999 rezultate për

nenes

Tragjike! Koronavirusi i merr jetën nënës së dy fëmijëve binjakë (FOTO LAJM) Koronavirusi i ka marrë jetën nënës së dy fëmijëve binjakë në Britani, dhe pse nuk vuante nga asnjë sëmundje tjeter.
Thirrja e trishtë e nënës me 2 vajzat e paralizuara: Do vdesim rrugës (VIDEO) Një thirrje e dëshpëruar e një nëne të moshuar, që kujdeset për dy vajzat e saj të rritura, por të sëmura. Në varfër
"Nënës iu mor djali më i mirë", miqtë dedikime prekëse për të riun shqiptar që vdiq nga koronavirusi Një lajm i keq u dha sot nga Italia, ku një 28-vjeçar shqiptar u gjet i vdekur në shtëpi pak ditë pasi kishte dalë nga s
Rrëqethëse! Prag vdekjes, vajza u detyrua t'i thoshte nënës lamtumirë nga FaceTime Një grua në Washington u detyrua ti thoshte lamtumirë nënës së saj para vdekjes me Facetime, pasi e moshuara ishte infek
Tragjedi familjare: Brenda një jave koronavirusi u merr jetën nënës dhe 3 fëmijëve Ndërsa Elizabeth Fusco vuante akoma humbjen e motrës më të madhe, ajo mori një telefonatë tjetër këtë javë. Vëllai i saj
U shtrua me urgjencë në spital, si është sot gjendja shëndetësore e nënës së Ronaldos (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, nënë e Cristiano Ronaldos u dërgua me urgjencë në spital, pas një mpiksje të gjakut në venat shumë pra
Tragjike! Sapo solli në jetë fëmijën, koronavirusi i merr jetën nënës së re 27-vjeç COVID-19 nuk merr vetëm jetën e të moshuarëve. Viktima e fundit vjen nga Polonia dhe është një nënë e re vetëm 27-vj
U kthye nga Italia e festoi ditëlindjen e nënës, i prekuri nga koronavirusi i dorëzon mjekëve listën me emra Një 66 vjeçar ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit në Fier. Mësohet se ai ka marrë pjesë në ditëlindjen e nënës së ti
Greg Rama tregon si ndikuan prindërit e tij: Nëna ime donte që të merresha me art Djali i kryeministrit Edi Rama dhe aktores së njohur Matilda Makoçi ka rrëfyer ndikimin që kanë pasur prindërit e tij në
Ronaldo tregon gjendjen shëndetësore të nënës së tij Cristiano Ronaldo ka falënderuar të gjithë ata që i kanë dërguar mbështetje për shëndetin e nënës së tij. Dolores Ave
3 kufoma në shtëpi, dalin fotot e nënës e fëmijëve që u gjetën të vdekur në Bulqizë (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ndodhi ditën e djeshme në Bulqizë ku në një banesë u gjetën 3 kufoma, anëtarë të një familje. R
Historia e dhimbshme/ Enver Hoxha i dha dhuratë nënës gjirokastrite, dy ditë më pas i pushkatoi djalin Ishte data 28 dhjetor 1947. Myfit Kashahu ishte nisur nga Vlora drejt Tiranës për një takim shumë të vështirë. Pak ditë
Harry flet për herë të parë për traumat pas vdekjes së nënës së tij (FOTO LAJM) Princi Harry ka qenë në terapi gjatë tre vjetëve të fundit pas vdekjes së nënës së tij, Princeshës Diana. Ai këtë e z
Ekzekutoi me sëpatë kokës shitësin e bananeve, jepet vendimi për vrasësin gjakftohtë Gjykata e Korçës ka dhënë sot masën e arrestit me burg për 47-vjeçarin Zamir Topi, i cili qëlloi për vdekje me sëpatë ko
10 goditje me sëpatë në kokë, autori me kartelë në psikiatri (FOTO LAJM) Viktima Dashnor Osmani 50 vjeç nga Poscesta ndëroi jetën në vend nga plagët e marra. Autori i dyshuar, Zamir Topi u përp
"O bir i nënës së vet", nëna gjen të pajetë foshnjën 3 muajshe Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur gjatë natës së djeshme në një familje në kryeqytet. Ai që tregon ngjarjen
Çfarë vendosi gjykata për fëmijët e nënës sarandiote: Do të ther moj bush*ër! Pak ditë më parë, opinioni publik u shokua nga videoja e një nënë e cila dhunonte në mënyrë cnjerëzore vajzën e saj të
Dhunonte nënën, arrestohet 47 vjeçari në Berat Policia e Beratit ka arrestuar një 47 vjeçar pasi ushtronte dhunë ndaj nënës së tij. Ai ishte shpallur në kërkim pas
I vranë vajzën në Francë, apeli i nënës shqiptare Pas lajmit të kobshëm se vajza e saj Brunilda Sadushi u gjet e vrarë dhe e djegur në një pyll të Francës, e ëma, Fatimja
Vrasja e nënës shqiptare në Francë, policia arreston klientin e saj Policia franceze bëri të ditur se ka arrestuar një person pas vrasjes së 37-vjeçares shqiptare, Brunilda Sadushi Kovaçi.