999 rezultate për

nene

Akuzohet se mbyti nënën, Gjykata e Korçës merr vendimin për 54-vjeçarin Gjykata e Korçës ka vendosur të japë masën e sigurisë "arrest me burg" për 54-vjeçarin Nesim Demollarin, i cili akuzohet
Foto me Lindën dhe nënën, kështu e uron Rama "8 marsin" (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama në përshëndetjen e tij të mëngjesit ka zgjedhur të urojë festën e 8 marsit. Përmes një postimi
Detaje të reja, si korçari e vrau barbarisht nënën e tij Detaje të reja për krimin tronditës që ndodhi në qytetin e Korçës mesditën e së hënës, ku djali ka dhunuar fizikisht dhe
Kjo vajzë e vogël, është sot mbretëresha e Instagramit (FOTO LAJM) Kim Kardashian, është një prej femrave më tërheqëse dhe të famshme në botë. Ylli i Reality Shoë ka hedhur një foto në
Dëshmitë tronditës: Djali i dehur mbyti nënën e moshuar me duart e veta Djali i dehur mbyt nënën 85-vjeçare të cilën e dhunonte prej kohësh për shkak se ishte i alkolizuar. Edhe në momentin që
Tronditet Korça, djali vret nënën Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme në qytetin e Korçës. Raportohet se një 50- vjeçar ka mbytur nënën e vet 80-
Kur disa sekonda të ndajnë nga vdekja e sigurt (VIDEO) Ky është momenti i pabesueshëm kur një nënë dhe një fëmijë evituan shtypjen nga një ndërtesë në rënie, për pak. Ikja
Përqafimi i dhimbshëm i majmunit kur i vrasin nënën e tij (VIDEO) Kjo video prekëse shfaq momentin kur një majmun i vogël shtrihet mbi trupin e nënës së tij të vdekur, e cila u vra nga n
Adelina Tahiri nxjerr nënën e saj joshëse (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më seksi shqiptare. Por, këngëtarja ka pohuar se nuk është e vetmja anëtare e f
Vetëm një Iphone dhe pak imagjinatë, kjo nënë është bërë virale në rrjet (FOTO LAJM) Mos thoni kurrë se iPhone nuk mund të përdoret për gjëra të mira. Ali Jardine, nënë e dy fëmijëve, fotografon fëmijët e
Ilir Meta kërkon përgjegjshmëri nga politika Presidenti i Republikës, Ilir Meta mori sot pjesë dhe përshëndeti ceremoninë e Bekimit të Gurit të Themelit të Spitalit
Po dërgonte nënën në spital, aksidentohet rëndë ish-drejtori i AKU-së Një aksident për pak sa nuk ka qëlluar fatal pasditen e sotme në Elbasan. Ngjarja ndodhi në fshatin Vidhas të Elbasa
Muaj pas vdekjes së nënës, gruaja zbulon detajin në Google Street View jë grua thotë se nuk mund t’i besonte syve pasi pa të ëmën në Google Street View, 18 muaj pasi ishte ndarë nga jeta.
Djali takon për herë të parë pas 41 vitesh nënën e tij biologjike Emocione të forta përjetuam edhe këtë mbrëmje në puntatën e tetë të programit “Dua të të bëj të lumtur”. Esmeraldi, 41-v
Zgjohet pas 4-ditësh nga koma, mëson që është bërë nënë (FOTO LAJM) Ebony Stevenson, 18 vjeç , nga Oldham, është bërë nënë në mënyrë shumë të çudiçme, shkruan Albeu.com Duke mos e ditur
Sakrificat e nënës: Djalin 18 muajsh e dërgova me një të panjohur në Shqipëri Kur miqtë vijnë nga larg edhe emocionet i sjellin më të forta. Këtë do na e tregojë Aida dhe djali i saj Peter të cilët
Akuzat e moderatores shqiptare: Kanë bërë çmos të më ulin Prej më shumë se 5 muajsh Jona Spahiu është bërë për herë të parë nënë e një djali. E ftuar në “Thumb” moderatorja trego
I pabesueshëm ky operacion, nënës i heqin foshnjën dhe ia vendosin sërish Një 26-vjeçare shtatzënë iu nënshtrua një operacioni të rrallë, të heqjes së foshnjes nga barku për trajtim dhe vendosje
Brodha me video në dorë, s'merrnin denoncimin! Rrëfimi tronditës i nënës për skandalin në Shkodër Ajo ka bredhur na komisariati në komisariat me videon që vërtetonte veprimet e turpshme të policit B.B ndaj vajzës së sa
Historia e Ylli Limanit me nënën e tij: E gjeta duke qarë Ylli Limani është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun dhe me zërin e tij ka prekur zemrat e shumë vajz