999 rezultate për

negativ

Mos i mbani afër! Këta 4 lloje njerëzish përcjellin energji negative 1-Njerëzit që merren me thashetheme. Kjo sepse thashethemexhinjtë ndjejnë kënaqësi nga fatkeqësitë e tjerëve dhe asnj
Nëse ju thonë se jeni njeri negativ, vërtetojeni me këto shenja Energjia negative është çdokund. Është aty për t’i thyer madje edhe njerëzit më të fortë. Nëse nuk jeni të vetëdijshëm,
Kujdes, pagjumësia ndikon negativisht në jetën e njeriut Neuro-shkencëtarët thonë se asnjë orar i gjumit nuk iu përshtatet të gjithëve. Sipas tyre, nëse shkoni në shtrat pas
Mos hapja e negociatave dhe skenaret e Zaevit pas vendimit negativ Nëse në qershor ose korrik Maqedonia e Veriut nuk merr datë për nisje negociatash, Kryeministri si opsion e sheh kthimin
Lajme negative për Donnarummën, pas Championsin humb dhe ndeshjet më Kombëtaren Nuk kanë fund problemet për Gianluigi Donnarumma. Pasi nuk arriti që të ndihmojë Milanin për tu kualifikuar në UEFA
Ancelotti: Nuk e di pse ka një atmosferë kaq negative Kontestimet e tifozerisë së Napolit për një tjetër sezon pa asnjë trofe dhe zhgënjyer, edhe pse mbërriti në stol Carlo A
Nuk kanë fund lajmet negative për Juventusin, vlera e yllit të ekipit bie drastikisht Duhet të ishte sezoni i shkëlqimit, kurorëzimit dhe ai që, me mbërritjen e Cristiano Ronaldos, do t'i jepte më shumë shk
Nuk janë SHBA-të, cili është shteti që shqiptarët kanë mendim më pozitiv Superfuqitë janë ato që vendosin në shumicën e rasteve fatin e më të dobëtëve. Çdo lëvizje e ndërmarrë nga këto shtete k
Emigrimi, sinjal negativ për liberalizim të vizave Rritja e numrit të qytetarëve të interesuar për të emigruar jashtë Kosovës për në vendet e Evropës dhe më gjerë, nga aut
Kolegët i dukeshin negativë, i riu bën atë që askush nuk e priste Një adoleshent nga Misuri akuzohet për futjen e LSD-së në pijet e kolegëve të punës. Ai shpjegoi veprimin e tij duke
Paraqitja e Zhegrovës nuk u ka pëlqyer aspak tifozëve, vërshojnë komentet negative (FOTO LAJM) Tifozët e kanë vërshuar me komente Edon Zhegrovën në Instagram. Pas brazimit 2-2 në "Fadil Vokrri" me Danimarkën, Zh
Partia e Merkelit: Djegia e mandateve ndikim negativ tek negociatat Lënia e mandateve nga opozita ka sjellë reagime të forta edhe nga ndërkombëtarët. Së fundmi ka reaguar edhe partia e
Rama harron të fshijë komentet negative, ndjekësin e "fikin" me ironinë për Air Albania (FOTO LAJM) Si fundjavë, dikush po përton që të fshijë komentet negative të qytetarëve tek profili i kryeministrit Rama në Facebok d
Lideri grek: Nëse nuk kënaqemi harroni hapjen e negociatave “Do ta shfrytëzojë çdo mjet juridik dhe diplomatik që t’i zbus pasojat negative të Marrëveshjes së Prespës, do ta shfryt
Arsyet pse përpiqeni por nuk mbeteni shtatzënë Faktorët kryesorë që zvogëlojnë shanset për të pasur një fëmijë janë të njohura: pirja e duhanit, konsumimi i alkoolit,
Madonna zmadhon të pasmet, "tmerrohen" fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja Madonna numëron milona fansa në të gjithë botën, kjo falë zërit të saj dhe sukseseve në muzikë. Por së fu
Loris Karius nuk i ndahen gafat, mbyll një vit negativ (VIDEO) Viti 2018 për portierin e Lorius Karius mund të quhet vërtet vit i tmerrshëm. Pas gafave që i kushtuan trofeun e Lig
Bombardim me komente negative, FRESSH-istët në panik (FOTO LAJM) Detyra e FRESSH-istëve në cdo dalje të Kryeministit Rama duket se është mbushja me komente pozitive pro Ramës. Ama si
Napoli u eliminua nga Championsi, zbuloni rekordin negativ të italianëve Napoli ka marrë humbjen e parë në ndeshjen e fundit të Ligës së Kampionëve kundër Liverpoolit të Jurgen Klop me rezultat
Veseli: Përmbysim përiudhën negative Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Frederic Veseli ka theksuar se ndaj Skocisë duhet vetëm fitorja dhe se kjo ka shumë mu