999 rezultate për

nene

17 vjeçarja tregon nëpërmjet fotove fëmijërinë me nënën e droguar (FOTO LAJM) Një vajzë 17-vjeçare ka ndarë fotografitë tronditëse të fëmijërisë së saj, të cilat nxjerrin në sipërfaqe realitetin e r
Prekëse, Rozana Radi i kushton poezi nënës së saj të ndjer per ditën e lindjes (FOTO LAJM) Rozana Radi ka publikuar mbrëmjen që shkoi një foto dhe një poezi të shkurtër dedikuar nënës së saj. Këngëtarja e njohur
“Dëshira e fundit”, historia që po rrëqeth rrjetet sociale Dëshira e fundit… Pak orë para se të ekzekutohej, një i burgosur i kërkoi rojes një laps dhe një letër për dëshirën e
SKANDAL/ Përgjimi i plotë i babait që abuzon seksualisht më të bijën dhe ballafaqimi me nënën (VIDEO) Një baba nga Lezha i arrestuar nga policia, është përgjuar duke i kërkuar marrëdhënie seksuale të bijës. Në bisedën e pu
Dafina Zeqiri flet për jetën e vështir të nënës së saj, luftoi për vajzat (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një ditë nga publikimi i këngës "Lule Lule" të cilën Dafina e risolli në bashkpunim me Lumi B dhe duket
Foto që ilustrojnë më së miri të qenurit nënë (FOTO LAJM) Të gjithë flasin se sa e veçantë është amësia. Lidhja e një nëne me fëmijën është ndryshe nga çdo gjë tjetër, është një
Skandaloze: Nënë e bijë ngacmohen nga kushëriri Një person është arrestuar nga Policia në Gjakovë, nën dyshimet se ka ngacmuar dy gra – nënë e bijë. Siç raporton KAL
U rrëmbye kur ishte 20-vjeç dhe u mbajt brenda një arkivoli për shtatë vite Një grua ka treguar tmerrin e të jetuar shtatë vite e rrëmbyer nga një çift, të cilët e mbanin atë në një arkivol poshtë
Pasi u bë nënë për herë të parë, Adelina ka një surprizë tjetër për fansat (FOTO & VIDEO) Adelina Tahiri është një nga personazhet publikë, e cila u bë e njohur falë këngëve të saj mjaft të pëlqyera nga publiku
Voton Gramoz Ruçi: S’ka burrë nëne të vendosë më diktaturën (VIDEO) Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi, ka dhënë votuar pak minuta më parë pranë QV në Liceun Artistik. Pas votimit, ai tha për
Elita Rudi shfaqet pa grim, Zëri nuk i le më kohë të kujdeset për veten (FOTO LAJM) Elita Rudi është një nga personazhet më të dashura të publikut shqiptar e jo vetëm. Moderatorja e njohur, pak muaj më pa
Rrëfimi i frikshëm i nënës shqiptare, pa 6 vdekje në ëndërr, të gjitha u bënë realitet Tragjedi pas tragjedie, historia e Bardhës i ngjan një filmi të frikshëm. Ndarja nga jeta e gjashtë pjestarëve të familj
Një nënë si Elita Rudi, atraktive nga pushimet Elita Rudi pak kohë më parë është bërë nënë për të parën herë. Moderatorja e njohur që nga lindja e djalit është tërh
Demi Rose i futet punës pas vdekjes së nënës, pozon me bikini të arta (FOTO LAJM) Demi Rose ka treguar se ka filluar reklamimin e bikineve në bikine të arta…derisa ajo është kthyer në punë pas vdekjes s
Flasin gjinekologët, kjo është mosha ideale për tu bërë nënë Të qenët nënë është një udhëtim pa kthim pas që shoqërohet me dashuri,lumturi, paqe, sfida e lodhje, një udhëtim që sipa
Kim Kardashian pa të brendshme, "tërbohet" rrjeti (FOTO LAJM) Ylli televiziv Kim Kardashian, di gjithmonë të tërheqë vëmendjen e paparacëve dhe ndjekësve për shkak të formave bombast
Makina përfundon në kanal, plagosen nënë e bijë (VIDEO) Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në aksin Shkodër – Koplik, në vendin e quajtur Dobraç. Wshtë bërë e
Tashmë është mbreti i ri i boksit, Ruiz ka një mesazh për nënën e tij (VIDEO) Boksieri meksikan Andy Ruiz Jr është "mbreti" i ri i boksit në peshën e rëndë, duke bërë atë që asnjë patriot i tij nuk
Xhensila Pere: Meshkujt trremben nga unë, mund të jem edhe një nënë single (FOTO LAJM) Miss, lojtare në “Big Brother”, kërcimtare apo aktore në klip që, në fakt, ambicie kryesore ka të jetë një femër e pavar
I humbi nënës nga sytë, varroset në Ferizaj 4 vjeçari që vdiq në Zvicër Gati një javë nga vdekja e tij, dje në fshatin Kosine të Ferizajit është varrosur 4 vjeçari kosovar, Zenel M. Lajmi r