999 rezultate për

negative

Pritet që raporti i progresit këtë vit të jetë pozitiv Dy ditë para se të fillojnë zyrtarisht negociatat për MSA, Komisioni Evropian do të publikojë raportin e progresit për K
Rezultat zhgënjyes për Manchester United (VIDEO) Një ndeshje e dobët për skuadrën e Manchester United e cila u mund nga Sevilla me rezultat 3 me 1.Mbrojtësi i Manchester
Rënie e theksuar e natalitetit në Maqedoni Në Maqedoni po vazhdon rënia drastike e lindshmërisë, ku sipas Enti Shtetëror të Statistikave janë regjistruar shifra me
Alkooli i bën mirë shëndetit!? E vërteta është ndryshe ... Keni dëgjuar shpesh disa shprehje “pro” alkoolit dhe më pas e keni konsumuar atë në bazë të tyre. Në fakt, keni dëmtuar
Zgjedhjet, Olldashi: Ata që marrin rezultate negative të hapin krahun Duke vijuar evidentimin e elementëve që i sollën humbjen partisë Demokratike, kandidati Sokoll Olldashi deklaroi sot se
Shumë kushte për liberalizim vizash Institucionet e Kosovës, kanë shumë punë deri te liberalizimi i vizave, që nënkupton lëvizjen e lirë të qytetarëve në zo
Kriza në Eurozonë, efekte negative në ekonominë e Kosovës Rënia e rritjes ekonomike në vendet e Eurozonës do të ketë efekte negative në ekonominë e Kosovës. Sipas akspertëve kr
OMD nuk e takon Ahmetin Është përgënjeshtruar nga Diaspora e Bashkuar Maqedonase (OMD) informacioni se ajo do të takohet me kreun e Bashkimit De
Fushata “zhvishet” nga korrektësia Video-incizimi i kandidatit të PDSH-së për kryetar të komunës së Tetovës Sadi Bexheti dhe shpërndarja e pamfleteve nga p
Sa i dëmshëm është solariumi? Shkencëtarët besojnë që dëmtimet që shkaktohen nga përdorimi i solariumit mund të parandalohen nëse femrave të reja do t
Nëse merrni notë negative, jeni vetë fajtorë Edhe pse për takimin e djeshëm të Stefan Fules në Shkup kishte vetëm disa deklarata sipërfaqësore mësohet se në takim pr
Kush mendoni se janë popujt me emocionet më negative? Njerëzit që përjetojnë më tepër eksperienca negative ndodhen në Lindjen e Mesme, në Afrikën e Veriut, në Irak, në Bahrei
Cështja e Fierit, Berisha përgjigje negative për Ramën Kryeministri Berisha i është përgjigjur negativisht letrës së kreut të Partisë Socialiste Edi Rama në lidhje me zgjidhje
Çudia norvegjeze, në fushë me 12 futbollistë Nëse ndeshja shkon 4 me 0, skuadra që po pëson humbjen e thellë mund të fusë në fushë lojtarin e 12-të. Nuk është çudi,
Ngelin në testim, 300 policë pushohen nga puna Rreth 300 punonjës policie pritet të largohen nga puna pasi kanë ngelur në testimet e bëra në kursin bazë të policisë. U
Tetovë, shtohen rastet e dhunës në familje Në Tetovë gjatë 6-mujorit të parë të vitit janë regjistruar rreth 30 raste të dhunës brenda familjes. Kjo është bërë e d
Zarif: Situata në Veri, e paqëndrueshme Kreu i Misionit të OKB-së në Kosovë, Farid Zarif gjatë raportimit në Këshillin e Sigurimit të OKB-së, është shprehur se
Kosovë-Kroaci, marrëveshje për luftimin e dukurive negative Të premten u nënshkrua marrëveshja për bashkëpunim juridik ndërkombëtarë ndërmjet Ministrisë së Drejtësisë së Kosovës dh
Agjentet e Obamas ndëshkohen për sjellje negative Përfshirja e agjentëve të shërbimeve sekrete në një rrjet prostitutash ne Kartagjenë ka bërë që disa agjentë të cilët
Uji, kupton të mirën e të keqën Shkencëtari japonez dr. Masaru Emoto, duke përdorur teknikën e ngrirjes së shpejtë, ka dëshmuar se si me ekspozimin e uj