999 rezultate për

nene

Pas fëmijës së katërt, Kim Kardashian do të bjerë në qetësi Në fillim të janarit lajmi se Kim Kardashian do të bëhet nënë për herë të 4-ët, u përhap kudo. Së shpejti familja do të
Djali gjen nënën e tij të shtrirë në dysheme, reagimi i tij është befasues Një djalë 7 vjeçar i ka shpëtuar jetën nënës së tij duke telefonuar policinë. Pasi pa nënën që u rrëzua në dysheme No
Shkodran Mustafi me urim të veçantë për nënën e tij (FOTO LAJM) Shkodran Mustafi ka uruar ditëlindjen e nënës së tij përmes rrjeteve sociale. “Urime ditëlindjen nëna ime. Të dua shu
"Më nxorrën nga materniteti me gjinjtë që kullonin gjak", rrëfimi i frikshëm nga burgjet e komunizmit Historia rrënqethëse e Qerime Bomes, e burgosur nga regjimi komunist ditën që lindi vajzën. Me gjak e gjinjtë që i kullo
EMRI/ Humb jetë shqiptarja shtatzënë në Itali, dyshimet e para Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku raportohet se një nënë e re shqiptare ka humbur jetën se bashku me embrionin
BIK detyrohet t'i kthejë paratë qytetarit që shiti viçin për të varrosur nënën Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka njoftuar se KBI ia ka kthyer paratë qytetarit Sabri Beqiri, në emër t
BIK-u nuk i varros nënën pa para, djali detyrohet të shesë viçin (VIDEO) Bashkësia Islame e Kosovës (BIK) ka dhënë një arsyetim banal lidhur me të varfrin i cili u detyrua që ta shes viçin për
Vajza lë Amerikën për të jetuar me nënën e saj (VIDEO) Kur jemi të vegjël ëndërrojmë të rritemi sa më shpejt, më pas rendim të rritemi profesionalisht, vjen koha martohemi, fo
Shpëtoi beben e hedhur në kazan, këngëtarja tregon fatin e vogëlushes Silva Gunbardhi njihet jo vetëm si një nga këngëtaret më të suksesshme, por edhe me një zemër të madhe. E ftuar pak ditë
Refuzonte qumështin e gjirit, foshnja i shpëton jetën nënës së saj Nëna e një foshnjeje të sapolindur shkoi tek neonati pasi vajza refuzonte të pinte qumështin e njërit prej gjinjve të sa
Për pak ditë bëhet nënë, Elita Rudi pozon me barkun e "fryrë" (FOTO LAJM) Elita Rudi është një nga moderatoret me të dashura në Kosovë por që gëzon simpati të madhe edhe nga publiku shqiptar.
Mësoni kush kujdeset për Renenë dhe a po shkon në kopsht (FOTO LAJM) Kush kujdeset për Renenë, kur Nora dhe Roberti nuk janë pranë saj? Rene Berisha është vajza e dy personazheve të njohur
Milot Rashica uron nënën e tij për ditëlindje me këtë këngë (FOTO LAJM) Milot Rashica ka vendosur që publikisht ta urojë nënën e tij për ditëlindje. Mesfushori i përfaqësueses së Kosovës ka
U rrit në jetimore, e moshuara gjen nënën e saj biologjike pas 60 vitesh Një e moshuar irlandeze, e cila është rritur në një jetimore, e ka gjetur më në fund nënën e saj. Pas 60 viteve kërki
E pabesueshme, një pjesë e bebes mbetet në trupin e nënës deri në 38 vjet Ka një arsye se përse fëmijët gjithmonë janë të lidhur më shumë me nënën sesa me babanë. Kjo për shkak se qelizat e t
Prekëse, ja si bija ia plotëson dëshirën nënës të sëmurë me kancer (FOTO LAJM) Dëshirat e prindërve për fëmijët e tyre janë të pafundme, por ajo më e madhja është që t’i shohin të lumtur në krah të p
Nënë në 2019-n? Si përgjigjet Armina Mevlani Armina Mevlani ka folur për jetën e saj private dhe gjërat ku ajo dhe partneri Shkëlzen nuk përputhen. E ftuar mbrëmj
Historia e dhimbshme, vajza refuzon të takojë nënën pas 10 vitesh Zonja Sano është nëna e cila ka 10 vite pa u takuar me vajzën e saj. Nënë Sano në moshën 14 vjeçare ishte njohur me b
Askush nuk e ndihmoi, djaloshi dërgon zbathur nënën në varreza (VIDEO) Një adjalosh në Indi është kryelajm në mediat botërore pasi pamjet e tij duke çuar zbathur për pesë kilometra nënën e ti
Rrëfimi i qytetarit: QKUK më vrau nënën Pas paraqitjes publike të mbrëmshme të vëllait të ushtarit të UÇK’së, Avni Hysenit, Adnan Hyseni, i cili ngriti dyshime