999 rezultate për

negativ

Dalin përgjigjet e testit të COVID për 4 gra shtatzënë në Kosovë Katër gratë shtatzëna, të cilat janë të shtrira në Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK, kanë rezultuar negative në Covid-1
Zyrtari i Ministrisë i cili pati kontakt me Kurtin del negativ ndaj koronavirusit Zyratri i Ministritsë së Integrimeve që dyshohej se është i infektuar me koronavirus ka rezultuar negativ. Për këtë s
Lojtarët e Napolit rezultojnë negativë, skuadra rifillon stërvitjen Pas dy muajsh pauze, Napoli i rikthehet këtë të diele stërvitjeve, sigurisht individuale dhe me masat e duhura të siguri
Asnjë lojtar i prekur nga koronavirusi, Interi rifillon trajnimin individual Interi zyrtarisht ka njoftuar se të gjithë lojtarët e tyre kanë rezultuar negativ në testin e coronavirusit dhe do të ri
Portieri i Atalantës shërohet plotësisht nga koronavirusi Atalanta, përmes një komunikate ka bërë të ditur se Sportiello ka dalë negativ në dy testet e njëpasnjëshme për COVID-19
Vjen lajmi i madh, Dybala shërohet nga koronavirusi Paulo Dybala është shëruar nga COVID-19. Pas gjashtë javë vuajtje ylli argjentinas ka dalë negativ në testet për sëmu
Lajm i mire: Filipçe negativ në testin e dytë për koronavirus Ministria e Shëndetësisë njofton se ministrit i Shëndetësisë Venko Filipçe ka rezultuar negativ edhe në testin e dytë pë
Habit Pipero: Testi më ka dalë negativ, por do doja të isha infektuar Mjeku Pëllumb Pipero ka bërë një deklaratë të fortë teksa ka folur në lidhje me faktin se ditën e sotme ka patur 34 rast
Mbetet në izolim, dalin testet për Ministrin e Shëndetësisë Ministri i Shëndetësisë i Maqedonisë së Veriut, Venko Filipçe, ka marrë sot rezultatet e testimit të COVID-19, sipas të
Futbollisti i Veronas mposht koronavirusin, testi del negativ Hellas Verona ka njoftuar se mesfushori i tyre Mattia Zaccagni është shëruar nga koronavirusi. "Hellas Verona njofton
Sportiello nuk shehë dritë në fund të tunelit, nuk i ikën Koronavirusi Vijon makthi për portierin e Atalantës, shok skuadre me Berat Gjimshitin, Marco Sportiello. Pasi ka kaluar një muaj nga
Doli për herë të dytë negativ ndaj Covid-19, Zaev ka dhe një apel për popullin Kryetari i Lidhjes Socialdemokrate, Zoran Zaev përmes një statusi në Facebook ka deklaruar se ka dalë negativ për herë t
Boris Johnson fiton plotësisht betejën me koronavirusin, testi i radhës rezulton negativ Kryeministri i Britanisë, Boris Johnson është shëruar plotësisht nga virusi vdekjeprurës COVID-19, pasi ka rezultuar neg
Mposhti koronavirusin, këngëtari kosovar tregon për luftën e gjatë Këngëtari i njohur Jetmir Hyseini ia ka dalë të mposhtë koronavirusin. Pas 23 ditësh qëndrimi në spital, ai ka rezult
Lajme të mira nga Elbasani, 19 persona të testuar rezultojnë negativë Duket se nga Elbasani po vijnë lajme të mira pas testimeve të 34 personave mes të cilëve 3 ritestime. Edhe rezultatet
Fitojnë betejën me koronavirusin katër pacientë nga Maqedonia e Veriut Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë ditës së sotme nga Klinika për Sëmundje Infektive janë shëruar tre pacientë (
U izolua në konvikt, del rezultati i analizave për Robert Berishën (FOTO LAJM) Pas rikthimit të tij nga Amerika, këngëtari Robert Berisha u fut në karantinë nga autoritetet e Kosovës. Ai u vendos në
Këto zakone të përditshme kanë ndikim negativ në funksionimin e trurit Edhe pse në pamje të parë duket se nuk kanë asnjë lidhje me inteligjencën, është vërtetuar shkencërisht se zakonet e për
Dalin testet e dyta për koronavirus te Valencia, 10 lojtarë pozitiv Ashtu sikurse dihej që nuk ka asnjë përjashtim dhe të gjithë goditen, COVID-19 nuk kurseu as klubet e futbollit. Një
Merkel nuk ka koronavirus, negative dhe në testin e tretë për COVID-19 Kancelarja gjermane Angela Merkel ka rezultuar negative edhe në testin e tretë për Covid-19. Mediat raportojnë se zëdhën