E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

nene

Pasojat e krimeve të serbëve, nënë e bijë u përdhunuan agresivisht (VIDEO) Gruaja që shihni, me pseudonimin Luljeta, ka qënë e martuar dhe me fëmijë në momentin që e kanë dhunuar, por ajo as sot
Si nënë e 6 fëmijëve, Angelina Jolie jep këshillat më të mira për prindërimin (FOTO LAJM) Aktorja shumë e famshme dhe e dashur për publikun, Angelina Jolie, është nënë e 6 fëmijëve, të cilët i ka së bashku me i
Përse bebet në jetimore nuk qajnë, arsyeja është e dhimbshme Pak kohë më parë një nënë nga Uganda zbuloi në rrjetin social Facebook arsyen e trishtë përse bebet në jetimore nuk qajn
Kam vrarë atë që më vrau nënën: Mësuesi nga Vlora nxjerr emrat e atyre që e duan të vdekur Disa ditë më parë qyteti i Vlorës u trondit nga një shpërthim, pjesë e një tentative për të vrarë në mënyrë mafioze Elju
Vogëlushja jeton me pitonin si me nënën e saj (VIDEO) Kjo vajzë e vogël ka ‘mik të ngushtë’ këtë piton masiv të verdhë. Shumë njerëz do iknin me vrap nëse do e shikonin një p
Meghan Markle kryqëzohet nga publiku dhe këtë herë e ka punën keq (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Meghan Markle ka vizituar Amerikën dhe për këtë ka një arsye shumë të veçantë. Dukesha ka shkuar aty
Përvjetori i veçantë i martesës! Anjeza Shahini këtë vit feston si bashkëshorte dhe si nënë (FOTO LAJM) Anjeza Shahini ka festuar 4-vjetorin e martesës së saj dhe sigurisht që ky vit ka qenë më special. Këtë vit ajo festo
Flaka Krelani festoi fitoren e Kosovës së bashku me nënën në stadium (FOTO LAJM) Kosova ka shënuar fitore ndaj Çekisë me rezultat 2 me 1. Mijëra tifozë ishin të pranishëm në tribunat e stadiumit "Fa
E kishte zënë rrjeta, ky është momenti i mrekullueshëm kur i vogli i bashkohet nënës delfin (FOTO & VIDEO) Një delfin femër është parë duke kërcyer me gëzim sa brenda aq edhe jashtë ujit pasi peshkatarët i lirun të voglin që ki
Gent Cakaj bën gafën teksa uron shenjtërimin e Nënë Terezës (FOTO LAJM) Sot është shënuar 3 vjetori i shenjtërimit të Nënë Terezës, shqiptares së madhe dhe humanists me përmasa të njohjes në m
200 lekëshi kthehet në monedhë: BSH e prezanton ditën e Shenjtërimit të Nënë terezës Banka e Shqipërisë, në 3-vjetorin e Shenjtërimit të Nënë Terezës, ka sjellë monedhën e emetuar në vitin 2012, si shenjë
31 mesazhet e mëdha të Nënë Terezës që duhen rilexuar vazhdimisht Nënë Tereza, humanistja e njohur shqiptare, fituese e çmimit Nobel për paqe, lindi më 26 gusht 1910. Ajo ishte fëmija
3 vite nga shenjtërimi i Nënë Terezës, gruas shqiptare që mahniti botën Ditën e sotme është shenjërimi i Nënë Terezës dhe kjo është tashmë një festë zyrtare. Që nga 5 shtatori i vitit 2016 Nën
Bukurinë e paska gjenetike, Olta Gixhari prezanton të ëmën (FOTO LAJM) Olta Gixhari është një nga aktoret e cilësuara më sexy në vend. Ajo është shpesh aktive në rrjetet sociale me fotot e sa
Pse nuk bëhesh pornostare? Erjona fyen rëndë fansin (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani ka replikuar me një komentues në rrjetet e
E vrau të atin me sëpatë kokës, 35 vjeçari ka tentuar të vrasë dhe nënën Detaje të rëndë zbulohen nga krimi i rëndë që ndodhi sot në Memaliaj, ku djali vrau me sëpatë babain e tij. Raportohet s
"Vështirësitë të jesh babë dhe nënë", mami Fjolla flet për sakrificat (FOTO LAJM) Fjolla Morina është një ndër këngëtaret shqiptare e cila bënë buje në media për çdo dalje të saj. Fokusi më i madh ës
"Më vranë djalin", fjalët rrëqethëse të nënës së 26 vjeçarit të vrarë dje në Tiranë (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur kryeqytetin mbrëmjen e djeshme, pasi 26-vjeçari Santiago Malko u qëllua për vdekje në r
Do vriste pas sherrit me nënën, policia kap lushnjarin me armë në brez (FOTO LAJM) Policia e Lushnjes ka arrestuar një 38 vjeçar nga Lushnja, i cili po shkonte drejt shtëpisë me një pistoletë në brez.
Dëshmia e 7-vjeçarit çoi në burg të përjetshëm nënën e tij Momenti tronditës kur një djalë shtatë vjeçar ka dhënë dëshminë se si ai e kishte parë nënën e tij duke e mbytur motrën