999 rezultate për

ndryshim

Trullosi një showbiz me bukurinë e saj, aktorja shqiptare bën ndryshimin drastik Aktorja bukuroshe Arta Elezaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura në showizin shqiptar. Arta ka tërhequr shum
Maqedonia ndryshon Kushtetutën, zyrtarisht bëhet Maqedonia e Veriut Më në fund, Kuvendi i Maqedonisë i ka bërë dy të tretat e votave për të miratuar ndryshimet kushtetuese, të cilat burojn
Në Britaninë e Madhe janë kundër ndryshimit të kufijve Ish-ambasadori i Republikës së Kosovës, në Britaninë e Madhe, Muhamet Hamiti, ka sjellë një debat që është zhvilluar në
Ndryshon orari për ndeshjet Genoa-Milan dhe Juventus-Chievo Serie A ka njoftuar për ndryshimet e orarit për ndeshjet Genoa-Milan dhe Juventus-Chievo që zhvillohen më 20 janar. M
Sot vazhdon seanca, të gjithë sytë nga Zaevi dhe Kasami Në ora 13:00, do fillojë vazhdimi i seancës së 75-të të Kuvendit të Maqedonisë, në të cilën do të zhvillohet diskutimi p
Arrestohen dy persona që tentuan të bllokojnë marrëveshjen e Prespës Pas përfundimit të seancës për ndryshimet kushtetuese, në të cilën filloi diskutimi për ndryshimet kushtetuese të Maqedo
Shtyhet seanca për ndryshimet kushtetuese, s'ka marrëveshje me Besën Pasi që u miratua dorëheqja e deputetit Tomisllav Tuntev dhe u zgjodh Rubin Zemon në vend të tij, u hap diskutimi për nd
Almeda bën një ndryshim drastik pak para se të bëhet nënë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Almeda Abazi, është në pritje për tu bërë nënë për herë të parë. Almeda është në muajin e 6 të shta
Për herë të parë, Arbana Osmani bën ndryshimin drastik Arbana duket sikur ka qenë gjithnjë bionde ose të paktën kështu e mbajmë mend së fundmi. Megjithatë moderatorja Arba
Ardit Gjebrea bën ndryshimin drastik për Këngën Magjike “Kënga Magjike 2018”, fitues i së cilës qe Flori Mumajesi me “Plas” u karakterizua nga një sistem fare i thjeshtë votimi
Zaev nesër pret në takim Kasamin Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev dhe kryetari i njërit fraksion të Lëvizjes BESA, Bilall Kasami nesër do të zhvillo
FIFA mendon të shuajë Kupën e Botës për Klube Zv.sekretari i FIFA-s, Zvonimir Boban, ai që në fjalën e tij në "Globe Soccer Awards" ka folur për këtë konkurrencë të d
Nënshkruhet marrëveshja për kufirin Shqipëri-Kosovë, ndryshimet që priten Ministri i Brendshëm, Sandër Leshaj së bashku me homologun kosovar, Ekrem Mustafa kanë firmosur “Marrëveshjen për ngrit
Del data, kur do të shpallë PS-ja kandidatët për kryebashkiakë Partia Socialiste ditën e sotme ka mbledhur përsëri kryesine e saj, ku mësohet se janë diskutuar shumë tema rreth strukt
“Hap i madh drejt fitores së qershorit”, Rama reagon për ndryshimet në qeveri Pas komenteve të shumta për ndryshimet në qeveri, ka reaguar dhe vetë Kryeministri. Me një postim në Twitter, ai shkr
Ndryshimet drastike në qeveri, Balla tregon arsyen pse u larguan 7 ministra Kreu i Grupit Parlamentar, të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas katrahurës që përfshiu sot Partinë Social
Zaevit i rrezikohen votat e ASH-së për ndryshimet kushtetuese Sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, sot në konferencë për shtyp deklaroi se partia e tyr
Çfarë do të ndodhë pas ndryshimeve në qeveri, reagon Berisha Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ka komentuar ndryshimet e sotme në qeveri, të bëra nga kryeministri Edi Rama.
Basha: Ndryshimet tregojnë gjendjen e rënduar psiqike të Edi Ramës Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha se ndryshimet e sotme në qeveri “tregojnë gjendjen e rënduar psiqike t
Gazetarët europianë, shuplakë Ramës: Hiq dorë nga censura ndaj medias Qendra Europiane për Median e Lirë i ka dhënë një shuplakë të fortë qeverisë duke kërkuar heqjen dorë nga ndryshimet e f