999 rezultate për

nenes

Akuza e rëndë e nënës: Djali më futi në bagazh të makinës Një grua nga fshati Shëngjin i Shëngjergjit akuzon djalin e saj se nuk e lejon të jetojë, ndërsa thotë se e ka futur në
Konflikti me Tom Doshin e Çim Babasin, Rovena Dilo: Të fortët e politikës më morën pasurinë e nënës Këngëtarja e njohur Rovena Dilo së fundmi ka folur për ish-lokalin e saj me emrin ‘Bar Rovena’, ku sot po ndërtohet një
Thirrja e dëshpëruar e nënës për 19-vjeçaren shqiptare: Të gjithë rrimë me sytë nga dera Prej më shumë se 1 jave, vajza e re shqiptare Artemisi, është zhdukur pa asnjë gjurmë. "Të gjithë e duam dhe rrimë me
I tha nënës se kishte dhimbje koke, vajza gjendet e pajetë në mëngjes (FOTO LAJM) Jessica Cain, 21 vjeç u kthye nga një festival me një dhimbje të tmerrshme koke, për të cilën ia vuri fajin pijes shkrua
Aktori flet për vdekjen e të atit: Askush s’mund ta vriste, përveç nënës Aktori Matthew McConaughey po përgatitet së fundmi për librin e tij me kujtime, “Greenlight”, i cili do të publikohet të
Shqiptari maniak ul pantallonat dhe masturbohet para nënës dhe fëmijës në Greqi Një 40-vjeçar shqiptar është arrestuar pasi po mastrubohej para një nënë 46-vjeçare dhe fëmijës së saj të mitur në Greqi
Rrëfehet këngëtarja shqiptare: Si e kapërceva dhimbjen për humbjen e nënës (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm, këngëtarja shqiptare Xhesika Polo ka qenë e ftuar në “Wake Up” nē “Top Channel”. Një nga ngjarje
"Babai i theu hundën nënës", detaje tronditëse nga jeta e Boris Johnson Një libër që flet për jetën e kryeministrit britanik Boris Johnson ka zbuluar detaje tronditëse rreth familjes së tij. B
Vajza e sëmurë qëndroi ditë pranë nënës së pajetë, mësohet gjendja e saj Maria Zia Markovska, u gjet e vdekur në shtëpinë e saj mbrëmjen e djeshme, ndërsa pranë saj ndodhej vajza 9-vjeçare e ci
14 vjeçarja tregon abuzimin nga njerku: Ndodhte kur mami nuk ishte në shtëpi 14-vjeçarja e abuzuar në Durrës nga bashkëjetuesi i nënës në durrës ka treguar detaje nga ngjarja tronditëse. Policia
Nuk e lejuan t'i jepte lamtumirën nënës e cila vdiq nga COVID-19, vetëvaret biznesmeni "Ai nuk mundi dot të shkonte dhe të shihte mamanë e tij në spital. Kjo e shkatërroi totalisht. Ai nuk mundi dot t’i thos
Bernard Berisha me lot në sy kërkon falje, golin ia dedikon nënës së tij që e kishte të sëmurë (VIDEO) Bernard Berisha është realizator i golit të vetëm të Kosovës në ndeshjes ndaj Greqisë në “Fadil Vokrri”. Pas ndeshjes
I tha nënës se kishte dhimbje koke, vajza gjendet e pajetë në mëngjes (FOTO LAJM) Jessica Cain, 21 vjeç u kthye nga një festival me një dhimbje të tmerrshme koke, për të cilën ia vuri fajin pijes shkrua
Tashmë 15 vjeçe, njihuni me vajzën super yll të Monica Bellucci-t (FOTO LAJM) Thonë që vajzat ngjajnë nga babai, por vajza e Monica bellucci-t dhe Vincent Cassel, ia ka bërë me hile babit kur ka mar
E kishte amanet! Vajza rikthehet nga Italia dhe luan violinë te varri i nënës në Tiranë Një grua shqiptare është rikthyer së fundmi në vendlindje për të realizuar amanetin e të ëmës së ndjerë. Fatlinda Tha
"Rri me sytë nga dera", Xhesika Polo rrëqeth me fjalët 6 muaj pas humbjes së nënës (FOTO LAJM) 6 muaj më parë, këngëtarja e njohur, Xhesika Polo humbi një nga njerëzit e saj më të shtrenjtë, mamanë. Ndonëse ky m
"Më tha po dal të pi kafe me një shok", zbardhet dëshmia e nënës së 17 vjeçares Kanë kaluar tre ditë nga gjetja e trupit të pajetë të 17 vjeçares Enisa Dodës në plazhin e Velipojës, teksa e ëma ka dës
Në zi krah nënës dhe motrës, Rudina prek me daljen e parë pas humbjes së babait (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Rudina Dembacaj ndau me ndjekësit lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babait të saj me të cilin kis
I preu kokën nënës së tij, del para gjykatës Olsi Çekiçi Ka mbërritur sot në gjykatë për masë sigurie 44 vjeçari, Olsi Çekiçi, personi që tronditi opinionin publik ditë më parë,
Kush është 44 vjeçari që i preu kokën nënës në Pogradec, ngjarja makabre u pa nga vajza e mitur Detaje të reja mësohen nga ngjarja e rëndë që ndodhi pasditen e djeshme në Pogradec, ku një 44-vjeçar, i identifikuar si