999 rezultate për

ndryshem

Të gjithë kundër Seedorf, futbollistët kërcënojnë me largim Një kaos i vërtetë që as katër fitoret rradhazi duket se nuk e kanë qetësuar situatën te Milani. Kuqezinjtë kanë nisur t
Robben: Pep dhe Mou, më të mirët taktikisht Arjen Robben ka thënë në një intervistë për të përditshmen iztaliane "La Gazzetta dello Sport" se Pep Guardiola dhe Jose
Gjinitë e ndryshme kërkojnë qumësht të ndryshëm Studiuesit mendojnë se fëmijët e gjinive të ndryshme duhet të konsumojnë qumësht të ndryshëm nga njëri tjetri pasi ata k
Honda: 3 ndeshje, 3 trajnerë të ndryshëm (FOTO LAJM) Keisuke Honda është goditja më e madhe e Milanit në këtë merkato janari. Japonezi mbërriti në Milanello nga CSKA Moska m
Balo në versionin "Fast & Furious", vizitë garazhit të Muntarit (FOTO LAJM) Mesfushori ganez i Milan i është futur botës së biznesit duke hapur një firmë për shitjen dhe shërbimin e makinave dhe m
Thaçi: Kryetarët e komunave do të respektojnë Kushtetutën Në mbleddhjen e sotme të qeverisë sq Kosovëss, Kryeministri Hashim Thaçi ka theksuar para kabinetit të tij se pas përfun
Shitësit ambulantë bllokojnë trotuaret Pushtimi i trotuareve nga shitësit ambulante ne kryeqytet vijon te jete nje nga fenomenet me shqetësues per banoret. Ky
Përzgjidhet modeli i vizave kosovare(FOTO-LAJM) Update- Është përzgjedhur pamja e vizës kosovare nga Komisioni i udhëhequr nga Ministrja e Integrimeve Evropiane, Vlora
Falsifikimi i dokumentave të pronësisë, një i arrestuar në Vlorë Një person është arrestuar ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim nga policia e Vlorës e cila ka sekuestruar 105 mij
Personat e ndryshëm tërhiqen Ju dhe i dashuri juaj jeni të ndryshëm si nata me ditën, por të mos keqkuptojmë, nëse ju ziheni gjatë tërë ditës, kjo do
Sërish probleme me tenderat Ministritë, Ndërmarrjet Publike (KEK dhe PTK) dhe Komunat e Republikës së Kosovës edhe në periudhën e parë tremujore të
New Born, shkarravitet përsëri Monumenti i Pavarsisë , New Born po kthehet në gjendjen e mëparshme, edhe pse kanë klaur vetëm dy muaj që nga lyerja me
Studimi: Burrat nuk i kuptojnë gratë Për shekuj me radhë janë përpjekur t’i japin shpjegim faktit se përse meshkujt dhe femrat nuk arrijnë të kuptohen. Argum
Kur të marton Rozana Radi Kishte kohe qe po pergatitej per kete sipermarrje, per te levruar keshtu edhe ne fushen e biznesit. Rozana Radi eshte ba
Moskë, një hotel i ndryshëm nga të tjerët (FOTO-LAJM) Edhe pse nuk bëhet fjalë për dhoma, nga dritarja e së cilve mund të shihni Moskën në pëllëmbë të dorës, hoteli që shihni
Të trembesh për vdekje nga i "vdekuri" (VIDEO) Ju ka ndodhur ndonjëherë që të jeni brenda një ashensori ku është edhe arkivoli me një të vdekur. Kjo gjë ju ka ndodhur
Ankara, takim Erdogan-Thaçi Lideri i PDSH-së Menduh Thaçi realizoi sot takime me liderë të ndryshëm politik në Turqi, mes tyre edhe me liderin e AKP
Situata komike, çfarë po ju ndodh këtyre njerëzve? (VIDEO) Ju ka ndodhur ndonjëherë të bini në tokë pa ndienja po të tjerë keni parë? Video që do të shikoni më lartë është një për
Kompanitë që financuan PDK, përfituan më shumë se 100 milionë Drejtues të organizatës “Çohu” dhe Qendrës Kosovare për Gazetari Hulumtuese mbi prokurimet publike kanë raportuar se mbi
Milan-Juve, duel edhe për Jovetiç Pas fitores ndaj Islandës me Malin e Zi, Stevan Jovetiç rrëfehu për mediat se sa mirë ndjehet kur luan përkrah Mirko Vuç