999 rezultate për

nenad

Avokati Koci tregon si mund të mbrohet Ministri Nenad Rikalo Avokati kosovar Arianit Koci është shprehur sot në lidhje me akuzat e fundit ndaj ministrit të Listës Serbe, Nenad Rikal
Krasniqi zbardh pyetjen që ka për Ministrin Rikallo (FOTO LAJM) Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi sot ka dorëzuar pyetje parlamentare ndaj ministrit Nenad Rikalo. A
Daka flet për Nenad Nikalo Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka flet për herë të parë për ish anëtarin e këtij komisioni, tas
Prokuroria vetëm paralajmërim për Ministrin Rikalo Prokuroria Speciale e Kosovës ka paralajmëruar hapjen e hetimeve ndaj ministrit të Bujqësisë, Nenad Rikalo, i cili ësht
Vetëvendosje: Haradinaj të kërkojë drejtësi për Nenad Rikalo si për Jabllanoviqin Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Ministri i ri Bujqësisë, Nenad Rikalo, i qeverisë Haradinaj është akuzuar haptazi pë
Politikani serb pëlqen "Shqiponjën" e Suzanës (FOTO LAJM) Bukuroshja nga Vushtrria, Suzana Tahiri, e cila ka bërë bujë në mediat shqiptare me vizatimin e Shqiponjës në shpinën e
Ja policët e vrarë sot në Kumanovë Familjarët e tre policëve maqedonas kanë njoftuar më herët për humbjen e jetës të së afërmve të tyre ndërsa në darkë, e
Rashiç: Me bojkotin parlamentar serbët nuk kanë fituar asgjë Kryetari i Partisë Demokratike Progresive, Nenad Rashiç, ka deklaruar se serbët nga bojkotimi dymujor në Kuvendin dhe Qe
Interi sërish shijon humbje, këtë herë nga Fiorentina (VIDEO) Interi është shpartalluar keq në ndeshjen e sotme me Fiorentinën duke pësuar humbje të thellë prej 3-0 në stadiumin Arte
Çanak: Serbia duhet të ndërrojë Kushtetutën Politikani serb ​Nenad Çanak, ka deklaruar se zgjedhjet parlamentare në Serbi janë të rëndësishme për faktin se gj
Rashiq: Nuk jam spiun i Serbisë Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Nenad Rashiq mohon kategorikisht se është i përfshirë në kërcënimet ndaj krye
Rashiq: Serbët të mos garojnë me listë të përbashkët Serbët që jetojnë në Kosovë e kanë kuptuar se nuk është gjithçka siç shihet me syrin e Beogradit, ndaj është e papranues
Nenadi kërkon më shumë pjesë në qeveri Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Nenda Rashic ka paralajmëruar se shumë shpejt do të marrin pozita të reja në Qe
Nenad Gjuriq do të duhej të ndiqej penalisht Behar Semimi, ish shef i Policisë së Kosovës, e ka pasur “nën komandë” Nenad Gjuriqin. Për bindjen e tij, Gjuriq që tani
Emërimi i Nenad Gjuriqit është kundërkushtetues Kuvendi i Kosovës nuk e ka ratifikuar ende marreveshjen e arritur mes Kosovës dhe Serbisë, ndërsa emërimi i Nendad Gjuri
Bashkëpuntori i Zvonko Veselinoviqit, në krye të Policisë në veri Zvonko Veselinoviq nuk do të kishte namin që ka pa ndihmen e Nenad Gjuriqit. Së bashku me ish- kolegun Milia Miloosheviq
Ja vendimi i emërimit të Nenadit (FOTO-LAJM) Ministri Bajram Rexhepi ka emëruar Nenad Djuriç, u.d. Drejtor të Drejtorisë Rajonale Mitrovicë – Veri. Ministri Rexh
Thaçi konfirmon emërimin e Nenad Djuric Emërimi i Nenad Djuric komandantit të Policisë së Kosovës në veri është konfirmuar edhe nga kryeministri i Kosovës, Hash
Faktori Nenad Ministri i Punëve Nenad Rasic shprehet që po punon për themelimin e një partie politike. Sipas tij, kryeministri Hashim
Kishte blerë laptop, posta i sjell në shtëpi një ...! Serbi Nenad Petroviç është shokuar ditën kur hapi kutinë e kompjuterit të blerë në internet, të cilën posta ia solli der