999 rezultate për

nene

Xhensila Pere: Meshkujt trremben nga unë, mund të jem edhe një nënë single (FOTO LAJM) Miss, lojtare në “Big Brother”, kërcimtare apo aktore në klip që, në fakt, ambicie kryesore ka të jetë një femër e pavar
I humbi nënës nga sytë, varroset në Ferizaj 4 vjeçari që vdiq në Zvicër Gati një javë nga vdekja e tij, dje në fshatin Kosine të Ferizajit është varrosur 4 vjeçari kosovar, Zenel M. Lajmi r
E dashura e Putinit bëhet sërish nënë Normalisht, lindja e binjakëve është një arsye për të festuar. Madje, kur njëri prej prindërve është kreu i qeverisë dhe
Atmosferë fantastike, Partizani ngre lart trofeun e kampionit U mbajt në "Selman Stërmasi", ceremonia e titullit kampion. Presidenti i FSHF-së Armand Duka se bashku me sekretarin e p
Partizani pushton "Nënë Terezën" gati superfesta për titullin Partizani po përgatitet për një tē diel të paharruar për të festuar në mënyrë sa më madhështore titullin kampion që
Kejvina Kthella së shpejti nënë (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura në shoëbizin shqiptar. Ajo u bë e famshe pas daljes së saj në emisi
Pas ardhjes në jetë të fëmijës së katërt, Kim dëshiron të ketë dhe një fëmijë tjetër Kim Kardashian është bërë nënë për herë të katërt. Kjo shtatëzani ishte ndryshe pasi erdhi përmes një nëne zëvendësuese.
Limaj përkujton nënën e tij Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, përmes një postimi në llogarinë e tij në “Facebook”, ka perkujtuar nënë
Kthehet nga Italia, plagos nënën dhe kamarjerin me thikë Një i ri ka plagosur më thikë nënën e tij si dhe një person tjetër. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Vlorës, në zonën e
19 vite me të zeza, vajza i kërkon nënës që t’i shtojë ngjyra jetës së saj Historia e dytë që u trajtua në programin “Dua të të bëj të lumtur” këtë mbrëmje ishte ajo e Izaurës dhe nënës së saj Lu
Njihuni me binjakët e rrallë, nuk ngjasojnë aspak me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Një nënë e re ka sjellë në jetë dy binjakë të shëndetshëm por krejtësisht ndryshe nga njëri-tjetri. Vajza me emrin M
Kim Kardashian bëhet nënë për herë të katërt, publikohen fotot e foshnjës( FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West së fundmi u bën prindër për herë të katërt përmes një nëne surrogate. Gjinia e fëmijës
Senati i Alabama miraton ligjin kunër abortit Së fundmi falë një projektligji aborti bëhet një akt i paligjshëm në Alabama. Senati i këtij shteti votoi me 25 vota pr
"Po më vdes djali”, nënës i bie të fikët kur i biri del nga operacioni i rëndë (FOTO LAJM) I sëmurë që 8 vjeç dhe në pamundësi për t’u çuar në këmbë prej mëse një dekade për shkak të skoliozës që sot i rrezikon
Emina Cunmulaj: “Jam nënë harraqe” Emina Cunmulaj është një nga modelet shqiptare me famë botërore. Është një nga ato gra, që ka sukses jo vetëm në karrier
A e di Papa Françesku se Nënë Tereza është shqiptare? (FOTO LAJM) Papa Frençesku gjatë vizitës së tij në Maqedoninë e Veriut, kushtuar Nënë Terezës, qëndroi në Shkup, pikërisht në shtëpi
Ronaldo ka një mesazh prekës për Georginën dhe nënën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ua ka uruar Ditën e Nënës me një mesazh emocionues nënës së vet, Dolores Aveiro dhe të dashurës, Georg
Papa: Vizitën ia kushtoj Nënë Terezës Maqedonia Veriore do të jetë vendi i 42-të që do të vizitojë Papa Francesk nga fronti i tij si Papa i Kishës Katolike Ro
Papa Francesku pritet të vizitojë Maqedoninë: Ia kushtoj Nënës Terezës Shkupi po përgatitet për vizitën e Papa Françeskut, i cili do të qëndrojë në Maqedoninë e Veriut pas një vizite treditor
3 gjëra që duhet t’i dijë çdo nënë për gripin e pranverës Tani që pranvera ka mbërritur dhe moti është i ngrohur, mund të supozoni se sezoni i gripit ka përfunduar. Kjo nuk ës