999 rezultate për

nene

Do vriste pas sherrit me nënën, policia kap lushnjarin me armë në brez (FOTO LAJM) Policia e Lushnjes ka arrestuar një 38 vjeçar nga Lushnja, i cili po shkonte drejt shtëpisë me një pistoletë në brez.
Dëshmia e 7-vjeçarit çoi në burg të përjetshëm nënën e tij Momenti tronditës kur një djalë shtatë vjeçar ka dhënë dëshminë se si ai e kishte parë nënën e tij duke e mbytur motrën
Dashuri nëne, Loredana gdhend në trup tatuazhin gjigant kushtuar së bijës (FOTO LAJM) Qëkurse u bë e njohur në fillimet e saj si e dashura e reperit Mozzik, ka rënë në sy pasioni i Loredanës për tatuazhet.
Angela Martini sjell librin e dytë, rrëqeth me historinë e nënës së saj: Një heroinë (FOTO LAJM) Pasi hoqi dorë nga modelingu, Angela Martini është shkëputur nga bota e modelingut duke iu përkushtuar tërësisht librit
Vdiq pasi mësoi arrestimin e së bijës, Janeva shkon në varrimin e nënës Kryeprokurorja speciale, Katica Janeva natën kaluar e ka kaluar në Shutkë, pasi që ndaj saj mbrëmë u shqiptua masa e par
Ish-i dënuar, 41-vjeçari thyen rregullin e Gjykatës dhunon nënën dhe vëllain Policia ka arrestuar në flagrancë për "Dhunë në familje" dhe "Veprime në kundërshtim me Vendimin e Gjykatës", shtetasin
EMRI/ Mbytet shqiptarja në Itali, nënë e dy fëmijëve Një emigrante shqiptare është mbytur në plazhin e Metapontos në provincën e Matteras. Shqiptarja e identifikuar Fatjo
Dhunoi nënën dhe kërcënoi për vdekje të vëllain, arrestohet 41 vjeçari në Librazhd Policia e Librazhdit ka vënë në pranga një 41 vjeçar i cili në gjendje të dehur dhunoi nënën dhe kërcënoi me thikë të vl
Erik Lloshi martohet, ish-e dashura e tij prej 5 vitesh qenka bërë nënë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, Erik Lloshi mbajti ceremoninë e tij të dasmës, e cila sipas traditës, u bë një ditë pas damës së part
E RËNDË/ Të rinjtë shqiptarë masakrojnë nënën dhe dy djemtë e saj Një bandë me të rinj shqiptarë ka terrorizuar të gjithë plazhin e Riminit me aktet e tyre barbare kundrejt një familje i
Këshilltarja e Haradinajt mallkon burrin që ia mori nënës së saj Disa ditë pas vdekjes tragjike që ndodhi në Prizren, Diellza Hoti, këshilltarja e Ramush Haradinajt ka bërë një shkrim p
Pse ndaloi së kënduari?, Shkëndije Muja rrëfen ngjarjet e "errëta" (FOTO LAJM) E mësuar me jetën e bukur të luksit, Shkëndije Mujaj provoi dhimbjen më të rëndë, atë të humbjes së nënës, ngjarja e cil
Prifti torturon foshnjen duke e pagëzuar, nënës nuk i durohet më (VIDEO) Prifti Vasily Neceporenko, i njohur në qarqet e kishave dhe si Photios, u pezullua për një vit pas një riti shqetësues p
Nënë për herë të dytë, Floriana Garo me bikini ndan foto me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Floriana Garo së fundmi ka qenë një ndër femrat më të komentuara në showbizin shqiptar. Fejesa e saj me avokatin dhe më
“Përqafojeni nënën si të jetë hera e fundit!” Aktorja shqiptare bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) Gati një muaj pas dasmës me partnerin Arbnor Pacolli, aktorja Fiona Gllavica ka bërë një rrëfim prekës në Instagramin e
3 shqiptarët punonin në fermat e kanabisit në Angli, rrëqethin me historinë: Më kërcënuan nënën (FOTO LAJM) Tre shqiptarë “të dëshpëruar” vendosën të punojnë në fermat e kanabisit në Hull për të shlyer borxhet e tyre, pas kontra
Tronditet përsëri Vlora, makina përplas nënë e bijë Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Pas vrasjes në Selenicë, në mbrëmje një makinë ka pë
Haradinaj i pikëlluar nga lajmi për vrasjen e nënës së këshilltares së tij Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj për vrasjen nënës së këshilltares së tij, Armenda Aliut. 42 vjeçarja dys
Je një nënë beqare? Mëso avantazhet që ke ndaj atyre të martuarave Jeta e nënave beqare mund të jetë sfiduese, por ideja se ato nuk kanë kohë mjaftueshëm, nuk është e vërtetë. Së fundmi j
E RËNDË/ E bija mbyt nënën e vet në Shkup Një shkupjane e ka mbytur nënën e vet në shtëpinë e vet në rrugën “Risto Rovanovski”, ndërsa rastin e ka paraqitur perso