999 rezultate për

ndreu

Një i vrarë dhe një i plagosur në Kurbin, arrestohet autori Kurbini është tronditur nga të shtëna me armë zjarri, të cilat kanë lënë si bilanc një të vdekur dhe një të plagosur.
Papandreu, apel Ramës dhe Metës: Bashkimi, sjell fitoren Presidenti i Internacionales Socialiste, George Papandreu i ka bërë thirrje kreut të PS-së dhe LSI-së të bashkepunojnë p
Vrasja e Dedës, Balla: Nuk ka vendim gjykate që e shpeton Ndreun e Saliut Nuk ka vendim gjykate qe e shpeton Ndreun e Saliut, Llupon e Lulit dhe Saliun bashke me ta. Kështu shkruan në profilin e
Për 100-vjetor me flamuj partiakë Në ndryshim nga krerët e tjerë të pushtetit vendor, kryetari i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu me rastin e shpalljes se
Përjashtohet përjetë trajneri i Kastriotit Ramadan Ndreu, trajneri i skuadrës së Kastriotit, është përjashtuar përjetë nga Komisioni i Disiplinës së Federatës Shqi
74% e grekëve: Papandreu në burg Tre në 4 grekë duan ta shohin në burg ish-kryeministrin grek Jorgos Papandreu, si ndëshkim për situatën në vend. Sipas n
Ndërtimi i resortit, guzhinieri: Gadafi i dha Papandreut 20 milion dollarë Kuzhinieri personal i Muammar Gadafit, Miodrag Xhorxhevic në një intervistë për një televizion serb është shprehur se gj
Pejiç në Vlorë, Ndreu: Na preu në besë Nuk e ka kapërdirë lehtë “tradhtinë” që Pero Pejiç i ka bërë ditën e djeshme, ndaj ka lëshuar një lumë akuzash në adresë
"Godet" Kastrioti, vjen Pejiç 80 mijë eurosh Pero Pejiç do të firmosë sot për Kastriotin një kontratë 1- vjeçare për 80 mijë euro në sezon. Mesa duket, ka qenë një f
Zyrtari grek: Papandreu nuk do të rikandidojë për kryeministër Ish-kryeministri i Greqisë, Jorgos Papandreu ka vendosur te hëqë dorë nga drejtimi i PASOK-ut dhe nuk do të rikandidojë
Rama-Papandreu: Transparenca, thelbi i qeverisjes Kyetari i Partisë Socialiste ka takuar gjatë ditës së djeshme ish-kryeministrin grek, Papandreu. Në Konventën Eurosocia
Grekët: Papandreu lë lërë edhe PASOK-un Nga një sondazh i kryer në Greqi rezulton se grekët janë të kënaqur me dorëheqjen e qeverisë së Papandreut. Sondazhi i k
Itali, pas Papandreut radhën e ka Berluskoni Pas ikjes së kryeministrit grek Jorgos Papandreu, tashmë pritet të largohet nga qeveria edhe kreyministri itallian Silvi
Sarkozi: Papandreu, i çmendur dhe depresiv Nuk mjaftoi që vlerësoi si gënjeshtar Kryeministrin e Izraelit Benjamin netanjahu, Presidenti i Francës është autori i n
Ja kush mund të zëvendësojë kryeministrin grek Papandreu Lukas Papadhimos është përfolur nga mediat grekë si zëvëndësuesi i Jorgos Papandreut. Lajmi është bërë i ditur nga med
Greqia pritet të mësojë sot emrin e kryeministrit të ri Sot pritet të mësohet edhe kryeministri i ri i Greqisë. Në mesditë pritet të zhvillohet edhe mbledhja e qeverisë ku do t
Pas Papandreut, paniku zë edhe Berluskonin Pas kryeminstrit Papandreut paniku ka zënë edhe kryeministrin italian Silvio Berluskoni i cili nëpërmjet rrjetit të njoh
Merkel, dorëheqja e Papandreut në kohën e duhur Merkel përshëndet veprimin e fundit të kryeministrit grek Papandreu për të lënë detyrën e tij. Lajmi bëhet i ditur nga z
Ja kush mund të zëvendësojë kryeministrin grek Papandreu Bankieri Lucas Papademos mund të zërë vendin e kryeministrit Jorgos Papandreu për të formuar qevërinë e re e cila pritet
Greqi, Samaras: Do bashkpunojmë nëse Papandreu jep dorëheqjen Edhe pas takimit me presidentit e Greqisë Papulias, Samaras ka mbrojtur idenë e partisë së tij që vendi duhet të shkojë