999 rezultate për

nene

"Nuk është e lehtë të jesh nënë single", i biri i Fjodora Fjora kërkon babain Moderatorja e njohur, Fjodora Fjora e ftuar në “Thumb” foli për djalin e saj të birësuar Alteo, duke treguar që nuk ësht
"E filmuan vajzën dhe ja vendosën nënës në gji", familjarët protestojnë pas vdekjes së Rexhinës Një ngjarje e rëndë ndodhi para dy ditësh në maternitetin e Elbasanit. Rexhina Debrova 25-vjeç, ndërroi jetë në sall
I vrau nënën dhe gruan, kjo është deklarata e parë e djalit për babain vrasës Pak më parë, kryeprokurori Imer Beka ka dhënë detaje rreth vrasjes së trefishtë në Prishtinë. Megjithëse ende nuk dih
Zbardhet telefonata e vrasësit, bir ta vrava gruan dhe nënën Hasan Krasniqi, është personi i cili vrau gruan e tij, Hysnije Krasniqi dhe nusen e tij, Remzije Krasniqi, e më pas edhe
“Mama, s’më ftuan prapë në ditëlindje”, nëna prek me mesazhin e djalit (FOTO LAJM) “Janë këto gjëra që më bëjnë të qaj natën e që më shqetësojnë për djalin tim të mrekullueshëm”, tha një nënë australiane
Priti 18 vite për t'u bërë nënë, por u habit kur lindi Një 42 vjeçare në Nigeri lindi 5 fëmijë pas 18 viteve pritje. Fëmijët, dy vajza dhe tre djem lindën më 17 prill me op
EMRI/ Djali rreh barbarisht nënën në Fushë-Arrëz Një 43-vjeçar është arrestuar sot në Fushë-Arrëz për veprën penale të dhunës në familje. Sipas policisë, në pranga ka pë
Historia që nxiti debate në rrjetet sociale, adoleshenti fejohet me nënën e shokut Një adoleshent, i cili është i fejuar me nënën e shokut të tij të ngushtë thotë se mezi pret të martohet me të, ndonëse
Lë fëmijët, burrin dhe nënën për një jetë më të mirë në Gjermani (VIDEO) Antigona ishte vetëm 6 vjeçe kur babai i saj u nda nga jeta duke lënë pas 5 fëmijë. E ëma i rriti me sakrifica të pa ima
Murataj u varros në krah të nënës, pamje nga ceremonia në Tropojë Kanë dalë edhe pamjet nga ceremonia e varrimit të Admir Murataj i cili u vra nga policia gjatë grabitjes së miliona euro
Ulërima, dridhej toka nga rënkimet! Tmerri që dëgjuan ushtarët tek varri i Enverit 34 vite më parë (FOTO LAJM) Një histori e publikuar nga “Catholic World Report” mbi disa ngjarje të çuditshme në varrin e Enver Hoxhës natës që vdiq
Meta: S'më dëgjuat, ju thashë që Rinasi ka probleme I ashpër ka qenë në reagimin e tij për grabitjen në Rinas edhe presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta. Sipas tij është e pap
Juventus avancon bisedimet me Rabiot Adrien Rabiot nuk dëshiron të rinovojë me PSG-në dhe për këtë arsye ai ka vendosur të largohet nga Franca në fund të kët
Nënë e pashpirt, shiti djalin për 2 500 dollar Një grua nga Teksasi shiti djalin e saj shtatëvjeçar për 2.500 dollarë për të paguar një borxh droge. Esmeralda Ga
Elita poston foto me Zërin, nënë e përkushtuar (FOTO LAJM) Elita Rudi duket se po shijon në maksimum muajt e parë nën statusin e nënës duke iu dedikuar djalit me kohë të plotë.
Duart e nënës sime më mësuan ç’është mirënjohja Një djalosh shkon të paraqesë kurrikulumin e tij, për të provuar të pranohet si menaxher në një ndërmarrje të fuqishme.
Kardashian josh fansat nga avioni (FOTO LAJM) Edhe gjatë udhëtimeve të lodhshme, Kim Kardashian nuk heziton të marrë poza joshëse. Kim Kardashian ka publikuar dy f
Binjakët zbulojnë tradhtinë e nënës Babai pa dy binjakët e mrekullueshëm, por nuk ishte i bindur. Njëri nga të dy nuk kishte asnjë ngjashmëri me të. Ky d
Aroma e fëmijës është gjithcka i duhet nënës për ta njohur A e dini se kur një nënë nuhat fëmijën e saj, ajo mund të jetë e pushtuar nga ndjenjat si qetësia dhe lumturia? Siç e
Djaloshi 5 vjeçar thërret policinë për të gjetur nënën në qiell e cila vdiq nga kanceri (VIDEO) Nuk ka asgjë në këtë botë si dashuria mes një nëne dhe fëmijës së saj. Është ndjenjë e cila nis para se fëmija të vij