999 rezultate për

negociatat

Ter Stegen nuk largohet nga Barcelona, ka nisur bisedimet pë rinovimin e kontratës Muajt e fundit është folur shpesh për një krisje të raporteve mes Barcelonës dhe portierit gjerman Marc Andre Ter Stegen
Dokumenti i amerikanëve, pse dështuan negociatat në tryezën e Reformës Zgjedhore (VIDEO) As ditën e djeshme nuk u mund të arrihet një marrëveshje mes palëve në tryezën e Reformës Zgjedhore. Përdorimi i elek
Chelsea-Coutinho, avancojnë negociatat Mesfushori brazilian ka vuajtur për të treguar më të mirën që nga transferimi drejt Barcelonës në vitin 2018, kur vendos
Nuk avancojnë bisedat mes Alaba dhe Bayernit për rinovimin e kontratës Ashtu edhe sic pritej, negociatat për rinovim mes Alaba dhe Bayernit kanë ngecur. Rinovimi i kontratës së David Alaba
Pa marrë mandatin nga presidenti, LDK nuk fillon negociatat me AAK dhe Nismën Lidhja Demokratike e Kosovës do të fillojë negociatat për formimin e Qeverisë me AAK-në, Nismën Socialdemokrate dhe part
''Si bast sportiv: E vë X, të del 1'', Rama flet për negociatat Kryeministri Edi Rama është shprehur se puna e negociatave është si puna e një skedine që vendoset në një lloto. Në një
Negociatat me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, BE hap zyrtarisht "dritën jeshile" Bashkimi Europian zyrtarizon vendimin për hapjen e negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë dhe Maqedoninê e Veriut.
Ngecin negociatat mes Ter Stegen dhe Barcelonës për rinovim, tre skuadra në "sulm" Janë bllokuar bisedimet e rinovimit të kontratës mes Barcelonës dhe Marc-Andre Ter Stegen. Por, sipas gazetës katalun
NEGOCIATAT/ Holanda nuk i harron "peshqit e mëdhenj": Të dënohen zyrtarët e lartë! Shqipëria pritet ta ketë shumë më të vështirë se Maqedonia Veriore fillimin zyrtar të negociatave, pavarësisht votës së
PO e Shqipërisë për negociatat me 11 "kamxhikë", kushtet e padiskutueshme për shqiptarët Ditën e sotme Shqipëria ka marrë një lajm të mirë pasi më në fund ka marrë një "PO" nga BE për hapjen e negociatave.
A do çelen negociatat me BE-në? Rama paralajmëron përgjigjen e rëndësishme Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në rrjetin social “Facebook” ku ka paralajmëruar një komunikim me qytetarët sot
Balla nxjerr letrën e 73 eurodeputetëve: Të hapen negociatat për Shqipërinë! Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla ka publikuar letrën e 73 eurodeputetëve drejtuar Këshillit të Europës
NEGOCIATAT/ Shanse për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut Bashkimi Evropian mund të çelë negociatat e anëtarësimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, sipas një projektvendimi
Juventusi nis bisedimet me Santos për yllin brazilian Juventus tashmë ka filluar negociatat për lojtarin Kaio Jorge. Skauadra braziliane, Santos, ka konfirmuar se ata tash
"Çmendet" presidenti i Olympiakos dhe Nottingham Forest, kërkon të blejë një tjetër klub Presidenti i Olympiakos, miliarderi Evangelos Marinakis ka bërë një ofertë për klubin francez, Troyes. “Le 10Sport” r
NEGOCIATAT/ Qeveria holandeze dorëzon propozimin konkret për Shqipërinë Qeveria e Holandës i ka dorëzuar sot parlamentit, opinionin me propozimin konkret në lidhje me çeljen e negociatave mes
Koronavirusi nuk i ndalon negociatat mes Interit dhe Barcelonës për koronavirusin E ardhmja e Lautaro Martinezit është e destinuar për të qenë në “Camp Nou” te Barcelona, ndërsa klubi katalan dhe Interi
NEGOCIATAT/ Gjermania paralajmëron kushte shtesë për Shqipërinë Ndërsa Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut po pret në fund të marsit një “po” për çeljen e negociatave, ka gjasa që kushtet
Varheji: Negociatat me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë mund të hapen për disa javë Bashkimi Evropian mund të hapë negociata me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë për disa javë, sepse të dyja shtetet kanë
NEGOCIATAT/ Data të ndryshme për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut “Datat për fillimin aktual të negociatave mund të jenë të ndryshme për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë. Kjo ruan pari