999 rezultate për

nene

Vrau foshnjën e porsalindur në Greqi, zbulohen fotot e 19-vjeçares shqiptare (FOTO LAJM) Foto të pacensuaruara të fytyrës së vajzës 19-vjeçare shqiptare të arrestuar se vrau foshnjën e vet të porsalindur janë
"Shqiptarja më e bukur", prezanton nënën e saj (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një nga vajzat më të bukura shqiptare. Në një foto të postuar në Instagram ajo ka prezantuar nënën e
Pesëvjeçarja shpëton nga vdekja për disa sekonda (VIDEO) Një polic ka shpëtuar jetën e një vajze pesëvjeçare pasi e tërhoqi atë nga një tren, kur ajo rrëshqiti nga krahët e nënë
E pazakontë në Vlorë, djemtë djegin makinat e nënës e babait Janë identifikuar dhe arrestuar dy autorët e dyshuar të djegies së dy automjeteve në fshatin Bunavi të Vlorë. Policia
Pasi u bë nënë, Zajmina shijon pushimet në Turqi (FOTO LAJM) Ndryshe nga vitet e kaluara, Zaimina këtë herë ishte në qendër të vëmendjes për lajmet mbi shtatzëninë e saj. Tashmë
FOTO/ Çmenduritë s'kanë fund, nënë e bir bëhen babë e bijë Një nënë dhe djali i saj janë në një periudhë ndryshimi dhe së shpejti do të mund të quhen me plot gojën babë e bijë.
Apeli i dhimbshëm i nënës: Daç gjallë, daç vdekur, dua djalin “Në daç vdekje, në daç gjallë, unë dua çunin”. Ky është apeli i nënës së 30-vjeçarit Fation Fejzillari, i cili rezulton
U kryqëzua nga prindërit, rikthehet Blerina Bombaj Blerina Bombaj i ka kushtuar jetën e saj këshillave për jetën e shëndetshme dhe padyshim është një nga dietologet më të
U hodh nga kati i tretë pasi theri prindërit, ndërron jetë 25-vjeçari Ka ndërruar jetë në spital i riu në Tiranë i cili u hodh nga kati i 3-të i pallatit pasi qëlloi me thikë babain e nënën
Gazetari braktis emisionin në radio, pasi mëson vdekjen e nënës së tij Dëgjuesit e Radios BBC 2 u lanë në lot sot ndërsa u zbulua nëna e Chris Evans, Minnie, e cila vdiq në moshën 92-vjeçare.
Politikani shqiptar përlotet në studio, detaji që e emocionoi Kur është fjala për politikanët, se pse të gjithë kemi krijuar një përshtypje që kanë një zemër të fortë, që nuk tutet n
Vettingu u mbyll dyert e profesionit të skualifikuarve dhe të dorëhequrve nga procesi "Prokurorët dhe gjyqtarët e skualifikuar apo që janë dorëhequr gjatë procesit të Vettingut nuk do të pranohen nga Shoqat
Publikonte imazhe të vajzës së vdekur, më pas policia zbulon të vërtetën e frikshme (FOTO LAJM) Realizoi një album fotografik me imazhet e vajzës së vdekur. Në të vërtetë, Jeanie Ditty, një nënë 23-vjeçare nga Penn
Nënë e 7 fëmijëve, 43 vjeçarja bëhet hit në internet (FOTO LAJM) Jessica Enslow 43 vjeç është në e 7 fëmijëve. Lindjen e saj të parë e bëri kur ishte në moshën 20 vjeçare në vitin 1
Historia rrëqethëse: Pas vdekjes, babai më dilte çdo natë në ëndërr Eva e humbi babain e saj 6 vjet më parë, pikërisht atëherë kur kishte më shumë nevojë për të. Kishte 8 vite që përpi
Emina Cunmulaj thur vargje dashurie për burrin e saj Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmin për këtë gjë e ka bërë të
Monika Kryemadhi me fjalë prekëse për nënën e saj (FOTO LAJM) Ajo është një personazh shumë i njohur i politikës. E angazhuar shumë e re në FRESH dikur dhe sot bashkëshortja e një pr
Lutja rrëqethëse e nënës që do t'ju përlotë: Dua të shes veshkën! "Dua të shes veshkën". Këto janë fjalët e një nëne që i është drejtuar emisionit Fiks Fare me këtë kërkesë të pazakontë
Gabimi i djalit që i mori jetën nënës në Peqin-Elbasan Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin Peqin-Elbasan. Nga raportimet e para mësohet se një grua ka humbur jetë
Me këto fjalë prekëse, Zanfina kujton nënën (FOTO LAJM) Ndarja nga jeta e nënës së motrave Ismaili ishte një dhimbje e fortë në familjen e tyre. Duket se Zanfinës i mungon