999 rezultate për

nene

12 vjet të ndara, historia e dhimbshme e nënës që i morën vajzën me dhunë Sot në emisionin “Stop” u trajtua një temë mjaft delikate, largimi i fëmijës nga nëna e tij në mënyrë të padrejtë. Lisia
Mësuesja rreh me shpulla e shkopinj fëmijët 7-8 vjeç: Zhulsa e qafë pa larë Një skandal është publikuar mbrëmë në "Fix Fare" në Top Channel. Një mësuese e shkollës fillore në Zharrëz, Patos, q
Pushtoi rrjetin me fotot provokuese, katilja e Majkut tregon historinë e dhimbshme Ajo njihet me emrin "Katilja e Majkut" pas pjesmarrjes në klip, por duket se Valbona ka historinë e saj të trishtë. P
6 vite pa fëmijë, çifti nga Tirana merr dhuratën më të bukur Të martuar për shumë vite, Bukuria dhe Iliri fatkeqësisht nuk ia kishin arritur që të bëheshin prindër. Vështirësitë
Si është të jesh nënë në ditët e sotme, videoja e blogeres bëhet virale Të jesh një nënë e përkushtuar, një grua në karrierë, një bashkëshorte e devotshme dhe një shoqe e mire, janë sigurisht
Mos i puthni fëmijët në buzë! Kjo nënë i ngjiti sëmundjen e tmerrshme Fotot e tmerrshme tregojnë një fëmijë tre muajsh të mbuluar pe puçrra gjakderdhëse, pasi nëna e tij e infektuar me herpe
Gianluigi Buffon gjendet pranë një autostrade Një tjetër këlysh ariu, jetim, që u gjet duke u endur i vetëm pa nënën e tij, u mor në mbrojtje nga organizata për ruajt
Vajza 3 vjeçare gjuan me armë zjarri nënën e saj shtatzënë NNjë 3 vjeçare në Indiana të SHBA-së, ka qëlluar me armë zjarri aksidentalisht nënën e saj shtatzënë. Policia amerika
Kë po kërcënon Saimir Tahiri: Nuk ka bir ku*ve të më ndalojë! (VIDEO) Saimir Tahiri si kurrë më parë ka shpërthyer para medias ndërkohë që është ngacmuar në lidhje me një arrestim të mundshë
Nëna mëson në praktikë djalin për të vjedhur Nënë e bir janë arrestuar nga policia në Istog si të dyshuar për një vjedhje të kryer disa ditë më parë. "Pas një pun
Depresioni i nënës ndikon në inteligjencën e fëmijës Fëmijët që rriten me nënat në depresion, kanë më shumë gjasë të kenë koeficient më të ulët të inteligjencës. Kështu k
Vajza vizatoi një pikturë për nënën se e do shumë por të gjithë qeshën me lot (FOTO LAJM) Vizatimi me titull “Mami më i mirë në botë”, preku jashtëzakonisht Laura Borough Ruby, i bere nga vajza e saj. Madje
Del vendim i ri për qenin që vrau nënën dhe djalin në Gjermani Qeni hibrid i racës staffordshire terrier, i cili në Hannover të Gjermanisë mbyti nënë e bir shqiptarë, tashmë është eut
Fjalët prekëse të nënës së Aulonit pas vendimit të gjykatës Gjykata Themelore në Prishtinë i ka dënuar me 15 vite burgim tre të dyshuarit për vrasjen e Aulon Zekës. Me këtë vend
Nëna të devotshme në shtëpi, vajzat më të bukura të showbizit shqiptar VIP-et shqiptare që janë nëna në shoëbizin shqiptar janë të shumta. Secila prej tyre e bukur, një nënë e devotshme dh
Rama i prekur, rrëfen se nëna e tij vuan nga një sëmundje Kryeministri Edi Rama sot ka udhëtuar drejt Shkodrës për të qëne i pranishëm në cermoninë e 100 vjetorin e stomatologjis
Rama flet pasi kërcënoi Nokën në Kuvend: Po merrej me nënën time (VIDEO) Edi Rama është shfaqur në një intervistë të shkurtër në edicionin informativ në Tv Klan. Ai është pyetur nga gazetarj
Fjalët prekëse të Morena Tarakut për nënën e saj të ndjerë (FOTO LAJM) Morena Taraku cilësohet si një nga femrat më me stil në estradë, shkruan. Edhe pse nëna e saj ka vite që nuk jeton, nuk
Daçiç: Me Pacollin jemi sikur të ishim të një nëne Ministri i Punëve të jashtme i Serbisë Ivica Daçiç, në një intervistë për mediumin serb “blic” ka thënë se gjatë takimev
Tragjedi, brenda një ditë i vdes fëmija dhe përfundon në burg Gjykata në Prishtinë ka caktuar masën e sigurisë ndaj nënës së katërvjeçares që vdiq pas një zjarri në një banesë në Pri