999 rezultate për

ndryshem

Meshkujt dhe femrat, shumë të ndryshëm Që nga kohët e Darvinit, debati në lidhje me ndryshimet mes burrave dhe grave nuk ka reshtur kurrë. Gratë dhe burrat u j
Paris Hilton e "çmendur" pas Prince Harry Paris Hilton u rikthye të pozonte e zhveshur për revistën “FHM”, në të njëjtin numër që i dedikonte fjalë të zgjedhura P
Leka Zogu dhe Sabri Godo, të ndryshëm dhe njësoj! Leka Zogu dhe Sabri Godo, emra të njohur të politikës shqiptare, personazhe që kanë lënë gjurmë në historinë e saj në ko
Truri i kriminelve, i ndryshëm nga njerëzit normal Studimet e fundit të bëra nga neuroshkenca japin disa fakte intriguese në lidhje me atë që truri i disa lloj kriminelëve
"Photoswapped", mania e re! Eshtë një vend në të cilin shumë fëmijë të vegjël do të donin të ishin. Dhe tani këto imazhe të çuditshme tregojnë se si
Ronaldo i thur elozhe Fergusonit dhe Mourinhos Sulmuesi i Real Madridit dhe i Kombëtares Portugeze, Cristiano Ronaldo ka thënë se është e pamundur të krahasohet Jose M
Binjakët e ndryshëm, ajo 177 kg ndërsa vëllai 58 kg Një problem i rrallë gjenetik ka prekur një 16-vjeçare e cila peshon 177 kg, ose 3 herë më shumë se vellai i saj binjak,
Përbërës të rrezikshëm në bukë Prodhuesit e bukës abuzojnë duke përdorur shtesa të ndryshme në brumin e saj, si me llojet e majave dhe konservantët e n
Në dhjetor starton "Big Brother Albania 4" Gjithçka do të startojë teksa ne përgatisim zbukurimet e festave dhe ushqimet e zgjedhura tradicionale. Pse u vendos pik
Binjake me baballare te ndryshem Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Turqi. Babai i 2 binjakëve përmes një testi të