO LAJM) Përpjekja e një nëne për herë të parë për ta detyruar djalin e saj të flejë duke luajtur me flokët e saj është rikthyer
I tha nënës se kishte dhimbje koke, vajza gjendet e pajetë në mëngjes (FOTO LAJM) Jessica Cain, 21 vjeç u kthye nga një festival me një dhimbje të tmerrshme koke, për të cilën ia vuri fajin pijes shkrua
Mirela Kumbaro: Nuk do më dalin vitet e jetës për t'i kërkuar ndjesë nënës E ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Thumb on" , ishte deputetja Mirela Kumbaro e cila si rrallëherë foli edhe për j
Darkë për ditëlindjen e nënës, Geti dhe Marina festojnë me familjen (FOTO LAJM) Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë udhëtuar drejt Kosovës dhe këtë herë kanë pasur një arsye të veçantë. Nëna e re
Cilat sëmundje të nënës duhet të kurohen përpara shtatzënisë? Diabeti: Gratë të cilat kanë diabet jo të mirëkontrolluar, që ka filluar përpara shtatzënisë, janë të rrezikuara 3 herë
Surprizë nga Afganistani, momenti drithërues kur ushtari takon të ëmën (VIDEO) Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka postuar në rrjetet sociale, momente prekëse të një nëne që ribashkohet me djalin
Thirrja dëshpëruese e nënës shqiptare: Po më mbajnë peng vajzën prej 4 vitesh Dinora Neçi, nënë e një vajze i bën thirrje strukturave të shtetit shqiptar për rikthimin e vogëlushes pranë saj. Din
Bëri thirrje për luftë, mbërrin në prokurori dosja e nënës së Kacifas Ditën e sotme në Prokurorinë e Gjirokastrës kanë mbëritur materialet hetimore lidhur me nënën e ushtarit të ndarë nga je
Tha se u dhunua, del videoja e momentit kur policia shmang provokimin e nënës së Katsifas (VIDEO) Dy ditë më parë, nëna e ekstremistit grek Kostas Katsifas u ankua se policia shqiptare e kishte dhunuar për të mos e lën
Vetëhelmohet me fotoksinë, fjalët e fundit të nënës së tre fëmijëve për djalin adoleshent Një 47-vjeçare nga fshati Tapi në rrethin e Kuçovës i ka dhënë fund jetës pasditen e sotme duke pirë disa kokrra fostoks
Historia e trishtë e nënës që partia i vrau djalin: As varrin mos ia kërko më Agron Tufa GJAKU I TIM BIRI: (sipas rrëfimit të një nëne) – Të kërkon kryetarja e Komitetit të Partisë s
Flet nipi i viktimës: Të tre ata frekuentoheshin, erdhën te shtëpia e nënës së Dritanit Nipi i Dritan Hoxhollit të vrarë dje në mëngjes në shtëpinë e Marsida Qatjës nga plumbat e dala nga pistoleta e policit