999 rezultate për

negative

Komentuesit i shajnë vithet, nxehet Armina: Më marrshi të keqen! Pas fotos së publikuar kohëve të fundit në Instagram, Armina Mevlani po masakrohet me komente negative. E shkak për
Efektet negative të kondicionerit Kondicionerët janë mbledhës të vërteta të baktereve dhe viruseve, nëse nuk mirëmbahen rregullisht dhe në mënyrë të drejt
Rama, thirrje qytetarëve t’i rrëfejnë eksperiencat negative gjatë mandatit të tij Pasi mblodhi për më shumë se 1 javë këshilla nga qytetarët se çfarë i shqetëson, sot kryeministri Rama, kërkon po nga qy
Inzaghi refuzon Shqipërinë, i kthen përgjigje negative Dukës Pippo Inzaghi nuk do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë. Edhe pse italiani ishte i preferuari i presidentit Armand Duka,
E çuditshme por e vërtetë, shfryni mllefin dhe jetoni më gjatë Fshehja apo mbajtja në vete e emocioneve negative mundet të ketë pasoja të rrezikshme për shëndetin, pohojnë ekspertët n
Mos pini ujë me akull, ja efektet negative Rritja e temperaturave sjell rritjen e nevojës për të hidratuar trupin. Dhe sigurisht që gjëja e parë që na bën të mendo
Vendi që ofron 16 mijë euro nëse qëndroni shtrirë për 60 ditë Instituti francez i Mjekësisë dhe Fiziologjisë është duke kërkuar vullnetarë të cilët do të kalojnë 60 ditë në shtrat pa
Mishi i kuq ka efekte negative për shëndetin tuaj Sot mishi i kuq është burim antibiotikësh dhe hormonesh të përdorura në trajtimin e kafshës gjatë jetës së saj. Ai m
E qeshura "satanike" e Theresa May po çmend rrjetin (VIDEO) Kryeministrja angleze ka bërë një gjest i cili i ka habitur të gjithë, pas një fjale me Jeremy Corbyn në parlamentin ang
U kritikua për temën +18 në emision, Rudina Magjistari: Ja si është e vërteta (FOTO LAJM) Dy ditë më parë emisioni pasdite në Tv Klan “Me Rudinën” solli jo pak reagime negative mbi temën. Fatktikisht e cil
3 gjërat negative që sjell konsumimi i qumështit Aftësitë kuruese të qumështit njihen pasi përmban vitaminë D dhe ul rrezikun e frakturave në kocka. Por një studim i
50 vjeçari nuk merrte dot kredi, shkon e mbytet në ujërat e Liqenit Artificial Pas njoftimit të policisë për një person që ka humbur jetën në ujërat e Liqenit Artificial, tashmë është zbardhur edhe s
Ja çfarë efekte negative sjell përdorimi i telefonit përpara gjumit Të përdorësh celularin përpara se të flesh gjumë do të thotë t’i kesh rezervuar vetes një natë të gjatë pa gjumë. Ado
Formula daneze që bën fëmijët e prindërit të lumtur Metoda daneze, që fëmijët të rritën të lumtur, e prindërit të jenë të qetë, po bën xhiron kudo në botë. E gjitha lind
Ja efektet negative për shëndetin tuaj nga konsumimi i mishit të kuq Sot mishi i kuq është burim antibiotikësh dhe hormonesh të përdorura në trajtimin e kafshës gjatë jetës së saj. Ai mund
Ja si mund të bllokoni komentet negative në Instagram Instagram lançoi këtë të hënë një opsion të ri që lejon të gjithë përdoruesit të kontrollojnë komentet e postuara në fot
Raporti/ Mali i Zi rritje negative të popullsisë Nga gjithsej 23 komuna që janë në Mal të Zi, në 11 komuna më shumë njerëz vdesin se sa lindin. Me rritje negative të pop
Si të shmangni pasojat negative të qëndrimit ulur Puna që kërkon të qëndroni ulur për një kohë të gjatë jo vetëm që shkakton dhimbje në pjesën e poshtme të shpinës dhe as
Kur pëson gol Shqipëria? Ja statistikat negative të De Biasit Që nga viti 2012, kur Gianni de Biasi bëri debutimin si trajner i Kombëetares shqiptare në një ndeshje miqësore ndaj Gje
Zekolli: Situata në Maqedoni ngadalë do të normalizohet Ish-diplomati, Arsim Zekolli është shprehur se kur të shikoni kapacitetin, cilësinë dhe mentalitetin e personave që janë