999 rezultate për

negativ

Juventusi pritet të jetë i "gjymtuar" ndaj Barcelonës, të tjera lajme negative vijnë nga bardhezinjtë Juventusi ka marrë një tjetër goditje në prag të sfidës kundër Barcelonës në Champions League. Pas kapitenit Chiellin
Ronaldo ende pozitiv me Covid-19, ku po qëndrojnë Georgina dhe fëmijët? (FOTO LAJM) Futbollisti Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv edhe në testin e dytë të Covid-19, teksa po qëndron i izoluar në një rezi
Testi gabim, Mancinin gati për sfidën ndaj Milanit Sfida më e rëndësishme e javës në kampionatin Italian është ajo mes Milanit dhe Romës, që do të luhet nesër në mbrëmje n
Lajme të mira për Inter, dy titullarët shërohen nga Covid-19 Lajme të mira për Interin. Achraf Hakimi ka rezultuar negative në testin anti-Covid të kryer dje. Lajmin e jep vetë k
"Gënjeshtër e madhe", komentuesit vënë në dyshim infektimin e Alketa Vejsiut Dy ditë më parë, moderatorja Alketa Vejsiu rrëfeu në llogarinë e saj në Instagram se e kishte kaluar Covidin dhe fatmirë
Erdhi vjeshta, këto veshje duhen me patjetër në dollapin tuaj Xhinset “mom” Fjala është për ato xhinset e rehatshme që mund t’i veshësh kudo. Ngjyra apo modeli nuk është kriter, e
Alketa Vejsiu preket nga COVID-19: Nuk është shaka, i lutem zotit çdo ditë! (FOTO LAJM) COVID-19 po përhapet me shpejtësi në Shqipëri ku vetëm në 24 orët e fundit në vend janë shënuar 301 raste të reja dhe 4
Cilat janë shprehjet më toksike që duhet të shmangni në një komunikim? Kur ndiheni të trishtuar, keni nevojë për mbështetjen e të dashurve tuaj. Por ndonjëherë fjalët e mbështetjes vetëm përk
Chiesa regjistron rekord negativ në Serie A Federico Chiesa ka debutuar sot me fanellën e Juventus në Serie A. I transferuari nga Fiorentina, Chiesa, gjeti hapës
Lajme negative për Milanin para derbit me Interin Trajneri i Milanit, Stefano Pioli nuk do të jetë në gjendje të llogarisë në Ante Rebic për derbin me Interin të shtunën.
CR7 në garë me kohën, kërkon të luaj kundër Barcelonës Cristiano Ronaldo është në karantinë pasi doli pozitiv në grumbullimin e tij me Kombëtaren e Portugalisë. Sulmuesi i
COVID-19 mbyll dyert e Panairit të Librit Grupi organizator bën me dije se Panairi i Librit i parashikuar për më 12-15 nëntor 2020 nuk do të mbahet me qëllim para
FMN ul parashikimin për 2020-tën, Shqipërina e treta më negativja pas Kroacisë dhe Malit të Zi Fondi Monetar Ndërkombëtar, në “Pasqyrën Ekonomike Globale” të tetorit ka publikuar parashikimin zyrtar për ecurinë ekon
Hysaj, Rrahmani dhe lojtarët e tjerë të Napolit dalin negativ në testet për Covid-19 Amir Rrahmani, Elsi Hysaj dhe bashkëlojtarët e tyre në Napoli kanë dalë negativë në testimin për koronavirus të martën,
Derbi po afron, Conte vazhdon të marrë lajme negative, tjetër futbollist me covid-19 Një tjetër futbollist ka rezultuar pozitiv me koronavirus te Inter. Bëhet fjalë për mesfushorin anglez, Ashley Young.
Lojtarët e Kosovës gati për Slloveninë, të gjithë negativ në testet ndaj covid-19 Kombëtarja e Kosovës është gati për ndeshjen e radhës. Në kuadër të ligës C në Ligën e Kombeve, Kombëtarja e Kosovës
Nga 12 tetori Maqedonia e Veriut heq testin për shtetet e rajonit (VIDEO) Maqedonia e Veriut i hapi dyert për shtetet e rajonit. Nga 12 tetori (të hënën) qytetarët e Kosovës, Serbisë, Malit të Z
Vazhdojnë lajmet negative për Liverpoolin, Alisson mungon ndaj Everton Liverpool do të kenë një mungesë të madhe për derbin lokal ndaj Everton. Derbi i Merseyside nuk do të shoh të zbres n
Trump u infektua, zëvendëspresidenti amerikan rezulton negativ në testin e koronavirusit Zëvendëspresidenti i Shteteve të Bashkuara, Mike Pence, dhe gruaja e tij, kanë rezultuar negativ për koronavirus, tha zë
Dalin rezultatet e skuadrës së Napolit për Covid-19 Të gjithë lojtarët e Napolit kanë dalë negativ në testimin e parë për COVID-19. Një lajm i mirë për skuadrën e Napoli