999 rezultate për

nene

U mbytën nënë e bijë, banorët tregojnë pse u hap gropa me ujë që i mori jetën Një ngjarje e rëndë është shënuar në Pogradec ku janë mbytur nënë dhe bijë. Sipas informacioneve paraprake të polic
La pas 3 fëmijë jetimë, detaje të dhimbshme nga mbytja e nënës me vajzën në Pogradec Palombarët kanë nxjerrë trupat e pajetë të nënës dhe vajzës së saj, të cilat humbën jetën tragjikisht pak minuta më parë
A mund të kenë alergji foshnjat nga qumështi i nënës? Qumështi i nënës përfaqëson një ushqim të quajtur specifik dhe të projektuar nga natyra për të dhënë zhvillimin më të m
E FUNDIT/ U mbytën në rezervuar, nxirren trupat e nënës dhe vajzës së saj 10 vjeçare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Nënë e bijë janë mbytur në rezervuarin e fshatit Alarup në Pog
E FUNDIT/ Tronditet Pogradeci, nënë e bijë mbyten në rezervuar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Nga raportimet e para mësohet se dy gra, nënë e bijë dyshohen se janë mbytur
Rrëmbimi i inskenuar, vajza telefonoi nënën pasi e dëgjoi mes lotësh në intervistë Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja që coi peshë ditën e djeshme Tiranën. Dyshimet se një vajzë ishte rrëmbyer n
"Sakrifikova këmbën për t'i shpëtuar jetën vajzës sime" rrëfimi i nënës heroinë "Si m’u desh të sakrifikoja një këmbë që të shpëtoja jetën e vajzës sime” Një grua 29-vjeçare nga Teksasi, e cila u për
Historia e cila do t'iu lërë pa fjalë, djali çon nënën në 'gjyq': Prenotoi babanë, ende pa i vdekur burri Imagjinoni një familje të lumtur burrë e grua dhe dy fëmijë. Një ditë burri vizitohet dhe mjekët i thonë që do të jetojë
"Një nënë e përkushtuar", shihni ç'bën Linda Halimi në prapaskenën e "Këngës Magjike" (VIDEO) Javën e kaluar këngëtarja shqiptare e cila prej vitesh jeton në Amerikë, Linda Halimi u rikthye për të marrë pjesë në "K
Askush s’e dinte: Këngëtarja shqiptare qenka nënë e një vajze (FOTO LAJM) Megjithëse prej vitesh i ka munguar publikut shqiptar, këngëtarja Elia Shena është tepër aktive në profilin e saj në Ins
Po përcillte të birin për në shkollë, automjeti i merr jetën nënës shqiptare në Greqi Një 55-vjeçare shqiptare ka gjetur vdekjen ditën e sotme në një aksident tragjik në Greqi. Sipas mediave fqinje, gruaja
I kërkoi s*ks nënës për t'i dhënë kujdestarinë e fëmijës, merret vendimi për Roland Hysin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar dënim me 4 vite burg për gjyqtarin Roland Hysi i akuzuar për korrupsion. Rol
“I mori nënës sime 600 euro për emisionin”, qytetarja nxjerr SMS-të me Eni Çobanin (FOTO LAJM) Një qytetare ka denoncuar dhe ka hedhur akuza të rënda ndaj Eni Cobanit. Sicc shkruan JOQ, denoncuesja ka dërguar një
Ndotja e makinave ndikon te bebet, gjendet karbon i zi te placenta Karboni i zi i thithur nga gratë shtatzëna, mund të shkojë drejt e tek fetusi. Grimca të ndotjes së ajrit janë zbuluar n
Sherr me nënën pasi e braktisi nusja, babai: Gruaja ime lëviz me sëpatë në shtëpi, ka prova Ferdinand Doda është rikthyer për të disatën herë në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në Neës24 pas disa denoncim
Vajza e Jozefina Topallit u bë nënë për herë të parë, ndjekësit zbulojnë emrin dhe gjininë e fëmijës (FOTO LAJM) Një muaj më parë vajza e Jozefina Topallit u bë në në për herë të parë. Megi solli në jetë një vogëlush, të cilin gja
E rëndë në Vlorë: Djali dhe e ëma fshehin fëmijën për të mos ia dhënën nënës Dy persona janë prangosur në qytetin e Vlorës. Sipas bluve të Vlorës bëhet e ditur se shtetasit A.N., 66 vjeçe dhe J.N.
Mrekulli, foshnja lind 117 ditë pas vdekjes së nënës Nëna u deklarua e vdekur celebralisht, pro zemra e saj e saj nisi që të rrahë për 117 ditë të tjera, për të sjellë në je
E pazakontë, foshnja lind 117 ditë ndarjes nga jeta të së ëmës (VIDEO) Një vajzë lindi e shëndetshme në Republikën Ceke, pavarësisht se kishte qëndruar për 117 ditë në barkun e nënës së vdeku
Goditi me sende të forta nënë e bijë, në pranga 27-vjeçari Kapet dhe shoqërohet në Polici për veprime të mëtejshme autori i ngjarjes në Gumenicë të Selenicës për të cilin mësohet