999 rezultate për

nenes

Rama thirrje shqiptarëve: Gjuhën e nënës mos e përdorni për të na ndarë dhe pastruar skenën politike Në deklaratën e tij mbajtur para gazetarëve në Prishtinë, kryeministri Rama në fund të turit të takimeve me aktorët poli
"S'do jem asnjëherë mirë", Xhesika Polo flet pas humbjes së nënës (VIDEO) Xhesika Polo e ftuar në emisionin “ABC-ja e mëngjesit”, foli për vështirësitë dhe dhimbjen që ka kaluar pas ndarjes nga
17-vjeçari i humbur gjendet në Durrës: Shkova të punoja që t’i ktheja nënës paratë që i mora Që nga data 13 qershor 17-vjeçari Lorenc Hysenaj kishte humbur kontaktet me familjen e tij. Familja Hysenaj jeton në
Mesazhi i nënës që përloti moderatorin Isli Islami: Jam këtu falë teje! Programi “Dua të të bëj të lumtur” disa ditë më parë i çoi ftesën për të ardhur në studio Isli Islamit teksa ishte në tr
Vajza i kërkon falje nënës: Të kam shkaktuar dhimbje, nuk të mbrojta kurrë! Debatet dhe mosmarrveshjet e vazhdueshme në një çift në disa raste mund t’i çojnë drejt divorcit. Secili nga ish-partner
Përfundon me 12 të qepura në spital, Neymar kërcënon partnerin e nënës së tij Lidhja e nënës së Nejmar me Tiago Ramos, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, kjo për shkak të diferencës së madhe në moshë
Publikoi videon e nënës së djalit të dhunuar, paditet Ardi Veliu (VIDEO) Paditet Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu. Zaida Çobo ka vendosur të ngrejë padi ndaj Drejtorit të Policisë Ard
"Sa doja të takoje djalin tim", Gjira Kajtazi tregon humbjen e madhe gjatë shtztanisë (FOTO LAJM) Këngëtarja Gjira Kajtazi ndonëse prej kohësh nuk është treguar aktive në muzikë, vazhdon të jetë mjaft e ndjekur në rrje
Shuma marramendëse, shitet në ankand unaza që Kobe Bryant i kishte dhuruar nënës së tij Një unazë me ar njëzet e katër karatësh dhe gurë diamanti që Kobe Bryant ia kishte dhuruar nënës së tij Pamela para më s
Dha shpirt në krahët e nënës, zbulohet e shkuara ''e errët" e 25 vjeçarit nga Vlora Detaje tw tjera zbardhen nga eliminimi i 25 vjeçarit nw Vlorw. Ai ishte djali i dytë i familjes Breshanaj. Kristian Bres
Deklarata tronditëse e nënës së vajzës që u abuzua nga babai: Do e vras vetë! Nëna e vajzës që u përdhunua nga babai në Maliq ka reaguar për ngjarjen që i tronditi të gjithë duke thënë se shteti duh
Capital T i bën dhuratën më të veçantë nënës së tij në ditën e saj (FOTO LAJM) Dita e nënave ka sjellë një sërë urimesh nga të gjithë personazhet e njohur për më të shtrenjtat e tyre. Së fundmi,
Në ditën e nënës, Ivanka publikoi fotot e rralla me ish- bashkëshorten e Donald Trump (FOTO LAJM) 10 maj njhet dhe festohet botërisht si "Dita e nënës" dhe të gjitha rrjetet sociale ishin mbuhur ditën e djeshme me foto
''Do të pres këmbët po më nxirr nga këtu'', historia e trishtë e nënës së 6 fëmijëve Stela Muçaj, është nënë e gjashtë fëmijëve e cila prej vitesh dhunohej nga ish-bashkëjetuesi i saj. Ajo është rikthye
CR7 i dhuron super makinë luksoze për ditëlindje nënës Dashuria për nënën nuk ka kufij. Cristiano Ronaldo, i ka dhënë për ditëlindje Dolores Aveiro një Mercedes GLC coupe 350q
''Djali vetëm rënkonte'', zbardhet dëshmia e nënës së vogëlushit që u dhunua barbarisht nga njerku Është zbardhur dëshmia e nënës së djalit 3-vjeçar, i cili u dhunua tre ditë më parë nga bashkëjetuesi i saj. Mamaja e
Foshnja 4 muajshe fiton betejën me COVID 19, priten rezultatet e nënës Klinika Infektive në Shkup ka reaguar pas kritikave kritikat nga nëna e foshnjës katër muajshe që u infektua me koronavi
I dashuri 30 vjet më i ri i nënës së Neymar është biseksual Ditët e fundit, marrëdhënia e re befasuese e nënës së Neymar me një 22-vjeçar, pra 30 vjet më të ri se ajo, është në faq
I dashuri 22 vjeçar i nënës së Neymarit është biseksual Ditët e fundit, marrëdhënia e re befasuese e nënës së Neymar me një 22-vjeçar, pra 30 vjet më të ri se ajo, është në faq
COVID-19/ Rrëfimi rrëqethës: Dëgjova frymën e fundit të nënës sime nga telefoni Një vajzë ka treguar se si duhej të dëgjonte frymën e fundit të nënës së saj përmes telefonit, ndërsa i kishte vënë të d