999 rezultate për

negative

NY Times: Ndalni vetëshkatërrimin e Shqipërisë “Në një moment Shqipëria është destinacioni kryesor i Lonely Planet për vitin 2011, një vend anëtar i Nato-s, qytetarët
Fullani: The situation affects negatively Economics and politics are related to each other and every conflict has a cost to the economy of a country. According to
42.5% e shqiptarëve thonë se korrupsioni është rritur 57.9% e shqiptarëve medojnë se qeveria nuk ka kryer një punë pozitive ndërsa vetëm 42.1% shprehin mendimin se egzekutivi
FMN dhe BB: Shqipëria i rezistoi efekteve negative të krizës globale Drejtuesit e lartë të Fondit Monetar Ndërkombëtar dhe Bankës Botërore, vlerësojnë se Shqipëria ishte një nga vendet e pa
Pergjigje negative per rigjykimin e shtate sopotasve Gjykata themelore në Shkup të enjten ktheu përgjigje negative në lidhje me rigjykimin e shtatë
Zannier: OKB-ja neutrale, po jo negative ndaj statusit "Kosova preferon të bashkëpunojë më shumë me institucione që kanë qasje pozitive ndaj
Helmimi i nxenesve, analizat e mostrave rezultojne negative Zyra për informim e Ministrisë së Shëndetësisë ka bërë të ditur se, kan&eum
VMRO-DPMNE-se i vjen "shume keq" per efektet negative te Enciklopedise VMRO-DPMNE shpreh keqardhje për efektet negative që shkaktoi një pjesë e përmbajtjes së En
Reagime negative per protokollin Opozita në Kosovë ka reaguar pas nënshkrimit të protokollit për bashkëpunim policor mes EU
Ahtisari fajeson Serbine per zhvillimet negative ne Kosove Njeriu qe udhehoqi negociatatat e veshtira mes shqiptareve dhe serbeve si dhe hartoi nje plan per pavaresine e mbikqyrur
Ban Kin Mun: Shtyrja e ceshtjes te Kosoves, mund te jete me pasoja negative Pas takimit qe pati ne Bruksel me presidentin e Kosoves, Fatmir Sejdiu, Ban Ki Mun ka shfaqur shpresen se KS do te mirat