999 rezultate për

ndryshem

200 milion lekë mashtrim, arrestohet "investitorja" 49 vjeçare në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga 49-vjeçaren Adelina Haxhiraj, e cila hiqej si investitore dhe mashtronte qytetarët.
Shtirej si investitore, arrestohet 49-vjeçarja që zhvati miliona Hiqej si investitore, duke i marrë shuma të konsiderueshme parash shtetasve të ndryshëm, duke ju premtuar klering/ ndërr
Të njëjtë por edhe shumë të ndryshëm, ku dallojnë femra dhe mashkulli Akrep Akrepi është një shenjë shumë emocionale, kërkuese dhe ekspresive. Shpesh kërkon të kontrollojë një lidhje, aq sa bëhet
"Dy njerëz të ndryshëm", Lori Hoxha tregon ndryshimin e saj gjatë një viti (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel” e ka treguar shpesh ‘dashurinë’ e saj për muajin tetor, i cili është edhe muaji i saj i l
Si ndikon vetmia në marrëdhëniet e përditshme? Sipas një studimi të kryer së fundmi, vetmia ndryshon mënyrën sesi truri reagon ndaj marrëdhënieve në jetën e përditshme
Gruaja lind binjakë me baballarë të ndryshëm (VIDEO) Një grua lind binjakë me baballarë të ndryshëm, njëri është burri kurse tjetri është i dashuri. Ajo kishte një ofertë
Kontroll i befasishëm në shtëpi, gruas i gjenden dy pistoleta Policia në Shtime raporton se gjatë kontrollit në shtëpinë e një gruaje, janë gjetur dhe janë sekuestruar dy pistoleta m
Neorokirurgu italian për Schumacher: Duhet të imagjinojmë sot një njeri të ndryshëm nga ai që mbajmë mend Ish-piloti i Ferrari-t, tanimë 51 vjeç, për pak sa nuk humbi jetën në dhjetor 2013 kur u rrëzua duke bërë ski në alpet f
Për 11 muaj, qytetarët sulmuan 132 zyrtarë Njëmbëdhjetë muajt e parë të këtij viti për disa persona zyrtarë nuk ka qenë edhe aq i lehtë. Policët, mjekët, inferm
Rastet kur në filma të ndryshëm është veshur i njëjti kostum (FOTO LAJM) Kostumet janë pjesë themelore e shumë filmave, veçanërisht atyre të zhvendosur në të kaluarën dhe shpesh kontribuojnë në
Vajza shqiptare puth meshkuj të ndryshëm në kryeqytetet e botës (FOTO LAJM) Kosovarja ka marrë vëmendjen e madhe në rrjetet sociale me një postim që tashmë ka marrë gati gjysmë milion pëlqime.
Njihuni me familjen më të bukur në botë që po thyen internetin (FOTO LAJM) Fotot që do të shihni më poshtë do t’ju befasojnë. Në internet janë cilësuar si familja më e bukur në botë. Pavarësis
Çfarë s'na dëgjojnë veshët, binjakë me baballarë të ndryshëm ekzistojnë Janë raste të rralla, kjo për edhe për faktin se lindjet e binjakëve janë të rralla, tradhtia e ul akoma edhe më shumë g
Dy breza shumë të ndryshëm, çfarë mendon Merita Halili për Taynën (FOTO LAJM) Pikërisht kur mendonim se nuk kishte njeri që nuk e njihte Taynën në Shqipëri, Kosovë e vendet fqinje! Këngëtarja e
Rastet kur në filma të ndryshëm është veshur i njëjti kostum (FOTO LAJM) Kostumet janë pjesë themelore e shumë filmave, veçanërisht atyre të zhvendosur në të kaluarën dhe shpesh kontribuojnë në
Rast i rrallë, binjakët kanë baballarë të ndryshëm Për një burrë, analiza e ADN-së ishte një goditje në zemër. Kishte vënë re se njëri nga dy fëmijët binjak nuk i ngjante
Unike, gruaja lind binjakë me baballarë të ndryshëm Një nënë ka lindur dy binjakë. Mirëpo, e çuditshme është se të dy fëmijët janë prej burrave të ndryshme. Rezultati i
“Ronaldo do të vuaj në Serie A” Transferimi i “shekullit”, kalimi i Cristiano Ronaldo te Juventus është komentuar gjatë në nga legjenda të ndryshme. I f
Jeni në lidhje me një të vjetër, mësoni pse jeni të ndryshëm në tru Kur është fjala për lidhjet serioze, ka disa rregulla të pathëna rreth asaj se sa është e pranueshme diferenca në moshë
Frikë për luftë, rikthehen tensionet me Korenë e Veriut Koreja e Veriut duket se po përfundon zgjerimin e një baze të rëndësishme të prodhimit të raketave balistike. Të paktën