999 rezultate për

negativ

Koronavirusi, dalin negativ shtatë punonjësit e Urgjencës në Pukë Shtatë punonjësit e Urgjencës në Pukë ka rezultuar negativ për koronavirus, pasi u karantinuan më parë. Lajmi është k
Të dyshuar për koronavirus, dalin negativ tre rastet në Korçë Fatmirësisht kanë rezultuar negativ tre rastet e dyshuara për koronavirus në Korçë. Mostrat e tyre u dërguan ditën e
Efekt 100 përqind! Shkencëtarët japin lajmin e mirë: Ky ilaç kuron me sukses COVID-19 Ndërkohë që të gjithë po presin vaksinën për të cilën po punojnë 35 kompani të mëdha farmaceutike, shkencëtarët dhe eksp
Një pacient me koronavirus në Kosovë drejt shërimit Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka njoftuar se një person i konfirmuar më parë pozitiv me koronavirus, tashmë ka d
Koronavirusi/ 15 persona rezultojnë negativ, 5 të tjerë në pritje në QKUK Pesë persona janë duke pritur rezultatet e tyre për të kuptuar nëse janë apo jo të prekur me COVID-19 në Klinikën Infekt
Alarmi për koronavirusin, zbulohet përgjigjia e testit për lojtarin shqiptar Klaus Gjasula mund të marrë frymë lirisht. Mesfushori i Kombëtares shqiptare ka rezultuar negativ në testin e bërë për v
Chiellini: Kam bërë testin, shpresoj të dalë negativ Aktualisht të gjithë futbollistët e Juventusit janë të izoluar në hotelin e klubit J-Hotel. Që nga momenti që Daniele
Rama gëzon shqiptarët: Jo një, por dy të prekur janë shëruar nga koronavirusi! Kryeministri Edi Rama ka konfirmuar shërimin përfundimtarë të Viktor.K, njërit prej të prekurve me koronavirus në Shqipë
Lajm i mirë nga Saranda, dalin përgjigjet e 4 të dyshuarëve për koronavirus Një lajm i mirë vjen nga Saranda. Janë bërë publike 4 përgjigjet e analizave që dyshoheshin për koronavirus, COVID-1
Trajneri i njohur shërohet nga koronavirusi Trajneri i Flamengos, Jorge Jesus doli me rezultat negativ për koronavirus, njoftuan kampionët brazilianë. Jesus doli
Dyshohej se kishte koronavirus, del rezultati për 15-vjeçaren Mostra e pacientes nga Pogradeci, e cila ka shfaqur simptoma të COVID-19 ditët e fundit, ka dalw negative. Pacientja
Drekoi me mikun e tij të prekur nga koronavirusi, dalin përgjigjet e analizave të Trump Presidenti Donald Trump u testua dhe rezultoi negativ ndaj koronavirusit, sipas një njoftimi nga Shtëpia e Bardhë. Trump
Rezulton negativ ndaj koronavirusit pasagjeri i ardhur nga Gjermania Pasagjeri që mbërriti dje me aeroplan nga Gjermania në Aeroportin e Shkupit ku dhe më pas është testuar për dyshime me k
Negativ ndaj koronavirusit, Mbappe i gatshëm për Dortmundin Pasditen e djeshme sulmuesi francez Kylian Mbappe iu nënshtrua analizave për të parë në se ishte preku nga koronavirusi,
MAQEDONI E VERIUT/ Ministria e Shëndetësisë: Tre nga tetë personat e testuar për korona virus janë pozitiv, pesë negativ Tre raste të reja me korona virus janë paraqitur në Maqedoni, raporton TV21. Ministria e Shëndetësisë i ka thënë TV21
Filipç: Rasti me koronavirus është shëruar Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe, sot deklaroi se gjendja shëndetësore e pacientes me koronavirus është stabile dhe
Shqipëria akoma e paprekur, asnjë rast i konfirmuar me koronavirus Shqipëria vijon që të ngelet e paprekur nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë përmes një deklarate për mediat theks
Dyshimet se 50 vjeçarja në Korçë ndërroi jetë nga koronavirusi, dalin rezultatet 50-vjeçarja që humbi jetën mbrëmjen e djeshme nuk ka pasur koronavirus. Këtë rezultat e ka bërë të ditur vetë Ministr
Testohen në Shqipëri tre raste të reja të dyshuar për koronavirus Deri më tani Shqipëria nuk ka asnjë rast të konfirmuar nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se 3 raste të
5 të dyshuar shqiptarë testohen për koronavirusin, rezultuan negativë Koronavirusi vazhdon akoma në marrë jetë në të gjithë botën. Në Shqipëri janë testuar 5 persona që dyshohet se kishin