999 rezultate për

nene

Nuk është film por realitet, duhet të zgjidhte për të shpëtuar nga vdekja gruan apo nënën Një cunami shkatërrues ka goditur ishujt e Javës dhe Sumatrës natën e së shtunës duke u marrë jetën 429 personave dhe pl
13 vjeçarja bëhet nënë në Prishtinë Një vajzë e moshës 13 vjeçare ka lindur fëmijën e saj të parë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ditën e hënë.
Nënë për herë të parë, Almeda zgjedh emrin e veçantë për të birin Aktorja shumë e njohur Almeda Abazi është në muajin e pestë të pritjes së ëmbël. Në një festë gjigante mes miqsh e f
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të kësaj modeleje bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Njihuni me nënën e Rita Orës, e ka trupin si një adoleshente (FOTO LAJM) Vera Ora çdo ditë e më shumë befason me pamjen e saj. Nëna e këngëtares me famë botërore, Rita Orës, është nga nënat më
Arditi përlot gjithë publikun me këngën për nënën e ndjerë Ardit Gjebrea mbrëmjen e sotme ka rezervuar një suprizë shumë të rëndësishme. Ai ka kënduar një këngë në ndër të nënë
Familja Rugova nuk ngopet me para nga shteti por kjo nënë e dëshmorëve s'ka as energji Nuk është vetëm familja Rugova që po e zhvat shtetin. Të tillë ka edhe në qeveri, kuvend e presidencë. Kjo vjen ndërk
Premiera e filmit e Lorik Canës, Rama përlot nënën e kapitenit me fjalimin e tij Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në mbrëmjen e organizuar me rastin e premierës së filmit autobiografik të kapiteni
Foto që po mahnit botën, mjekja shqiptare filmon fenomenin e rrallë nga barku i një nëne (FOTO LAJM) Një mjeke obstetër-gjinekologe shqiptare në maternitetin e një prej spitaleve të Michiganit në SHBA, ka kapur në foto nj
I vdiq nëna, por kjo greke nuk e deklaroi për një arsye të çuditshme Nëna i kishte vdekur që në vitin 2002, por vajza e saj nuk e kishte deklaruar në organet kompetente për 9 vite me radhë
Deputetja nga Kosova tregon sekretin e formave që i hoqën trurin Haradinajt (FOTO LAJM) Duda Balje, konsiderohet si deputetja më e bukur e Kuvendit të Kosovës. “Jam e bukur sepse, jam e kënaqur me veten kë
Jeta e mjerueshme e nënës që rrit mes varfërisë 4 fëmijët jetimë (VIDEO) Pesë anëtarë të familjes Gjikola në fshatin Sopot të Bulqizës jetojnë me vetëm një ndihmë 100 mijë lekë të vjetra. Ma
Rozana Radi tregon dëshirën e e saj të festave: Dua të bëhem nënë Rozana Radi asnjëherë nuk flet për jetën e saj private. Para kësaj, Bora Zemani e pyeti këngëtaren se për çfarë i lut
Efektivja Nuka drejt Turqisë, cili ishte mesazhi i Lleshajt për nënën e saj (VIDEO) Ina Nuka, efektivja 24-vjeçare që mbeti e lënduar pas përplasjeve me protestuesit dy ditë më parë, është nisur drejt Tur
"Polici më goditi nënën, do të gjej o shkër**atë”, protestuesja shpërthen në lot (VIDEO) Protesta e banorëve të Astirit ka marrë përmasa të mëdha përballë Parlamentit. Protestuesit janë përballur fizikisht
Ish-miss Shqipëria pranon operacionet plastike: Nuk do bëja nënën natyrë Ish-miss Shqipwria, Suada Sherifi u është përgjigjur në Instagram pyetjeve të ndjekësve të saj. "Pse je bërë kaq shum
Historia që ju bën të qani, djali para vdekjes i kërkon falje nënës (FOTO LAJM) Gjithkush ka një lloj lidhjeje me kancerin. Shumica prej nesh janë prekur nga ajo në një farë mënyre ose nëpërmjet një t
62 vjeçarja italiane realizon ëndrrën, bëhet nënë në Shqipëri Pas shumë kohësh në pritje të partnerit të duhur, një shtetase italiane 62 vjeçarë, është bërë nënë në vendin tonë.
Grida Duma një nënë e rreptë? Deputetja flet për marrëdhënien me djalin Deputetja e njohur e Partisë Demokratike, Grida Duma gjatë një interviste ka folur për marrëdhënien e saj me djalin.
28 vjet në burg edhe pse i pafajshëm, fotoja e 60-vjeçarit përlot tërë rrjetin “Isha 29 vjeç, duke kositur para shtëpisë së nënës sime në Birmingham, në Alabama. Ishte një ditë e nxehtë vere, e vitit